menu

26.9 C
Czech
Úterý 23. července 2024

Zemřela bývalá ukrajinská poslankyně Irina Farionová, byla zavražděna

V pátek večer byla ve Lvově na Ukrajině zavražděna bývalá poslankyně Irina Farionovová. Kontroverzní politička, známá svými nacionalistickými názory a podporou ukrajinského jazyka, podlehla v nemocnici střelnému zranění hlavy.

Prezident Pavel na Pražském hradě přijal wimbledonské vítězky

Prezident Petr Pavel dnes na Pražském hradě slavnostně přivítal úspěšné české tenistky Barboru Krejčíkovou, Kateřinu Siniakovou a Janu Kovačkovou, které minulý týden triumfovaly na prestižním turnaji ve Wimbledonu. Tento ceremoniál byl příležitostí ocenit jejich mimořádný výkon a úspěšnou reprezentaci Česka na mezinárodní sportovní scéně.

TUMI představuje profesionální hráčku LPGA Tour Nelly Kordovou a profesionála PGA Tour Ludviga Åberga jako své první globální golfové ambasadory

Sledujte nás na sítích

New York (USA) 11. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Značka TUMI byla také vybrána jako tvůrce pouzder na trofeje ze tří nadcházejících turnajů PGA TOUR a LPGA Tour, což představuje novou úroveň jejího partnerství s těmito prestižními golfovými organizacemi

Reklama

Mezinárodní cestovní a lifestylová značka TUMI dnes představuje své nejnovější globální ambasadory – profesionální golfistku Nelly Kordovou, světovou ženskou jedničku a úřadující vítězku Chevron Championship, a Ludviga Åberga, který zaujímá na světovém žebříčku 4. místo. Těmto uznávaným sportovcům poslouží TUMI jako výhradní dodavatel zavazadel a pomůže jim zdokonalit jejich cestovní zážitky na hřišti i mimo něj. Nová partnerství, která následují debut vůbec první ucelené golfové kolekce TUMI, zdůrazňují pokračující expanzi značky TUMI do světa sportu s reputací osvědčeného lídra v kvalitě, který podporuje špičkové hráče na jejich cestě k dokonalosti. Ludvig Åberg a Nelly Kordová se oznámením spolupráce se značkou zařadili na seznam prestižních globálních ambasadorů TUMI, mezi něž patří profesionální fotbalista Son Heung-Min, uznávaná herečka Ka Young Mun či oblíbený pilot formule 1 McLaren Lando Norris.

Kordová a Åberg – dvě z nejangažovanějších a nejslavnějších osobností golfu – ztělesňují neúnavnou oddanost výkonu, neochvějné odhodlání a mimořádné výsledky, což jsou zároveň ideály, které značka TUMI s nadšením vkládá do každé své kolekce. Noví ambasadoři se na turné objeví výhradně se zavazadly a batohy TUMI na znamení podpory, kterou značka projevuje hráčům a jejich ambicím zdokonalit svou hru.

„Jsem nadšená z příležitosti stát se globální ambasadorkou značky TUMI a reprezentovat ji na turnajích i mimo hřiště,“ řekla Kordová. „Podstata značky TUMI je velmi blízká mému přístupu ke hře – sdílíme stejnou touhu po dokonalosti. Je to partnerství, které mi opravdu dokonale sedí.“

„Značku TUMI jsem si oblíbil už dávno, takže skoro nemůžu uvěřit, že mě oslovili jako jednoho ze svých nejnovějších globálních ambasadorů,“ dodává Åberg. „Spolupracovat se značkou, ke které cítím tak obrovský respekt, a získat její podporu při soutěžení na vysoké úrovni je skutečně vrcholný moment.“

Reklama

V nové éře svého partnerství s LPGA Tour a PGA TOUR byla cestovní a lifestylová značka TUMI zvolena, aby navrhla zcela nová a unikátní pouzdra na trofeje ve stylu kolekce TUMI 19 Degree Aluminum pro napjatě očekávaný turnaj TOUR Championship v rámci série PGA TOUR spolu s turnaji Solheim Cup a CME Group Tour Championship. Jedná se o první příležitost, kdy se jakékoli značce dostalo cti vytvořit pouzdra na trofeje pro tyto šampionáty organizací PGA TOUR a LPGA Tour. Pouzdra na trofeje, která navrhl kreativní ředitel společnosti TUMI Victor Sanz, odrážejí motivy síly, sebedůvěry, touhy, vášně a ideálů, společné značce i golfovým legendám, které toto pouzdro budou držet jako symbol dosažení nejvyššího úspěchu.

První pouzdro se představí na turnaji TOUR Championship v Atlantě letos v srpnu, následovat budou pouzdra pro Solheim Cup LPGA Tour v září a CME Group Tour Championship v listopadu. Pouzdra na trofeje, inspirovaná charakteristickou kolekcí TUMI 19 Degree Aluminum, jsou mistrovskými díly z leteckého hliníku, umožňujícího docílit konstrukčního spojení pevnosti a krásy. Nechybí ani charakteristické žebrování kolekce 19 Degree a uzamykací mechanismus na vnější straně pouzdra. Dno a zadní stěnu interiéru pokrývá měkký samet, který pouzdrům dodává na omak pocit skutečného luxusu a povyšuje je na charakteristickou úroveň stylu a kvality značky TUMI. Po otevření pouzdra odhalí ten největší poklad: trofej, násobící se v zrcadlových bočních panelech, v nichž se zároveň zhlíží obdivovatelé snící o tom, že se stanou příštími šampióny.

