3.8 C
Czech
Pátek 5. prosince 2025
Protext ČTKTop Estates představuje nové byty a slaví dokončení hrubé stavby Barrandez-Vous

Top Estates představuje nové byty a slaví dokončení hrubé stavby Barrandez-Vous

Praha 2 prosince 2024 (PROTEXT) – Druhá etapa rezidenčního projektu Barrandez-Vous má dokončenou hrubou stavbu a projekt vstupuje do závěrečné fáze. Téměř padesát nových bytů s výhledy na Prahu doplňuje stávající úspěšný rezidenční komplex o poslední bytový dům Západ, který zdobí slavnostní vánoční glajcha. Developerská společnost Top Estates intenzivně pokračuje ve výstavbě a kolaudace je naplánována na konec roku 2025.

Projekt Barrandez-Vous je situován v jedné z nejzelenějších pražských lokalit, v blízkosti přírodní rezervace Prokopské údolí a zároveň s rychlým spojením do centra metropole. Za několik měsíců od spuštění prodeje je díky všem benefitům v rezidenci Západ prodáno 50 % bytových jednotek a budoucí majitelé si budou moci převzít nové byty již na konci roku 2025. Druhá etapa je ideální příležitostí pro všechny, kteří hledají kvalitní bydlení v blízkosti přírody a zároveň s rychlým spojením do centra města.

“Zájemcům nyní stačí uhradit rezervační poplatek 15 %, který se stává součástí garantované kupní ceny a zbývajících 85 % doplatí až po dokončení stavby a kolaudaci v příštím roce. Aktuální situace na trhu naznačuje, že ceny nemovitostí v Praze dále rostou a tento trend se u novostaveb očekává i v následujících letech. Naše flexibilní finanční strategie je navržena tak, aby usnadnila rychlejší přístup k modernímu bydlení a zároveň poskytla budoucím majitelům jistotu výhodné investice na trhu s nemovitostmi,” vysvětluje Dušan Dvořák, zakladatel developerské společnosti Top Estates.

Bydlení v Barrandez-Vous nabízí nadstandardní komfort, neboť téměř každá bytová jednotka má k dispozici venkovní prostor pro relaxaci – lodžii, terasu či předzahrádku a samozřejmostí je možnost parkovacího stání v podzemních garážích s přípravou pro elektromobily. Od ostatních developerských projektů se výrazně liší nejen kvalitou, ale také architekturou a propojením s přírodou. Unikátnost stavby doplňují atraktivní architektonické prvky, jako jsou velkoformátová hliníková okna se sníženými parapety pro možnost posezení a především propojení s venkovním prostorem.

“Možnost venkovní relaxace se v posledních letech ukázala jako jeden z největších benefitů při koupi bytu, a to se i v Barrandez-Vous skvěle podařilo. Přírodě a zeleni je zde věnována velká pozornost, ať už díky novému parku ve vnitrobloku, zeleným střechám či soukromým zahradám. Druhá etapa nám teď doslova vyrostla před očima a těším se na finální dokončení posledního objektu, v jehož pasáži vznikne také prostor pro umění, což celý rezidenční komplex posouvá mezi mimořádné stavby,” komentuje Petr Teplý, spoluzakladatel Top Estates.

“V rámci výstavby jsme dlouhodobě velmi efektivní nejen při dodržování harmonogramu, ale také při optimalizaci jednotlivých stavebních procesů. Díky výhodám našeho vlastního systému construction managementu přinášíme v celkových stavebních nákladech do projektu velkou finanční úsporu, která se projevuje v udržení příznivých cen pro klienta. Aktuálně již vyhlížíme další milníky a tím nejdůležitějším bude kolaudace na konci příštího roku,” doplňuje Filip Kašík, výrobní ředitel Top Estates.

Hledáte nové bydlení v Praze i přírodě? Objevte svět Barrandez-Vous. V novém rezidenčním projektu se potkalo vše. Moderní design, komfort a vysoký standard bydlení s výhledy na Prahu, příroda, soukromé zahrady i nový park ve vnitrobloku s relaxačními zónami. Více informací a aktuální nabídka bytů www.barrandez-vous.cz.

O developerovi

Developerská skupina Top Estates se zaměřuje na prémiový rezidenční development a polyfunkční projekty v Praze, Brně a Bratislavě. Její součástí je jak developerská, tak stavební firma. Dosud každý z developerských projektů získal prestižní ocenění v kategorii rezidenčních staveb, za architekturu či veřejný prostor. Partneři Top Estates realizovali rezidenci Barrandez-Vous, Sakura, Barrandovská́ zahrada, Truhlárna, Milhouse a Bleriot, ve výstavbě je aktuálně druhá etapa projektu Barrandez-vous, na Slovensku je připraven rezidenční komplex Portum Towers.

Mezi nejúspěšnější projekty patří první etapa Barrandez-Vous, oceněná za veřejný prostor i jako Nejlepší rezidenční projekt v letech 2021 i 2022 a Sakura, která byla první́ rezidencí v Česku pracující́ s principem visutých zahrad. V roce 2020 byla nominována mezi nejlepší rezidenční stavby na světě v rámci největší architektonické soutěže WAN Awards a získala řadu ocenění i v rámci ČR. Projekt Truhlárna zvítězil v kategorii Rezidenční projekty v soutěži Best of Realty 2018 a prvenství v roce 2019 obhájil také projekt Barrandovská́ zahrada. V roce 2022 získal rezidenční komplex Bleriot Českou cenu za architekturu.

