Reklama

USA otřásla hrozivá zpráva. Bývalý hráč NFL zastřelil 5 lidí, pak obrátil zbraň proti sobě

Reklama

NEJČTENĚJŠÍ

Zpravodajské deníky v USA během včerejšího dne informovaly o hrůzném činu. Ve městečku Rock Hill v Jižní Karolíně přišlo o život pět lidí včetně dvou malých dětí. O něco později se ukázalo, že pachatelem byl někdejší hvězdný hráč NFL Phillip Adams, který nakonec spáchal sebevraždu.

Pokud alespoň trochu sledujete scénu amerického fotbalu v USA, tak víte, že nejde o první takový počin. Na prvním místě můžeme zmínit třeba veřejně známý případ O. J. Simpsona. Ten si odseděl ve vězení 9 let za vraždu bývalé manželky a jejího partnera.

Procesem žila celé USA, nakonec byl ale bývalý hráč NFL očištěn. O jeho možném zapojení či nezapojení do hrozivého činu se stále vedou debaty. Číslo 2 patří někdejší hvězdě Nové Anglie, které neprošlo usmrcení kamaráda.

O Aaronu Hernandezovi byla dokonce natočena i minisérie, kterou má ve svém repertoáru Netflix. Vraždu prý mohlo způsobit poškození mozku, jímž často fotbalisté trpí. Tehdy 27letý Hernandez nakonec ve vězení spáchal sebevraždu.

Život si vzal i strůjce děsivého běsnění z dnů minulých. Phillip Adams pobíhal po trávnících v NFL celkem 6 sezon, během kterých nosil dresy San Francisca, New Yorku Jets, Seattlu, Oaklandu a naposledy „Jestřábů“ z Atlanty.

„Nikomu z nás to teď vůbec nedává smysl,“ kroutí hlavou šerif

Co se vlastně přihodilo? Adams navštěvoval po konci kariéry uznávaného lékaře Roberta Lesslieho. A právě k němu zamířil bývalý fotbalista se zbraní ráže 45 v ruce. Řádění odnesl sám lékař, jeho žena, dva vnuci ve věku 9 a 5 let a jeden ze zaměstnanců.

Dlouho se spekulovalo o tom, kdo je viníkem, informaci o tom, že čin provedl Adams, potvrdil až nejmenovaný zdroj přímo z rodiny. „Byl to hodný kluk. Myslím, že ho zkazil fotbal,“ poznamenal nevěřícně deníku USA TODAY otec Adamse.

Šílenost v lékařově domě nenechala policejní složky dlouho chladnými. Adams z místa činu utekl zpět domů, tam si ale pro něj policisté zanedlouho přišli. Už bylo pozdě, 32letého bývalého fotbalistu našli v ložnici s prostřelenou hlavou.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Bitva Manchester City a PSG má dohru
Ze sportovního hlediska měl včerejší duel mezi Manchesterem City a Paříží všechno. Góly, skvělé akce, ostré zákroky a k vidění byla i červená karta. „Citizens“ postoupili poprvé v historii do finále Ligy mistrů, Pařížané se ale zlobí. Rozhodčí měl během zápasu jejich hráče urazit.
Thomas Greiss
Německý hokejový brankář Thomas Greiss prožíval během včerejšího večera hodně smíšené pocity. Na jednu stranu ho těšilo prvenství mezi Hvězdami týdne NHL, na tu druhou ale jen těžko „kousal“ vyřazení z reprezentace. Za Německo už si nezachytá kvůli aktivitě na sociálních sítích.

2 KOMENTÁŘE

  1. Hodný chlapec, co zdravil sousedy, pomáhal s nákupy starším lidem a pouštěl je sednout v tramvaji…
    Ale vážně za nic nemůže, to ten fotbal, zatracený sport….
    😀

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama