Reklama

To nechcete vidět. Paris Hilton bude mít na Netflixu svou kuchařskou show

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Netflix láká diváky na novou kuchařskou show, v níž bude v hlavní roli dědička hotelového impéria a profesionální celebrita Paris Hilton (40). Ani populární televizní stanice, ani Paris samotná si od pořadu patrně neslibují, že uspokojí náročné gurmety. Naopak to bude nejspíš tragédie, kterou budou lidé sledovat se škodolibým potěšením, píše CNN.

Šestidílná show bude mít název Cooking With Paris. Podle Netflixu ukáže „nově objevenou domácí stránku“ blonďaté celebrity a „přivítat diváky v její kuchyni, zatímco ona se bude učit vařit omáčky, restovat a kořenit„. Také by měla ukázat svůj „kulinářský talent (nebo jeho nedostatek), skvělé kuchyňské náčiní a famózní schopnost uspořádat večírek. To vše s pomocí svých přátel ze světa celebrit„, láká Netflix. Že to pravděpodobně bude velká zábava, o tom se leckdo může už nyní přesvědčit z virálního videa na Youtube z ledna loňského roku, kde se Paris snaží uvařit lasagne. Tento snímek shlédlo už přes pět milionů diváků. „Jsem Ital a směju se a pláču zároveň,“ popsal video jeden ze sledujících, jehož komentář hovoří za vše.

Televizní stanice, kterou sleduje 207 milionů předplatitelů, láká diváky na „tradiční kuchařskou show vzhůru nohama„. „Paris Hilton není vyučená šéfkuchařka a ani se jí nesnaží být. S pomocí dalších celebrit předvede divákům nové ingredience, nové recepty a exotické kuchyňské náčiní. Podobně jako ve svém Youtube videu nás Paris provede od nákupu zboží až k hotovému jídlu na stole, a možná se v kuchyni něco naučí,“ píše Netflix v tiskové zprávě.

Kuchařská show, která bude jistě konkurovat tomu nejlepšímu z repertoáru Jirky Babici a Ládi Hrušky, startuje 4. srpna.

Diváky čeká i svatební show

Paris Hilton je poslední dobou v showbyznysu velmi aktivní. Na začátku tohoto roku založila novou společnost Slivington Manor Entertainment a podepsala smlouvu s gigantem Warner Bros. Už brzy spatří světlo světa její nová reality show Paris In Love, která ve třinácti dílech zmapuje její přípravy na svatbu s magnátem Carterem Reumem. Třináctidílná show slibuje divákům ukázat například výběr svatebních šatů, svatební cesty a rozlučku se svobodou. Samozřejmě vyvrcholí okamžikem, kdy si oba šťastlivci řeknou své ano.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama