menu

25.8 C
Czech
Úterý 23. července 2024

Dron unikl protivzdušné obraně a zabil v Tel Avivu člověka. K útoku se přihlásili Hútíové

Jemenští povstalci Hútíové se na sociální síti X (dříve Twitter) přihlásili k dronovému útoku v centru izraelského hlavního města Tel Aviv. Izraelská armáda vyšetřuje, jak je možné, že nebyly aktivovány systémy protivzdušné obrany. Rebelové ještě chystají k útoku oficiální vyjádření.

Rusko a Ukrajina si vyměnily po 95 zajatcích, uvedly Moskva a Kyjev

Do Ruska se vrací 95 vojáků propuštěných z ukrajinského zajetí výměnou za stejný počet zajatých ukrajinských vojáků, oznámilo dnes podle agentur ruské ministerstvo obrany. Výměnu zajatců následně potvrdil ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

Společnost Smartee představila na 99. kongresu EOS v Aténách dvě desetiletí pokroku

Sledujte nás na sítích

Atény (Řecko) 20. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Smartee Denti-Technology, průkopník v oboru čirých alignerů, která má za sebou 20 let nezávislého výzkumu a vývoje a více než 850 přihlášených patentů, prezentovala na 99. kongresu Evropské ortodontické společnosti (EOS), který se konal od 9. do 13. června 2024 v Aténách, své úspěchy a celou řadu produktů.

Reklama

Cílem Evropské ortodontické společnosti je rozvíjet všechny aspekty ortodoncie a její vztah k souvisejícím oborům ve prospěch široké veřejnosti. Společnost je členem Světové federace ortodontistů. Pod jejím patronátem se odborníci z celého světa se každý rok setkávají na kongresu, který se koná v různých evropských zemích.

Stánek společnosti Smartee na kongresu EOS si získal značnou pozornost ortodontistů, kteří se chtěli seznámit s úspěšnými dvěma desetiletími. To nejzajímavější:

Špičková řešení Smartee S1-S21: Společnost Smartee vyvinula řadu řešení S1-S21, která odpovídají různým klinickým scénářům, a neustále je vylepšuje, aby naplnila různé potřeby zubních lékařů. Každá řada je navržena tak, aby vyhovovala specifickým požadavkům pacientů a zajišťovala komplexní péči a účinnou léčbu.

Digitální řešení Smartee vše pod jednou střechou: Smartee využívá umělou inteligenci a nabízí komplexní digitální řešení, jež zvyšují přesnost a bezpečnost plánování léčby. Mezi klíčové funkce patří algoritmus Smartee Med-AI pro okamžitou vizualizaci kořenů v 3D, software pro měření CEPH pro přesnou diagnostiku pacientů a Smartee iFast pro bezproblémové simulace před a po. Tyto nástroje umožňují ortodontistům poskytovat pacientům špičkovou péči prostřednictvím efektivního plánování léčby.

Reklama

Úplný sortiment výrobků se specifickými vlastnostmi: To zahrnuje řešení Smartee GS, které využívá neviditelnou technologii repozice dolní čelisti k posunu dolní čelisti dopředu a podporuje remodelaci čelistního kloubu při léčbě těžkých vad II. třídy, dále řešení Smartee ⍺, které využívá různé vícevrstvé kompozitní materiály zubních desek pro denní i noční použití, dále klasický produkt Smartee GE, který se opírá globální databázi více než 1,6 milionu pacientů, a konečně Smartee Kinder a Smartee Teen, což jsou řešení s autorizací od společnosti Disney IP, jež nabízejí ortodontická řešení na míru pro malé pacienty.

Během veletrhu EOS uspořádala společnost Smartee vzdělávací workshop, kde Dr. Tao Guo účastníkům poskytl cenné informace o technologii Smartee GS Mandibular Repositioning Technology pro léčbu závažných čelistních disproporcí pomocí vysoce přizpůsobených čirých alignerů.

Účast společnosti Smartee na 99. kongresu EOS podtrhuje její závazek posouvat hranice neviditelné ortodoncie a podporovat celosvětovou ortodontickou komunitu. Neustálým rozšiřováním nabídky produktů a zdokonalováním digitálních řešení chce společnost poskytnout ortodontistům technologie a nástroje potřebné k poskytování výjimečné péče o pacienty.

O společnosti Smartee Denti-Technology:

Společnost Smartee byla založena v roce 2004 a je předním poskytovatelem čirých alignerů a digitálních ortodontických řešení v Číně. Společnost Smartee se sídlem v Šanghaji disponuje dvěma výzkumnými a vývojovými centry a plně automatizovanými výrobními závody. Společnost Smartee poskytuje služby více než 64.000 lékařů ze 48.000 zdravotnických zařízení ve více než 47 zemích, takže již dopomohla k více než 1 milionu dokonalých úsměvů po celém světě.

S rozvojem digitálních řešení společnost Smartee nadále rozšiřuje své portfolio a uvedla na trh více než 10 alignerů pro řešení různých problémů s vadami chrupu u dětí, dospívajících a dospělých. Ve spolupráci s profesorem Gangem Shenem a jeho ortodontickým týmem vyvinula společnost Smartee inovativní produkt: Smartee GS, který poskytuje ortodontistům technologii pro repozici dolní čelisti umožňující efektivněji léčit pacienty s komplexními indikacemi včetně obličejového prognatismu, retrognatismu obličeje a deviace dolní čelisti.

Photo – https://mma.prnewswire.com/media/2442585/Smartee_exhibiting_99th_European_Orthodontic_Society_Congress9_13_June_2024_Athens.jpg 

Photo – https://mma.prnewswire.com/media/2442586/Smartee_s_booth_drew_significant_attention_orthodontists.jpg 

Photo – https://mma.prnewswire.com/media/2442587/1.jpg

Kontakt pro média: Yahui YU, vedoucí oddělení médií a sociálních sítí, mobil: +86 17710416624, e-mail: [email protected]

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.

Při protestech v Bangladéši zemřelo nejméně 173 osob, přes 1100 bylo zatčeno

Počet mrtvých v důsledku násilností v Bangladéši v posledních dnech vzrostl na 173. Mezi oběťmi jsou i policisté a úřady zatkly více než 1100 lidí, informovala dnes agentura AFP. Násilí provázelo studentské protesty proti obnovenému mechanismu obsazování pracovních míst ve veřejném sektoru. Bangladéšský nejvyšší soud v neděli většinu kvót zavedených tímto systém zrušil.
Reklama

DOPORUČUJEME

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...

Společnost Porsche Česká republika připomíná důležitost recyklace

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - Společnost Porsche Česká republika spustila novou kampaň, která připomíná široké motoristické veřejnosti přínosy recyklace a správný postup při...

Vital Strategies: Mezinárodní olympijský výbor vyzván k ukončení sponzoringu prodejci slazených nápojů

Paříž 19. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední globální odborníci a aktivisté v oblasti zdraví vyzývají k celosvětovému ukončení sponzoringu sportovních akcí výrobci slazených limonád,...

3Kino EduFilm: Podpořte nás a hlasujte pro vzdělání!

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - "I blbost je lepší než totalita" je slavný výrok George Orwella. Jaká je souvislost mezi vzděláním a totalitou?...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Eminem ukončil historickou nadvládu Taylor Swift na Billboard 200

Eminem se svým novým albem The Death of Slim Shady (Coup de Grâce) debutuje na prvním místě žebříčku Billboard 200 a sesazuje tak Taylor Swift s albem The Tortured Poets Department, které drželo první příčku po dobu 12 týdnů. Tímto významným posunem končí historická jízda Swift a potvrzuje Eminemovu sílu v hudebním průmyslu.

Co by pro Izrael znamenalo vítězství Harris v prezidentských volbách

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu v pondělí ráno odletěl do USA. Pozorovatelé se rozpovídali o tom, jaký vliv bude mít současné politické dění v USA na americko-izraelské vztahy a válku v Gaze. Viceprezidentka Kamala Harris má dostatek podpory ve své straně k nominaci do prezidentské kandidatury.

Rusko i Ukrajina hlásí vzdušné útoky nepřítele a sestřelení dronů

Moskva i Kyjev informují o nejnovějších vzdušných útocích nepřítele, přičemž Rusko hlásí kromě sestřelení řady dronů také škody a oběti. Gubernátor ruského Krasnodarského kraje uvedl, že ukrajinská armáda zaútočila na trajekt v přístavu Kavkaz, což si vyžádalo mrtvého a zraněné. Ruské ministerstvo obrany před tím oznámilo likvidaci 25 ukrajinských dronů během noci na dnešek. Ukrajinské vzdušné síly hlásí sestřelení sedmi ruských bezpilotních letounů z osmi.

Palestinské frakce včetně Hamásu a Fatahu podepsaly dohodu v Pekingu

Palestinské hnutí Fatah, teroristické hnutí Hamás a dalších 12 palestinských frakcí dnes v Číně po třech dnech jednání podepsaly dohodu o vytvoření takzvané prozatímní vlády národního usmíření v Pásmu Gazy, až na tomto palestinském území skončí válka. Podle agentury AFP to oznámil čínský ministr zahraničí Wang I.

Netflix vydá dokumentární film k 15. výročí vraždy Steva McNaira

Před 15 lety byl Steve McNair zavražděn. Příští měsíc Netflix představí dokument, který se zaměří na tento zločin. Untold: The Murder of Air McNair bude mít premiéru 20. srpna. Dokument režírovaný Rodney Lucasem a Taylorem Alexanderem Wardem nabídne nový pohled na tragédii kolem bývalého quarterbacka Tennessee Titans a pokusí se zodpovědět otázky, které zůstaly nezodpovězené.

Při protestech v Bangladéši zemřelo nejméně 173 osob, přes 1100 bylo zatčeno

Počet mrtvých v důsledku násilností v Bangladéši v posledních dnech vzrostl na 173. Mezi oběťmi jsou i policisté a úřady zatkly více než 1100 lidí, informovala dnes agentura AFP. Násilí provázelo studentské protesty proti obnovenému mechanismu obsazování pracovních míst ve veřejném sektoru. Bangladéšský nejvyšší soud v neděli většinu kvót zavedených tímto systém zrušil.

Borrell obvinil Orbána z neloajality a připojil se k bojkotu maďarského předsednictví EU

Nejvyšší diplomat Evropské unie Josep Borrell v pondělí zbavil Maďarsko role hostitele setkání ministrů zahraničí EU. Vystoupil s ostrou výtkou vůči Viktoru Orbánovi a jeho samozvané „mírové misi“. Neformální zasedání ministrů zahraničních věcí, které se mělo konat koncem srpna v Budapešti, se tak místo toho uskuteční v Bruselu.

Kamala Harris má již potřebnou většinu delegátů k prezidentské nominaci

Americká viceprezidentka Kamala Harris má podporu dostatečného množství delegátů pro zajištění demokratické prezidentské nominace. Informovaly o tom agentury Reuters a AP s odvoláním na zdroje z volebního štábu a vlastní propočty. AP upozornila, že vzhledem k nestandardní situaci po odstoupení prezidenta Joea Bidena z volebního klání a možnosti svobodného rozhodování delegátů stále nepovažuje nominaci Harris za jistou. Viceprezidentka prohlásila, že je připravena brzy nominaci akceptovat.
Reklama
Reklama