Více
  -1.2 C
  Czech
  Pátek 2. prosince 2022

  Zdědil tři čtvrtě miliardy korun. Podstoupil 90 plastik včetně změny pohlaví, zmenšení hlavy a změny hlasu

  I když se plastiky stávají v dnešní době normou, muž přezdívaný lidský Ken, nově Jessica Alves, si stále drží status extrému. Má za sebou celkem 90 plastik, což ho stojí nemálo zdravotních problémů a peněz.

  Že si tento plastikový král nejnověji nechal zhotovit oči stejné, jako má americká modelka Bella Hadid, je jen vrcholek pěkně macatého ledovce. Na jaře tohoto roku si nechal na jedné thajské klinice například zmenšit hlavu a změnit hlas.

  Nyní se jmenuje Jessica

  Můj současný hlas je považován za androgynní. Není to mužský hlas, ale není ani ženský, což lidi například při telefonování se mnou velmi zneklidňuje, protože nevědí, jestli mluví s mužem, nebo se ženou, stěžovala si Jessica. Je pro mě velmi vyčerpávající vždy korigovat tón a výšku svého hlasu, když mluvím s lidmi nebo když jsem na rande, vyjádřila se. Její hlas byl dle jejích slov jediná věc, která prozrazovala, že je „trans žena. Odmítala prý kvůli tomu spoustu pracovních nabídek na televizní role, kde by musela hodně mluvit. „Hlas hraje velkou roli v mém sebevědomí, vysvětlovala.

  V současné době je většina televizních pořadů, které dělám, v Brazílii, Německu a Itálii. Jsou to dlouhodobé smlouvy, které musím splnit, i když nenávidím svůj hlas a nechci moc mluvit, nechala se slyšet před operací rodačka ze São Paula v Brazílii.

  Jessica, která nyní žije v Londýně, se stala mezinárodní celebritou díky televizním reality show, jako je americký dokumentární seriál Botched, ve kterém kosmetičtí chirurgové napravují lidem zpackané plastiky. I Jessica o tom ví své. Nos, který si nechala zmenšit, se jí začal „propadat“ tak, že skoro nemohla dýchat. Lékaři se však dalších zákroků báli. Vždy je to riskantnější než předtím a obávám se, že lékaři nebudou schopni můj nos opravit natrvalo,“ naříkala v Lorraine-ITV v roce 2019. Nos si nakonec nechala prakticky zmizet.

  Měla jsem „jen“ 72 operací, protože jsem měla spoustu komplikací a muselo se to opravovat, přiznal tehdy přeoperovaný Ken. Dnes se počet zákroků vyšplhal na 90. Došlo i na tak triviální záležitost, jako je hubnutí. Za posledních pár měsíců jsem přibrala 20 kilo a kvůli tomu jsem nemohla dýchat, svěřila se s tím, že si musela nechat podvázat žaludek.

  Dědička bezmála miliardy

  Za operace zatím utratila celkem 25 milionů. Mohla si to dovolit, protože v roce 2018 měla zdědit v přepočtu tři čtvrtě miliardy korun. Takže se Jessica může nechat „zkrášlovat“ vesele dál, nebo se případně zase nechat předělat na muže. To ale asi v plánu nemá. Moje operace byla nutná. Narodila jsem se jako biologický muž, ale vždy jsem tíhla k dívčím hrám a šatům,vysvětlila. Je prý ten nejšťastnější člověk na Zemi, když ráno vstane a v zrcadle vidí „tuto ženu“.

  Jejím snem je mít kompletní ženské orgány a porodit děti. I kdyby to stálo milion liber, našla bych způsob, jak to udělat. Přála bych si dítě, které má mé geny a krev. Mám své zmrazené spermie, abych je mohla použít pro IVF, řekla pro Daily Star.

  „Jsem člověk a jako každý jiný mám city. Mohu být také zranitelná, ale jsem velmi silná,“ definuje se celebrita, kterou na Instagramu obdivuje 5,2 milionu sledujících. „V tuto chvíli hledám nechirurgické postupy, které nezahrnují celkovou anestezii, abych zachovala svůj vzhled,“ uzavírá.

  Sledujte nás na sítích

  Babička byla životní optimistkou. Princ William při návštěvě USA zavzpomínal na královnu Alžbětu

  Princ William a jeho manželka Kate ve středu dorazili do Bostonu, přičemž se jedná o první cestu páru do Spojených států po osmi letech. Princ z Walesu při této příležitosti uctil památku své babičky, královny Alžběty, která zemřela v září. Připomněl i její návštěvu Bostonu v 70. letech.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Babička byla životní optimistkou. Princ William při návštěvě USA zavzpomínal na královnu Alžbětu

  Princ William a jeho manželka Kate ve středu dorazili do Bostonu, přičemž se jedná o první cestu páru do Spojených států po osmi letech. Princ z Walesu při této příležitosti uctil památku své babičky, královny Alžběty, která zemřela v září. Připomněl i její návštěvu Bostonu v 70. letech.