„Být pověřen vytvořením pouzder na trofeje pro kultovní turnaje LPGA Tour a PGA TOUR je pro společnost TUMI neuvěřitelná pocta – zejména proto, že tyto organizace a hráče v nich dlouhodobě podporujeme,“ řekl Sanz. „Značku TUMI si každý den vybírají miliony cestovatelů po celém světě k ochraně toho, čeho si nejvíce cení – a my jsme nesmírně potěšení, že můžeme její vyhlášenou pevnost a návrhářskou vynalézavost dát do služeb ochrany trofejí, které symbolizují roky tvrdé práce, odhodlání a vášně nejlepších hráček a hráčů tohoto sportu.“

Unikátní pouzdro na trofeje mohou fanoušci spatřit v rámci FedExCup Playoffs, kdy bude putovat po všech třech turnajích. Sledujte jeho cestu na @TUMITravel. Další informace o sportovních partnerstvích značky TUMI najdete na adrese TUMI.com/About. Golfovou kolekci TUMI najdete na TUMI.com nebo ve svém nejbližším obchodě TUMI kdekoli na světě.

O společnosti TUMI 

Společnost TUMI vytváří od roku 1975 prvotřídní funkční luxusní doplňky pro obchod a cestování navržené tak, aby obohacovaly, usnadňovaly a zpříjemňovaly všechny aspekty života na cestách. Její produkty v sobě spojují dokonalou funkčnost s nápaditostí, díky nimž je celoživotním partnerem odvážných osobností, které jsou neustále v pohybu a které nic nemůže zastavit. Další informace o společnosti TUMI naleznete na stránkách TUMI.com.

TUMI a logo TUMI jsou registrované ochranné známky společnosti Tumi, Inc. © 2024 Tumi, Inc.

Kontakty společnosti TUMI pro média

TUMI Alexandra Gillis

[email protected]

SHADOW

Hailey Hauldren

[email protected]

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2453300/Nelly_PressRelease.jpg 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2453301/TUMI_19_Degree_Aluminum_trophy_case.jpg 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2453299/Ludvig_PressRelease.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2423872/TUMI_BLACK_Logo.jpg

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Soud v Londýně odsoudil islámského duchovního za vedení teroristické organizace

Britský radikální islámský duchovní Anjem Choudary byl v procesu u londýnského soudu shledán vinným z teroristických trestných činů. Soud došel k závěru, že Choudary řídil skupinu, která byla v Británii před více než deseti lety zakázána jako teroristická organizace, a nabádal ostatní, aby ji podporovali. Choudary vinu odmítá, píše Reuters. Výši trestu soud oznámí za týden.

Zadlužení EU roste: Nejvyšší nárůst zaznamenalo Slovensko

Evropská unie zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2024 zvýšení zadlužení na 82 procent hrubého domácího produktu (HDP). Tento růst ukončil předchozí pokles, když v posledním čtvrtletí roku 2023 činil dluh EU 81,5 procenta HDP. Podle zprávy Eurostatu je nárůst nejvýraznější na Slovensku, nicméně i Česká republika zaznamenala další zvýšení svého státního dluhu, který dosáhl nového rekordu.

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.
Reklama

DOPORUČUJEME

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...

Společnost Porsche Česká republika připomíná důležitost recyklace

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - Společnost Porsche Česká republika spustila novou kampaň, která připomíná široké motoristické veřejnosti přínosy recyklace a správný postup při...

Vital Strategies: Mezinárodní olympijský výbor vyzván k ukončení sponzoringu prodejci slazených nápojů

Paříž 19. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední globální odborníci a aktivisté v oblasti zdraví vyzývají k celosvětovému ukončení sponzoringu sportovních akcí výrobci slazených limonád,...

3Kino EduFilm: Podpořte nás a hlasujte pro vzdělání!

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - "I blbost je lepší než totalita" je slavný výrok George Orwella. Jaká je souvislost mezi vzděláním a totalitou?...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Soud v Londýně odsoudil islámského duchovního za vedení teroristické organizace

Britský radikální islámský duchovní Anjem Choudary byl v procesu u londýnského soudu shledán vinným z teroristických trestných činů. Soud došel k závěru, že Choudary řídil skupinu, která byla v Británii před více než deseti lety zakázána jako teroristická organizace, a nabádal ostatní, aby ji podporovali. Choudary vinu odmítá, píše Reuters. Výši trestu soud oznámí za týden.

Zadlužení EU roste: Nejvyšší nárůst zaznamenalo Slovensko

Evropská unie zaznamenala v prvním čtvrtletí roku 2024 zvýšení zadlužení na 82 procent hrubého domácího produktu (HDP). Tento růst ukončil předchozí pokles, když v posledním čtvrtletí roku 2023 činil dluh EU 81,5 procenta HDP. Podle zprávy Eurostatu je nárůst nejvýraznější na Slovensku, nicméně i Česká republika zaznamenala další zvýšení svého státního dluhu, který dosáhl nového rekordu.

Čína si chce podmanit sílu hurikánů. Obří větrné turbíny z nich mají vyrábět elektřinu

Představte si větrnou turbínu, která dokáže nejen odolat těm nejdestruktivnějším hurikánům, ale dokonce umí využít sílu těchto nepředvídatelných bouří k výrobě elektřiny. Čína vyrobila dokonce dvě takové mega-turbíny. Umístila je na masivní plovoucí betonovou platformu v přístavu města Kanton.

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.

Při protestech v Bangladéši zemřelo nejméně 173 osob, přes 1100 bylo zatčeno

Počet mrtvých v důsledku násilností v Bangladéši v posledních dnech vzrostl na 173. Mezi oběťmi jsou i policisté a úřady zatkly více než 1100 lidí, informovala dnes agentura AFP. Násilí provázelo studentské protesty proti obnovenému mechanismu obsazování pracovních míst ve veřejném sektoru. Bangladéšský nejvyšší soud v neděli většinu kvót zavedených tímto systém zrušil.
Reklama
Reklama