Více
  8.8 C
  Czech
  Sobota, 28 května, 2022

  Summit se chtěl připojit k LoL týmu TSM, přestup byl však zablokován

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Poté, co získal cenu pro nejužitečnějšího hráče jarního rozdělení LCS 2022, se top laner Summit rozloučil s Cloud9 a nyní si hledá nový tým, který by mohl nazývat svým domovem. Během jednoho ze svých livestreamů třiadvacetiletý hráč řekl, že má skutečně na mysli konkrétní organizaci pro letní split LCS 2022.

  Po jednom z nejkontroverznějších rozhodnutí v historii LCS se společnost Cloud9 rozloučila s hráči s nicky Isles, Winsome a nedávno korunovaným MVP jarního rozdělení Summitem. Tito tři hráči zatím neoznámili, kam zamíří po skončení svého působení v C9, přičemž jak Isles, tak Summit mají v sázce pobyt ve Spojených státech.

  Summitovo vyjádření

  Talentovaný top laner uvedl, že se chtěl v příští sezóně připojit k TSM. Tento krok byl ale podle překladu Kevina Kima z Korizon Esports zablokován. Nezacházel do podrobností, jak bylo dohodě zabráněno nebo který tým dohodu zablokoval. Nicméně se Summit pro příští split ocitl bez týmu.

  Pokud by TSM korejského top lanaře získali, nahradil by veterána top lana Huniho. To by také znamenalo, že by organizace nemohla přivést Huanga „Maple“ Yi-Tanga jako nejnovějšího začínajícího mid lanera. TSM stále hledá odpovědi na otázky po nejhorší sezóně LCS ve své slavné historii v lize. Jako možné řešení získala Mapleho, který bude vedle sebe provozovat soupisku s hráči Huni, Spica, Tactical a Shenyi.

  Summit také uvedl, že návrat do LCK by uvítal. Podle dalšího překladu Kima si ale není jistý, zda na něj zbylo místo mezi některým z týmů. V důsledku toho prozradil další možný letní domov: Misfits Gaming. Summit uvedl, že s ním jedná o připojení k soupisce, ale zatím není nic pevně dáno.

  Misfits se rychle stali jedním z nejslibnějších týmů v LEC, který se na jaře slušně rozjel v čele s vycházející hvězdou rosteru, mid lanerem Vetheem. Organizace skončila během základní části Spring Split 2022 na třetím místě, ale byla smetena pozdějšími evropskými šampiony, týmem G2 Esports.

  Pokud zůstane soupiska Misfits stejná, mohl by Summitův in-lane a carry potenciál pomoci zmírnit tlak na Vethea a dát mu prostor k tomu, aby pro sebe a ostatní spoluhráče vytvořil více her. V sestavě Misfits je stále co zlepšovat. Přidání MVP LCS by mohlo být tím X-faktorem, který potřebují, aby se stali skutečnými soupeři.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS