Více
  6.3 C
  Czech
  Středa 29. března 2023

  John Wick je zpět. Podle kritiků v dosud nejlepší formě

  Kanadský herec Keanu Reeves se s přibývajícím věkem jen zlepšuje. Alespoň to vyplývá z recenzí nového snímku John Wick: Kapitola 4, které sérii akčních thrillerů přisoudily dosud nejlepší hodnocení.

  Americký senátor Ted Cruz navrhuje zákaz CBDC

  Republikánský senátor Ted Cruz v úterý navrhl zákon, který by znemožnil vydávání digitální měny centrální bankou (CBDC) ve Spojených státech. Připojil se tak k rostoucímu zástupu významných politiků republikánské strany, kteří se proti této myšlence staví.

  Den D se blíží. Za pár dní poznáme elektrizující sílu nového modelu od Lamborghini 

  Výrobci a designéři toho zatím do éteru nevypustili mnoho. Celý svět se ale těší na 29. březen, kdy italská značka odhalí tvrdou novinku. Projekt dostal název LB744 a jedná se o zcela ojedinělou záležitost. Firma Lamborghini svým vozem dává najevo, že nastal čas na změnu. Teprve středa ukáže, jestli se společnost vypadala tím správným směrem. Máme se na co těšit. 

  Společnost Infinix se ujímá vedení a uvádí na trh revoluční rychlé nabíjení s příkonem 260 W a rychlé bezdrátové nabíjení s příkonem 110 W

  Šanghaj (Čína) 9. března 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Infinix dnes na trh uvedla systém rychlého nabíjení s příkonem 260 W All-Round FastCharge a systém bezdrátového rychlého nabíjení s příkonem 110 W Wireless All-Round FastCharge. Současně představila také revoluční řešení "All-Round FastCharge", které uživatelům nabízí flexibilní, bezpečné a inteligentní rychlé nabíjení v každé situaci. Univerzální 260 W nabíječka All-Round FastCharge dokáže nabít telefon na 25 % za jednu minutu a nabíjení z jednoho % na 100 % za pouhých 7,5 minuty[1]. A 110 W bezdrátová nabíječka Wireless All-Round FastCharge dokáže zařízení na 100 % nabít za 16 minut[2]. Inovativní technologie All-Round FastCharge dokáže uspokojit rozmanité potřeby uživatelů při nabíjení za každé situace a zmírnit obavy uživatelů z výdrže baterií jejich zařízení v éře technologií 5G, kdy požadavky mobilních zařízení na spotřebu energie dosahují dosud nejvyšší úrovně.

  „Společnost Infinix se vždy pohybovala na samotné špičce vývoje technologií rychlého nabíjení, které splňují měnící se potřeby našich zákazníků. Při vývoji technologií rychlého nabíjení, včetně našich předchozích špičkových technologií v této oblasti, 160 W Fast Charge a 180 W Thunder Charge, jsme vždy kladli důraz na celkový uživatelský zážitek z nabíjení. V návaznosti na tuto skutečnost je nám potěšením představit technologii nabíjení s příkonem 260 W a bezdrátového nabíjení Wireless All-Round Fast Charge s příkonem 110 W, a také obecné řešení All-Round FastCharge, které pro rychlé nabíjení nastavuje zcela novou laťku. Díky těmto inovacím chceme našim uživatelům poskytnout výjimečný zážitek z nabíjení.“ – Liang Zhang, zástupce generálního ředitele společnosti Infinix.

  260 W All-Round FastCharge

  Společnost Infinix vyvinula novou technologii All-Round FastCharge s příkonem 260 W. Ta za využití revolučních změn v architektuře nabíjení a designu nabíječky a nabíjecího kabelu vylepšuje možnosti rychlého nabíjení mobilních telefonů.

  Nabíjecí architektura využívá inteligentní obvody se čtyřmi nabíjecími jednotkami. Tyto obvody inteligentně rozpoznávají požadavky na nabíjecí příkon a přidělují odpovídající počet nabíjecích jednotek. Vše doplňuje modernizovaná baterie 12C s vysokou kapacitou 4400 mAh a konstrukcí s více elektrodami, která zajišťuje vysokou účinnost nabíjení až 98,5 %[3] a zároveň zvyšuje odolnost baterie. Baterie si po 1000 nabíjecích cyklech zachovává více než 90 % své kapacity[4].

