e-SportsVlastník Steam účtu s nejvíce hrami má oči jen pro jednu

Vlastník Steam účtu s nejvíce hrami má oči jen pro jednu

Veřejný účet služby Steam s největším počtem registrovaných her na něm má ve své knihovně více než 33 000 titulů. Zdá se však, že majitele kromě jednoho z nich žádný nezajímá. Zdaleka nejhranější hrou na účtu je Dota 2, přičemž 83 procent veškerého herního času je věnováno MOBA hře od společnosti Valve.

Účet s aktuální přezdívkou Sonix vlastní k únoru 2023 celkem 33 601 her a jejich počet stále roste. Tento seznam zahrnuje několik moderních titulů, ale téměř veškerý herní čas je věnován hrám zdarma. S velkým náskokem vede Dota 2, kde má 6 089 registrovaných hodin. Tato MOBA je známá svou neuvěřitelnou hloubkou a věčnou znovuhratelností, ale člověk by si myslel, že mít tolik možností nakonec odláká pozornost.

Sonix je na účtu stále pravidelně aktivní, občas si přidává přátele nebo pomalu zvyšuje úroveň svého profilu na Steamu. Zdá se, že má slabost pro obchodní karty Steam Sale, často sbírá odznaky ze starších akcí. Není jasné, co vedlo Sonixe k tomu, že nasbíral nejvíce her na Steamu ze všech účtů na této platformě, ale zdá se, že si to bez ohledu na to užívá.

Ačkoli je tento účet uveden jako účet s největším počtem her na několika webových stránkách, je možné, že existuje soukromý účet s větším počtem her, ke kterému tyto webové stránky nemají přístup. Stojí také za zmínku, že na některých účtech služby Steam jsou ve výchozím nastavení všechny hry. Ty obvykle vlastní zaměstnanci společnosti Valve nebo někdo, kdo má k této společnosti velmi blízko.

Shodou okolností by účet služby Steam s téměř nekonečným počtem her, na kterém se hraje pouze Dota 2, mohl patřit také Gabe Newellovi.

Kolik stálo takový účet zařídit?

Podle služby Steamladder činí odhadovaná cena účtu služby Steam s největším počtem her 334 245,65 dolaru.

Různé zdroje však uvádějí různá čísla. Podle kalkulačky ceny účtu na SteamDB vlastní Sonix videohry v hodnotě zhruba 465 301 dolarů v aktuálních cenách. Mezi výprodeji, balíčky a paušálními nabídkami však účet s největší pravděpodobností stál mnohem méně, než jsou tato čísla. SteamDB uvádí nejnižší cenu jednotlivých her ve výši 192 038 dolarů.

Doporučujeme

Válečný zločinec Ratko Mladić žádá o propuštění. Umírá, tvrdí jeho právníci

Právníci bývalého bosenskosrbského velitele Ratko Mladiće požádali soud OSN o jeho propuštění z vězení v Haagu. Žádost odůvodňují vážným zdravotním stavem a tvrzením, že se blíží konec jeho života.

Spirit Airlines ukončily provoz

Americké nízkonákladové aerolinky Spirit Airlines končí. Dopravce oznámil okamžité ukončení provozu a zrušení všech letů poté, co se mu nepodařilo získat federální pomoc ve výši 500 milionů dolarů. Firma, která dlouhé roky lákala cestující hlavně na velmi levné letenky, se potýkala s finančními problémy už delší dobu.

Záchranný tým vypustil do Severního moře velrybu, vyproštěnou z mělčiny

Velrybu vyproštěnou z mělčiny na severu Německa dnes dopoledne záchranný tým vypustil z nákladního člunu do Severního moře, informuje agentura DPA. Konvoj lodí, jehož součástí je i tento člun, se nacházel asi 70 kilometrů od dánského města Skagen v průlivu Skagerrak.

Kalifornie dokončuje obří most pro divoká zvířata

Nad jednou z nejrušnějších dálnic v jižní Kalifornii vzniká stavba, která má pomoci zvířatům vrátit se na území, které jim lidé odřízli silnicí. Wallis Annenberg Wildlife Crossing má propojit části pohoří Santa Monica a umožnit bezpečný pohyb pumám, rysům, kojotům i menším druhům.

Trump se pravděpodobně zúčastní summitu zemí G7 ve Francii

Americký prezident Donald Trump se pravděpodobně zúčastní summitu zemí G7 ve Francii v polovině června. Řekl to dnes novinářům, informuje agentura Reuters. Trumpova účast byla dosud nejistá.

Trump zvýší cla na evropská auta na 25 procent

Donald Trump znovu vyostřuje obchodní spor s Evropskou unií. Americký prezident oznámil, že od příštího týdne zvýší cla na osobní a nákladní auta z EU na 25 procent. Tvrdí, že Brusel nedodržuje dříve dohodnutou obchodní úmluvu se Spojenými státy.

Muž v Jeruzalémě zaútočil na jeptišku

Izraelská policie zadržela šestatřicetiletého muže kvůli útoku na francouzskou katolickou jeptišku ve východním Jeruzalémě. Incident zachytila bezpečnostní kamera a video vyvolalo silné odsouzení ze strany izraelských úřadů i francouzských představitelů.

Turecká policie použila plyn proti prvomájové demonstraci, zadržela stovky lidí

Turecká policie dnes použila slzný plyn proti prvomájovým shromážděním v Istanbulu. Současně zadržela několik stovek lidí, píší turecká média a agentura AFP. Úřady již dříve zakázaly demonstrace na prvního máje na náměstí Taksim, kde se často shromáždění odborářů a levicových stran konají.

Írán zaslal USA další návrh na jednání, uvádí média

Írán zaslal Spojeným státům prostřednictvím Pákistánu další návrh na jednání o ukončení války, píší podle agentur AFP a Reuters íránská státní média. Podle nich se tak stalo ve čtvrtek. Ačkoliv mezi Spojenými státy, Izraelem a Íránem aktuálně panuje příměří, rozhovory o ukončení války, která začala 28. února, byly zatím neúspěšné.

Hrozí bitcoinu výrazný propad? Dubnový růst nemá pevné základy, varují analytici

Dubnový růst bitcoinu, během kterého se největší kryptoměna světa dostala z ceny 66 000 dolarů až na 79 000 dolarů, může podle analytiků stát na velmi křehkých základech. Data naznačují, že příznivý vývoj nebyl podpořen reálnou poptávkou investorů, ale především spekulativním obchodováním na futures trzích, přičemž makroekonomické podmínky se spíše zhoršují.

Na Krétě jsou desítky účastníků flotily, které dříve zadržel Izrael

Na Krétě se vylodily desítky propalestinských aktivistů, které Izrael ve čtvrtek zadržel při zásahu proti flotile směřující do Pásma Gazy. Napsala to dnes agentura AFP s odkazem na svého zpravodaje na místě. Při čtvrtečním zásahu Izrael zadržel nejméně 175 účastníků flotily a tvrdil, že je předá Řecku, jehož ministerstvo zahraničí potvrdilo ochotu přijmout je na svém území.

Rusko znovu zaútočilo na Oděskou oblast, Ukrajina na ruský přístav Tuapse

Rusko v noci na dnešek zaútočilo na jihoukrajinskou Oděskou oblast, která cílem dronových náletů byla i během předchozích nocí. Podle záchranářů pět lidí v Oděse utrpělo zranění. Naopak ukrajinské drony počtvrté během dvou týdnů zaútočily na přístav Tuapse v jihoruském Krasnodarském kraji.

Bývalá vůdkyně Myanmaru Su Ťij se podle armády vrací do domácího vězení

Bývalou vůdkyni Myanmaru Aun Schan Su Ťij přesunula armáda z vězení do domácího vězení. Tento krok přichází po letech izolace, bez přímého kontaktu s rodinou. Není ale jasné, zda jde o skutečné uvolnění, nebo jen symbolické gesto.

Útočník na Židy v Londýně byl evidován v protiteroristickém programu, potvrdila policie

Muž podezřelý z antisemitského teroristického útoku v severním Londýně byl již dříve evidován v britském protiteroristickém programu Prevent. Potvrdila to britská policie.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama