Více

  Chyba 404
  Omlouváme se, ale požadovaná stránka nebyla nalezena.

  Můžete se vrátit na úvodní stránku, nebo pokračovat na nejnovější články níže.

  Giving Tuesday proběhne už 29. listopadu

  Praha 28. listopadu 2022 (PROTEXT) - Svět už zítra oslaví den štědrosti a pomoci druhým a téměř každý třetí Čech se zapojí. Úterý 29....

  Honor Magic Vs: Nový hráč na trhu se skládacími telefony

  Společnost Honor představila skládací chytrý telefon Magic Vs, o kterém tvrdí, že posune průmyslové standardy nejen v oblasti designu a výkonu, ale také v oblasti uživatelského prostředí a kvality displeje.

  Politiku mexického prezidenta v hlavním městě podpořily desetitisíce lidí

  Politiku mexického prezidenta Andrése Manuela Lópeze Obradora v neděli v hlavním městě země podpořily desetitisíce lidí. Mnozí z jeho stoupenců do metropole přijeli autobusy, někteří v průvodu nesli mexické vlajky. Desetitisíce lidí zaplnily ulice Mexika už před dvěma týdny, tehdy ovšem prezidentovi kritici demonstrovali proti jeho návrhu změn volebního systému.

  Zelenskyj varoval lidi na Ukrajině před dalšími ruskými raketovými útoky

  Rusko podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského v tomto týdnu chystá další raketové útoky, jimiž poškozuje energetickou infrastrukturu na Ukrajině. Příští dny tak budou podobně náročné jako ty předchozí, upozornil.

  RYCHLÉ ZPRÁVY Z UKRAJINY

  Výhody mikro tréninků

  Může mikro trénink poskytnout stejné výhody jako delší a méně časté tréninky? Přečtěte si, proč je dobré zařadit krátká cvičení do vaší rutiny.

  Dva litry vody denně jsou pro většinu lidí nadměrné množství, tvrdí studie

  Doporučení vypít osm sklenic vody denně je pro většinu lidí pravděpodobně přehnané. Informoval o tom list the Guardian s odvoláním na studii, podle které může tato rada například v Británii vést k tomu, že se každý den vyplýtvá 20 milionů litrů pitné vody.

  Podle nové studie věří v čarodějnictví asi 40 procent lidí

  Globální studie zjistila, že asi 40 procent lidí věří ve zlé čarodějnice, které vyslovují temné kletby a mohou za všechno špatné. Tato víra je nejvíce rozšířená v chudších zemích s menším zastoupením vzdělání, například v Ghaně, Maroku či Rusku.

  Netflix oslovil právní zástupce Radovana Krejčíře, chce o něm natočit dokument

  Americká streamovací služba Netflix má v úmyslu natočit dokument o českém podnikateli Radovanu Krejčířovi, který nyní pobývá v jihoafrickém vězení. Netlix už kvůli svému záměru oslovil Krejčířovy právní zástupce, informoval portál News 365. Právnička Nastasja Otrebskiová to jako svědkyně potvrdila u soudu ve městě Kempton Park, který se zabývá obviněním, že se Krejčíř v roce 2016 pokusil o útěk z vězení.

  Žila poklidně s manželem a dětmi. Pak zažila vášeň. Rozbilo to celou rodinu

  S hořkým životním příběhem se svěřila žena z Velké Británie. Kamarádka jí doporučila, ať si najde pro zpestření milence. Mělo to ale fatální dohru. Novému muži propadla. Zničila tím celou rodinu a nyní všeho lituje.

  RYCHLÉ ZPRÁVY Z UKRAJINY