  Nabíječka využívá inovativní architekturu obvodů PFC + AHB z trojitého GaN materiálu. Ta nabízí vysokou energetickou hustotu, malé rozměry, inteligentnější a bezpečnější řízení nabíjení a širší rozsah nabíjených produktů. Nabíjecí kabel je přizpůsoben identifikačnímu čipu Emarker s novým designem struktury rozhraní. Tento kabel může přenášet proud až 13 A[5] a v kombinaci s přizpůsobeným protokolem rychlého nabíjení společnosti Infinix zajišťuje extrémně rychlé nabíjení s vysokým příkonem 260 W.

  110 W Wireless All-Round FastCharge

  Nová 110 W bezdrátová technologie Infinix Wireless All-Round FastCharge dokáže mobilní telefon plně nabít za pouhých 16 minut[6]. Použitím přizpůsobených malých citlivých nabíjecích cívek, kterých je možno použít ve stejném prostoru méně než v případě cívek tradiční konstrukce, oproti kterým jsou navíc širší, překonává společnost Infinix tradiční omezení této technologické architektury, snižuje vnitřní odpor cívek a v návaznosti na tuto skutečnost snižuje nárůst teploty telefonu, navyšuje špičkový příkon nabíjení a zlepšuje účinnost bezdrátového nabíjení.

  Zakázková 110 W bezdrátová nabíječka má obsahuje dvě cívky pro vertikální i horizontální nabíjení. Základna nabíjecí stanice je také vybavena ventilátorem, který zajišťuje tiché vzduchové chlazení a zlepšuje tak účinnost odvodu tepla z míst s obvykle vysokou teplotou.

  Řešení All-Round FastCharge společnosti Infinix

  Společnost Infinix vyvinula inovativní nabíjecí řešení s názvem All-Round FastCharge, které posouvá technologii nabíjení na zcela novou úroveň. Dlouhodobý plán společnosti se zaměřuje nejen na rychlost nabíjení, ale také na vytvoření komplexního nabíjecího řešení, které bude rychlé, flexibilní, chytré a bezpečné. Díky tomuto řešení mohou spotřebitelé nabíjet svá zařízení různými způsoby, ať jsou kdekoliv na světě, aniž by se museli zdržovat v blízkosti zdroje napájení. Cílem je poskytnout spotřebitelům bezproblémové a pohodlné nabíjení, které splní všechny jejich potřeby.

  První generace řešení Infinix All-Round FastCharge je vybavena celou řadou funkcí, díky kterým spotřebitelům zpřístupňuje všestranné nabíjení, které je rychlé, flexibilní, inteligentní a bezpečné. Řešení nabízí rychlé nabíjení kabelové i bezdrátové, reverzní nabíjení, bypass nabíjení a nabíjení s více protokoly. Díky kabelovému a bezdrátovému duálnímu rychlému nabíjení mohou uživatelé využívat výhod špičkové nabíjení i na cestách. Funkce reverzního nabíjení také umožňuje uživatelům přeměnit telefon na přenosnou powerbanku. Systém společnosti Infinix je kompatibilní s více protokoly rychlého nabíjení včetně protokolu PD 3.0 a nabízí inteligentní funkce pro nabíjení a monitorování, jako je noční nabíjení či bypass nabíjení, které prodlužují životnost baterie a snižují její teplotu. Pokud jde o bezpečnost, obsahuje řešení společnosti Infinix více než 140 ochranných systémů a více než 20 teplotních senzorů, které tak zajišťují bezpečný provoz i v extrémních podmínkách.

  Uživatelé si budou moci funkci All-Round FastCharge vyzkoušet u zařízení chystané řady Infinix NOTE. Díky inovacím a zaměření na poskytování vysoce kvalitního spotřebitelského zážitku společnost Infinix nadále posouvá hranice možností nabíjení mobilních telefonů a nabízí spotřebitelům po celém světě ještě rychlejší a bezpečnější řešení pro rychlé nabíjení.

  Další informace najdete na adrese http://www.infinixmobility.com/

  O společnosti Infinix:

  Rychle rostoucí technologická společnost Infinix Mobility byla založena v roce 2013 a pod značkou Infinix navrhuje, vyrábí a po celém světě nabízí stále širší portfolio chytrých zařízení. Se svou technologicky vyspělou nabídkou trendových, výkonných a cenově dostupných chytrých telefonů, které přinášejí uživatelům z celého světa nejnovější technologické pokroky za lákavou cenu, se obrací především na dnešní mladou generaci.

