Více
  1.4 C
  Czech
  Čtvrtek, 27 ledna, 2022

  Zemřel americký herec Bob Saget, bylo mu 65 let

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Americký herec a komik Bob Saget, který se proslavil rolí žoviálního otce v televizním sitcomu Plný dům (Full House), byl nalezen mrtev v hotelovém pokoji v Orlandu na Floridě. Saget zemřel náhle ve věku 65 let, oznámila v neděli jeho rodina. V pondělí o tom informovaly agentura Reuters a server BBC.

  Příčinu hercovy smrti úřady vyšetřují. Záchranáři Sageta našli bez známek života v pokoji v hotelu Ritz-Carlton v neděli odpoledne a na místě jej prohlásili za mrtvého, sdělil úřad šerifa Orange County. Detektivové nenašli žádné známky cizího zavinění nebo užití drog, uvedlo oddělení.

  Saget zrovna zahájil turné a v sobotu večer vystoupil v Jacksonville na Floridě. Ve svém posledním příspěvku na Instagramu ocenil publikum a pozitivní náladu.

  „Neměl jsem tušení, že jsem dnes večer účinkoval dvě hodiny. Jsem na tomhle opět šťastně závislý,“ napsal herec. „Jsem zpátky v komedii, jako když mi bylo 26. Myslím, že nacházím svůj nový hlas a miluji každý okamžik,“ poznamenal v sobotním příspěvku na Instagramu.

  Zároveň vyzval fanoušky, aby se podívali na jeho webovou stránku, kde najdou nadcházející termíny jeho komediální show I Don’t Do Negative Tour. Jeho další vystoupení bylo v plánu na 28. ledna.

  Nezapomenutelná role Dannyho Tannera v sitcomu Plný dům

  Saget hrál ovdovělého otce Dannyho Tannera v seriálu Plný dům v letech 1987 až 1995. Objevil se také v pokračování nazvaném Zase máme plný dům (Fuller House), jehož první sezóna odstartovala v roce 2016. V show Tanner sdílel svůj domov se svými třemi dcerami, se svým švagrem a nejlepším přítelem.

  Herec také od roku 1989 do roku 1997 uváděl pořad Nejzábavnější domácí videa Ameriky.

  V seriálu Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother) figuroval v roli vypravěče a hlasu budoucího Teda Mosbyho.

  „Jsme zdrceni. Potvrzujeme, že náš milovaný Bob dnes zemřel,“ uvedla Sagetova rodina v prohlášení. „Byl pro nás vším a my chceme, abyste věděli, jak moc miloval své fanoušky, živé vystupování a to, jak prostřednictvím smíchu mohl spojovat lidi ze všech společenských vrstev,“ uvedla rodina.

  Herečka Kat Dennings, která se Sagetem hrála v televizním seriálu Raising Dad, ho popsala jako „úžasného člověka“.

  Sagetův herecký kolega John Stamos konstatoval, že je v naprostém šoku. „Nikdy nebudu mít dalšího přítele, jako byl on. Mám tě vážně moc rád, Bobby,“ napsal na Twitteru.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Zpěvák Elton John má covid-19

  Elton John má covid. Koncerty ve Spojených státech zpěvák odkládá

  Britský zpěvák Elton John byl nucen odložit dva koncerty v Dallasu v Texasu poté, co měl pozitivní výsledek testu na koronavirus. 74letý hudebník je podle svého vyjádření plně očkovaný a momentálně pociťuje jen mírné příznaky nemoci covid-19.
  Jacinda Ardern

  Novozélandská premiérka Ardern ruší svatbu kvůli šíření varianty omikron

  Předsedkyně vlády Nového Zélandu Jacinda Ardern zrušila svou svatbu poté, co oznámila zavedení nových opatření proti šíření koronaviru. Celá země se totiž momentálně potýká s nakažlivější variantou omikron.
  Pilotka Zara Rutherford obletěla svět jako nejmladší žena v historii

  Zara Rutherford (19) si splnila sen. Sólo obletěla svět jako nejmladší pilotka v historii

  Belgicko-britská teenagerka se ve čtvrtek stala nejmladší ženou, která sama obletěla svět. Je zároveň první osobou, jíž se to podařilo v ultralehkém letadle. Náročná cesta přes pět kontinentů devatenáctileté rekordmance zabrala pět měsíců.
  Gaspard Ulliel

  Ve 37 letech zemřel po nehodě na lyžích herec Gaspard Ulliel známý jako Hannibal Lecter

  Francouzský herec Gaspard Ulliel, známý z filmů Hannibal Rising či Saint Laurent, zemřel ve věku 37 let po nehodě na lyžích v Alpách v oblasti Savoie.
  Předávání hudebních cen Grammy 2022

  Letošní předávání cen Grammy se přesouvá na duben do Las Vegas

  Slavnostní předávání hudebních cen Grammy se uskuteční 3. dubna v Las Vegas, týden po udílení Oscarů, uvedly v úterý Recording Academy a televizní stanice CBS ve společném prohlášení. Ceremoniál měl původně proběhnout koncem tohoto měsíce v Los Angeles, ale kvůli šíření koronaviru jej organizátoři odložili.
  Céline Dion se potýká se zdravotními problémy

  Céline Dion ruší zbývající koncerty své tour. Zpěvačku trápí zdravotní problémy

  Kanadská zpěvačka Céline Dion oznámila zrušení zbývajících 16 koncertů svého světového turné kvůli přetrvávajícím zdravotním obtížím. Umělkyně se podle svého sobotního vyjádření na Instagramu potýká s „těžkými a přetrvávajícími svalovými křečemi“, které jí v koncertování brání.
  Reklama
  Reklama
  Reklama