Více informací naleznete na: 

www.topestates.cz

www.barrandez-vous.cz

 

Zdroj: Top Estates Group 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Reklama

Doporučujeme

Cary-Hiroyuki Tagawa, ikonický Shang Tsung z Mortal Kombat, zemřel ve věku 75 let

Cary-Hiroyuki Tagawa se zapsal do popkultury jako ikonický čaroděj Shang Tsung i jako tvář řady významných filmů a seriálů. Jeho životní cesta se uzavřela ve věku 75 let, ale stopa, kterou zanechal, zůstává výrazná.

Merz bude jednat s belgickým premiérem, zřejmě o zmrazených ruských aktivech

Německý kancléř Friedrich Merz se v pátek setká s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyen a belgickým premiérem Bartem De Wever. Oznámil to dnes mluvčí vlády. Podle německých médií bude tématem jednání zřejmě otázka ruských aktiv zmrazených v Evropské unii, které chce komise využít na pomoc Ukrajině. Německo návrh podporuje, Belgie se staví proti.

Král Karel a Camilla přivítali hosty s královskou noblesou. Slavnostní výzdoba podtrhla výjimečný večer

Král Karel a královna Camilla přivítali německého prezidenta Franka-Waltera Steinmeiera a jeho ženu Elke s noblesou sobě vlastní. Večer v prostorách Windsorského hradu připomínal pohádkovou scénu plnou světel, historie i královských tradic.

Británie oznámila nové sankce proti Rusku kvůli útoku novičokem

Británie dnes oznámila nové sankce proti Rusku v souvislosti s vyšetřovací zprávou o úmrtí ženy, která byla v roce 2018 otrávena nervově paralytickou látkou novičok. Londýn si zároveň předvolal ruského velvyslance ve Spojeném království, což zdůvodnil "pokračujícími nepřátelskými aktivitami" Moskvy, informuje agentura Reuters.

Na dně Baltského moře bují život na zbraních z druhé světové války

Zbytky nacistických bomb a torpéd leží na dně Baltského moře už desítky let. Místo nebezpečné zóny plné jedu se tam ale hojně daří podmořskému životu. Příroda si našla cestu i tam, kde lidé zanechali spoušť.

Polsko ukončí chov zvířat na kožešiny, prezident ale vetoval zákaz držení psů na řetězu

Polský prezident Karol Nawrocki podepsal zákon zakazující chov zvířat pro kožešiny, čímž ukončil jednu z největších kožešinových produkcí na světě. Zároveň ale vetoval samostatný návrh, který měl zakázat držení psů na řetězech a zavést minimální velikosti kotců podle váhy zvířete.

Počet obětí ničivých povodní v Asii překročil 1500, stovky lidí se pohřešují

Počet obětí ničivých povodní v Asii překročil 1500 a stovky dalších lidí se stále pohřešují. Záchranáři se snaží dostat do oblastí, které záplavy a sesuvy půdy odřízly od okolní, napsala agentura AP.

Putin uvedl, že nesouhlasí s některými body amerického plánu pro Ukrajinu

V americkém plánu pro Ukrajinu jsou body, s nimiž Rusko nesouhlasí, řekl ruský prezident Vladimir Putin a dodal, že tyto záležitosti probral při úterním setkání s americkými vyjednavači. Rusko podle něj převezme Donbas na východě Ukrajiny vojenskými či jinými prostředky, napsala agentura Reuters. Území, která kontroluje Ukrajina, buď ukrajinští vojáci opustí, nebo je Rusko obsadí vojenskou silou, dodal šéf Kremlu. Putin podle ruského listu Kommersant hovořil v indické televizi nejen o ovládnutí Donbasu, tedy Doněcké a Luhanské oblasti, ale také "Novoruska", což je výraz, který ruští politici používají i pro další území na jihovýchodě Ukrajiny, kde Rusko částečně okupuje Chersonskou a Záporožskou oblast.

Prezident Si uvítal v Pekingu Macrona, který je na třídenní návštěvě Číny

Francouzský prezident Emmanuel Macron se dnes setkal se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Během jednání se nejvyšší představitelé obou zemí zavázali k hlubší spolupráci v globálních otázkách, jako je válka na Ukrajině a obchod. Macron ve středu přiletěl na třídenní návštěvu Číny, která se koná v době, kdy se Francie připravuje v příštím roce převzít předsednictví skupiny G7, napsala agentura AP.

Trump omilostnil developera stíhaného jeho vlastní administrativou

Donald Trump znovu sáhl po prezidentské milosti. Tentokrát zastavil stíhání realitního magnáta Tima Leiwekeho, kterého jeho vlastní ministerstvo spravedlnosti letos obvinilo z manipulace veřejné zakázky na sportovní arénu v Texasu. Případ, který měl být ukázkou boje proti korupci, se během pár měsíců obrátil ve prospěch obviněného.

Turecko varuje před útoky na tankery v Černém moři

Útoky na tankery spojené s Ruskem v posledních dnech vyvolávají napětí v celém regionu. Ankara upozorňuje, že incidenty zasahují do bezpečnosti, obchodu i pravidelného provozu v Černém moři a dokazují, že válka na Ukrajině získává další rozměr.

Airbus A320 snižuje letošní plán dodávek kvůli chybě na trupu

Airbus A320 má další komplikaci. Výrobce řeší problém s kovovými panely u části letadel a zároveň dohání následky rozsáhlé softwarové závady. Do konce roku proto stihne dodat méně strojů, než plánoval.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama