Více
  12.4 C
  Czech
  Pátek 24. března 2023

  Megazápas Fury vs Usyk se odkládá, jednání se zasekla kvůli odvetě

  Má to být boxerský souboj historie. O pásy všech čtyř nejuznávanějších organizací svedou boj Brit Tyson Fury a Ukrajinec Oleksandr Usyk. Po zdlouhavých jednáních už se mluvilo o termínu 29. dubna ve Wembley. Teď to ale vypadá, že zápas nebude. Promotéři sice vyřešili problém rozdělení peněz, ale pro změnu se zasekli kvůli odvetě.

  Hymnu v Saúdské Arábii před závodem F1 zahráli tak falešně, že jezdci pukali smíchy

  Opravdu nevšední zážitek měli všichni přítomní na zahájení Velké ceny Saúdské Arábie, když se rozezněla saúdská národní hymna. Věhlasní závodníci Formule 1, mezi nimi například Rusell, Alonso nebo Hamilton, jen těžko zadržovali smích.

  Z turnaje o 200 000 dolarů vypadli 3 legendární hráči CS:GO

  Tři z nejlepších hráčů CS:GO, kteří by se za normálních okolností zúčastnili Elisa Masters Espoo – AWPer dev1ce z Astralis, rifler KRIMZ z Fnatic a sniper Florian „syrsoN“ Rische z BIG – se finského LAN turnaje nezúčastní.

  Absenci dev1ce potvrdila společnost Astralis týden před začátkem turnaje. Mnoho fanoušků tak zůstalo v nejistotě, zda tato superhvězda po svém působení v týmu Ninjas in Pyjamas bude opět debutovat u Astralis. Pro zklamání některých sportovní ředitel organizace Kasper Hvidt uvedl, že dev1ce není připraven.

  Absence velkých jmen

  „Jeho smysl pro hru, dovednosti a ryzí osobnost byly od prvního dne velmi zřejmé. Ale i když se všichni těšíme, až odehraje svůj první turnaj, máme čas udělat věci správně, aniž bychom ho do něčeho nutili. Jde o to vytvořit prostor pro nejlepší verzi dev1ce, jakou jsme kdy viděli,“ řekl Hvidt.

  SyrsoN byl naopak připraven hrát na Elisa Masters Espoo po BIGově účasti na IEM Rio Major. Německý AWPer měl ale 14. listopadu – pouhé dva dny před začátkem Elisa Masters Espoo – pozitivní test na COVID-19. Naopak SyrsoN byl připraven hrát na Elisa Masters Espoo po BIGově účasti na IEM Rio Major. Josef „faveN“ Baumann zaujal syrsoNovo místo a dnes odehrál své první soutěžní zápasy poté, co byl od září odstaven na vedlejší kolej kvůli péči o vlastní zdraví.

  Před zítřejšími zápasy Fnatic byl dnes ze soutěže vyloučen také KRIMZ. Na IEM Rio Major hrál i přes zranění ruky, které postihuje nerv a svaly, a zbytek roku využije k tomu, aby se soustředil na léčbu a snad se v roce 2023 vrátil v plné formě.

  Mám v ruce skřípnutý nerv, který způsobuje, že se sval sám neopravuje a pod ním se tvoří tekutina. Budu odpočívat a budu vás informovat o tom, jak to jde, až dostanu nějaké další zprávy. Díky za pochopení a za podporu!,“ vyjádřil se ke zranění.

  Elisa Masters Espoo odstartoval dnes a potrvá do 20. listopadu. Soutěž rozdělila 12 týmů do dvou skupin: ENCE, BIG, Sprout, GamerLegion, Heet a HAVU jsou ve skupině A. Zatímco Fnatic, Astralis, Bad News Eagles, Complexity, SAW a 500 byly zařazeny do skupiny B.

  Sledujte nás na sítích

  Maďarsko by Putina nezatklo, kdyby překročil jeho hranice. Navzdory mezinárodnímu zatykači

  Maďarsko prohlásilo, že by ruského prezidenta Vladimira Putina nezatklo, pokud by vstoupil na území země. A to přestože na něj Mezinárodní trestní soud (ICC) minulý týden vydal zatykač a obvinil ho z nezákonné deportace stovek dětí z Ukrajiny.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Maďarsko by Putina nezatklo, kdyby překročil jeho hranice. Navzdory mezinárodnímu zatykači

  Maďarsko prohlásilo, že by ruského prezidenta Vladimira Putina nezatklo, pokud by vstoupil na území země. A to přestože na něj Mezinárodní trestní soud (ICC) minulý týden vydal zatykač a obvinil ho z nezákonné deportace stovek dětí z Ukrajiny.