Více
  6.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 2 prosince, 2021

  Titul z Guseppe MČR v League of Legends putuje do Liberce za týmem Sinners

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Šampionát Vodafone MČR v počítačových hrách zná další letošní vítěze. Turnaj Guseppe MČR v League of Legends ovládli liberečtí Sinners, kteří tak ukončili čtyřletou nadvládu celku eSuba. Stříbro si odnáší Dynamo Eclot a bronzová příčka připadla hráčům eSuby. Další turnaj v rámci Vodafone MČR v počítačových hrách proběhne před živým publikem v Brně, kde se uskuteční zápasy těch nejlepších střelců v Counter-Strike: Global Offensive.

  Osm nejúspěšnějších týmů populární hry League of Legends se utkalo o titul českého šampiona a 100 000 korun. Ve vyřazovací části se nakonec proti sobě postavily týmy eSuba s Dynamem Eclot a SINNERS nastoupili proti Brute Talents. Hned první zápas přinesl velké překvapení – po výsledku 2:1 nastalo zklamání týmu eSuba. Ta se vůbec poprvé v historii MČR neprobojovala do finále League of Legends.

  Pro Sinners se tak po vypadnutí jejich největšího rivala objevila šance na zisk příčky nejvyšší. A té opravdu využili. Nejprve perfektně zvládli semifinále s Brute Talents a následné finále ovládli poměrem 3:1. Lolkaři tak navázali na loňský triumf svých spoluhráčů z CS:GO sekce. Ti budou i letos největšími kandidáty na titul.

  MČR už příští týden v Brně

  Vrcholem Vodafone MČR v počítačových hrách bude bezpochyby turnaj ve hře Counter-Strike: Global Offensive, na který se budou moci těšit diváci na Brněnském výstavišti od 24. do 28. listopadu. Zde se mezi hráče rozdělí rovný milion korun.

  V rámci vstupenky se diváci mohou podívat i na turnaj Samsung MČR v mobilních hrách, kde změří své síly hráči Brawl Stars a LoL: Wild Rift. Kromě Sinners se mezi hlavní favority řadí týmy Enterprise, Entropiq Prague a eSuba. Posledního šampiona pak v prosinci pozná battle royale titul PUBG, čímž symbolicky uzavře český esportový rok 2021.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Fnatic

  Světový šampionát ve Valorantu je tady. Síly střádá i jediný Čech, do akce jde první den

  Událost, která přepíše dějiny Valorantu. Tak se mluví o historicky prvním světovém šampionátu oblíbené střílečky, která v loňském roce spatřila světlo světa. Podnik startuje už dnes, tedy 1. prosince, a trvat bude do necelé půlky měsíce. Do akce se dostane i jediný Čech na turnaji, který hájí barvy britského Fnaticu.
  Sinners

  Liberečtí Sinners na Vodafone MČR v počítačových hrách suverénně zlatí

  Šampionát Vodafone MČR ve hře Counter-Strike: Global Offensive ovládli liberečtí Sinners a po roce opět zvedli nad hlavu pohár pro české mistry. Během finále na BVV-Brněnském výstavišti nenechali nikoho na pochybách o tom, kdo je na naší scéně absolutní jedničkou. V posledním zápase turnaje přejeli celek Enterprise poměrem 3 : 0 a odnesli si tak největší část finanční dotace, která v této sezóně dosáhla jednoho milionu korun.
  IMPORTant Players

  Ze zlata ve hře LoL: Wild Rift se na MČR v radují IMPORTant Players

  Samsung MČR v mobilních hrách 2021 korunuje poslední letošní krále. Ve hře League of Legends: Wild Rift si zlaté medaile odnášejí hráči IMPORTant Players, kteří v play-off předvedli suverénní výkon. Stříbro putuje do tábora BloodyDevils. V souboji o bronz se nakonec radovali příznivci takzvané Modré krve, tedy týmu eSuba.
  Sparťan Emerickson

  Česká dvojice opouští festival V4 bez medaile. Mám smíšené pocity, říká Emerickson

  Hlavní město Maďarska hostilo turnaj ve FIFĚ 22 v rámci festivalu Future Sports. Do společnosti nejlepších hráčů ve střední Evropě se probila i česká dvojice, bohužel pro ni ale tažení turnajem skončilo brzy. Češi ovládli svou skupinu, v semifinále však nestačili na domácí Maďary a nakonec prohráli i se Srby. Domů tak vezou nepopulární bramborovou medaili.
  Silver Snipers

  Babičky a dědové, pozor. Američtí staříci hledají nové rekruty pro tým Counter-Striku

  Že jsou počítačové hry jen pro mladé? Tak to ani náhodou. Seniorský tým ze Spojených států amerických hledá někoho, komu by bylo více než 60 let, měl zápal a chuť zahrát si Counter-Strike. Výběr s názvem Golden Snipers má velké plány, ve kterých figurují zejména starší hráči.
  Česká výprava v Dotě 2

  Pohár pro šampiony, k tomu 10 tisíc dolarů. Český nároďák ovládl mistrovství v Dotě 2

  Česká reprezentace ve hře Dota 2 ovládla světový šampionát v izraelském přístavním městě Eljat. Ve finálovém zápase Češi porazili Švédsko a kromě titulu mistrů světa si odnášejí také finanční odměnu ve výši 10 000 dolarů.
  Reklama
  Reklama
  Reklama