  Další informace najdete na webových stránkách: http://www.infinixmobility.com/

  [1][2][3][4][5][6] Všechny uvedené údaje představují teoretické hodnoty získané v interních laboratořích společnosti Infinix na základě testů provedených za specifických podmínek. Skutečné údaje se mohou lišit v důsledku rozdílů mezi jednotlivými produkty a verzemi softwaru, rozdílů v podmínkách použití a faktorech prostředí.

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/2016486/260W_110W_Wireless_All_Round_FastCharge.jpg

  Foto –
  https://mma.prnewswire.com/media/2016487/All_Round_FastCharge.jpg

  KONTAKT: Jenny Chengová, +86-13927480462, [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela partnerství s F1 týmem Williams Racing

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela dohodu se závodním týmem Williams Racing. Stala se prvním oficiálním krypto a web3 partnerem britského týmu Formule 1 (F1). Pro společnost Kraken to zároveň znamená první globální partnerství.

  Kyjev vyzval Rusy, aby přestali s adopcemi deportovaných ukrajinských dětí

  Místopředsedkyně ukrajinské vlády Iryna Vereščuková vyzvala Rusy, aby přestali s adopcemi dětí, které byly za války na Ukrajině podle ní "ukradeny" a deportovány do Ruska. Varovala, že jde o nezákonné počínání, jehož pachatelé se budou muset za své činy dříve či později zodpovídat.

  Francouzský parlament uznal ukrajinský holodomor za genocidu

  Francouzské Národní shromáždění, tedy dolní komora parlamentu, v úterý schválilo usnesení označující za genocidu hladomor, který na Ukrajině ve 30. letech minulého století vyvolal sovětský režim.

  Rus, jehož dcera nakreslila protiválečný obrázek, byl odsouzen ke dvěma rokům vězení. Vypadá to ale, že uprchl

  Ruský svobodný otec, jehož dcera byla nahlášena školou za to, že nakreslila protiválečný obrázek, dostal dva roky vězení za diskreditaci armády. K soudu se nedostavil, nejspíše uprchl z domácího vězení. Dívka skončila v dětském domově.

  Americké drony létají po incidentu dále od Krymu, omezuje to sběr informací

  Americká průzkumná bezpilotní letadla začala po nedávném incidentu se zapojením ruské stíhačky a amerického dronu MQ-9 Reaper létat dále od ukrajinského poloostrova Krym, který v roce 2014 v rozporu s mezinárodním právem anektovalo Rusko. Rozhodnutí létat jižněji nad Černým mořem přitom omezuje schopnost Američanů shromažďovat zpravodajské informace o ruské invazi na Ukrajinu.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela partnerství s F1 týmem Williams Racing

  Kryptoměnová burza Kraken uzavřela dohodu se závodním týmem Williams Racing. Stala se prvním oficiálním krypto a web3 partnerem britského týmu Formule 1 (F1). Pro společnost Kraken to zároveň znamená první globální partnerství.

  Kyjev vyzval Rusy, aby přestali s adopcemi deportovaných ukrajinských dětí

  Místopředsedkyně ukrajinské vlády Iryna Vereščuková vyzvala Rusy, aby přestali s adopcemi dětí, které byly za války na Ukrajině podle ní "ukradeny" a deportovány do Ruska. Varovala, že jde o nezákonné počínání, jehož pachatelé se budou muset za své činy dříve či později zodpovídat.

  Francouzský parlament uznal ukrajinský holodomor za genocidu

  Francouzské Národní shromáždění, tedy dolní komora parlamentu, v úterý schválilo usnesení označující za genocidu hladomor, který na Ukrajině ve 30. letech minulého století vyvolal sovětský režim.

  Rus, jehož dcera nakreslila protiválečný obrázek, byl odsouzen ke dvěma rokům vězení. Vypadá to ale, že uprchl

  Ruský svobodný otec, jehož dcera byla nahlášena školou za to, že nakreslila protiválečný obrázek, dostal dva roky vězení za diskreditaci armády. K soudu se nedostavil, nejspíše uprchl z domácího vězení. Dívka skončila v dětském domově.

  Americké drony létají po incidentu dále od Krymu, omezuje to sběr informací

  Americká průzkumná bezpilotní letadla začala po nedávném incidentu se zapojením ruské stíhačky a amerického dronu MQ-9 Reaper létat dále od ukrajinského poloostrova Krym, který v roce 2014 v rozporu s mezinárodním právem anektovalo Rusko. Rozhodnutí létat jižněji nad Černým mořem přitom omezuje schopnost Američanů shromažďovat zpravodajské informace o ruské invazi na Ukrajinu.