Více
  2.4 C
  Czech
  Pondělí 28. listopadu 2022

  Společnost HONOR představuje v Číně novou generaci skládacího vlajkového zařízení HONOR Magic Vs a řadu HONOR 80

  Šen-čen (Čína) 25. listopadu 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Zcela nový HONOR Magic Vs s nejmodernějším designem, revolučním displejem a bezkonkurenčním výkonem nastavuje nová měřítka pro skládací vlajková zařízení

  Globální technologická značka HONOR dnes oznámila uvedení zařízení HONOR Magic Vs a řady HONOR 80 na čínský trh. HONOR Magic Vs posouvá zavedená měřítka v oblasti designu, displeje, výkonu a uživatelského komfortu, a je tak dokonalým společníkem pro práci i zábavu. Řada HONOR 80, která umožňuje mladým začínajícím tvůrcům naplnit jejich tvůrčí potenciál, je nejnovějším smartphonem, který byl představen v rámci stylové řady N společnosti HONOR a který se může pochlubit vylepšenými možnostmi natáčení videa a fotografování.

  „Velmi nás těší, že můžeme představit naši novou generaci skládacího vlajkového zařízení HONOR Magic Vs, která v elegantním a stylovém designu přináší převratné inovace a výjimečný uživatelský zážitek,“ uvedl generální ředitel společnosti HONOR Device Co, Ltd. George Zhao. „HONOR Magic Vs bude naším vůbec prvním skládacím vlajkovým zařízením, které bude debutovat na zahraničních trzích, a jsme přesvědčeni, že přinese obrovský pokrok a změní způsob, jakým lidé po celém světě používají smartphony.“

  Špičkové skládací zařízení s revolučním provedením pantu

  Výjimečně tenký a lehký HONOR Magic Vs má ve složeném stavu tloušťku 12,9 mm[1] a váží pouhých 261 g[2], což z něj činí nejlehčí skládací smartphone na trhu, který je radost nosit s sebou. HONOR Magic Vs je také vybaven mimořádně velkou baterií s kapacitou 5000 mAh[3], což je největší baterie ve stejné třídě stávajících skládacích smartphonů pro celodenní používání. HONOR Magic Vs se vyznačuje symetrickým a jednolitým designem, který mu propůjčuje prvotřídní vzhled a dojem harmonie. Díky důmyslné konstrukci pantu se HONOR Magic Vs skládá bez jakékoliv mezery a po rozložení poskytuje displej bez záhybů.

  K nízké hmotnosti přispívá i to, že je HONOR Magic Vs vybaven superlehkým bezkloubovým pantem pečlivě vyrobeným technologií zpracování odlitků z jednoho kusu, která výrazně snižuje počet součástí nosné konstrukce kloubu z 92 na 4[4] při zachování jeho odolnosti a pevnosti. Pant telefonu HONOR Magic Vs je vyroben z kvalitních materiálů využívaných v leteckém průmyslu a vydrží více než 400.000 složení[5], což odpovídá více než deseti letům používání při 100 složeních denně – vytváří tak nový standard v oblasti skládacího smartphonu.

  Velký duální displej pro výjimečný zážitek ze sledování

  HONOR Magic Vs překonává stávající skládací zařízení, která jsou často vybavena dlouhou a úzkou vnější obrazovkou, a ve složeném stavu se může pochlubit 6,45palcovým displejem[6] s uživatelsky přívětivým poměrem stran 21 : 9 a 90% poměrem obrazovky k tělu[7], což uživatelům umožňuje pozoruhodně snadno zobrazovat obsah i zadávat text. V rozloženém stavu přináší HONOR Magic Vs zážitek jako tablet s mimořádně širokým 7,9palcovým vnitřním displejem, který je ideální pro uživatele, kteří hledají snadný multitasking a více prostoru na obrazovce, aby si mohli vychutnat veškerý svůj oblíbený obsah.

  Monitor HONOR Magic Vs podporuje 100% barevný gamut DCI-P3 a poskytuje až 1,07 miliardy barev, takže si uživatelé mohou užívat úžasný obraz ve věrných barvách. Díky obnovovací frekvenci obrazovky až 120 Hz[8] je divákům zaručena pohlcující zábava, ať už sledují filmy, prohlížejí web nebo hrají hry.

  Smartphone HONOR Magic Vs nabízí profesionální řešení pro pohodlí očí a je vybaven funkcí dynamického stmívání, která inteligentním a dynamickým způsobem upravuje jas obrazovky, čímž snižuje únavu očí způsobenou dlouhým sledováním obrazovky. HONOR Magic Vs přináší také zcela novou funkci – cirkadiánní noční displej, který účinně minimalizuje negativní účinky modrého světla a pomáhá uživatelům zlepšit kvalitu spánku, být energičtější i produktivnější během dne. Obě obrazovky monitoru HONOR Magic Vs jsou vybaveny technologií PWM Dimming s frekvencí 1920 Hz, která omezuje blikání obrazovky a zajišťuje pohodlné sledování i v prostředí se slabým osvětlením.

  Počítačová fotografie a vylepšený zvukový zážitek

  HONOR Magic Vs je vybaven trojitým kamerovým systémem, který se skládá z 54Mpx hlavního fotoaparátu IMX800, 50Mpx ultraširokoúhlého a makrofotografického hlavního fotoaparátu a 8Mpx fotoaparátu s 3× optickým zoomem, který uživatelům umožňuje pořizovat úchvatné snímky s úžasnými detaily a přináší vynikající zážitek z fotografování i natáčení videa. Díky vlastnímu obrazovému procesoru HONOR Image Engine s umělou inteligencí se HONOR Magic Vs může pochlubit nejlepšími výpočetními fotografickými schopnostmi ve své třídě a schopností vytvářet vysoce kvalitní snímky za jakékoli situace.

  Bezkonkurenční výkon po celý den

  Mobilní platforma Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1[9] poskytuje zařízení HONOR Magic Vs výkon hodný vlajkové lodi. Díky vylepšenému výkonu GPU a CPU i vyšší energetické účinnosti umožňuje HONOR Magic Vs rychlejší a plynulejší uživatelský zážitek. HONOR Magic Vs je také vybaven 8 GB paměti RAM a 256GB úložištěm nebo 12 GB paměti RAM a 256/512GB úložištěm, což zvyšuje celkovou rychlost zpracování a kapacitu úložiště.

  Díky podpoře 66W kabelového nabíjení HONOR SuperCharge[10] umožňuje HONOR Magic Vs plně nabít baterii na 100 % za pouhých 46 minut[11].

  Zabezpečení Dual-TEE pro vyšší bezpečnost

  HONOR Magic Vs je vybaven bezpečnostním systémem Dual TEE (Trusted Execution Environment) vyvinutým v kombinaci se společností Qualcomm, který uživatelům poskytuje ochranu na úrovni hardwaru a zajišťuje tak vyšší ochranu soukromí a zabezpečení. HONOR Magic Vs je vybaven nejnovějším systémem MagicOS 7.0 založeným na systému Android 12 a nabízí řadu vylepšených chytrých funkcí, které usnadňují multitasking a maximálně zvyšují produktivitu.

  Řada HONOR 80: Nový společník pro nadšence do vlogování

  Řada HONOR 80, která se skládá z modelů HONOR 80 Pro a HONOR 80, posouvá mobilní natáčení vlogů na zcela novou úroveň. Funkce AI Vlog Master, vůbec první v tomto odvětví, pomáhá přesně rozpoznat scénáře fotografování a doporučí nejvhodnější režim fotografování, včetně režimů Makro[12], Noc[13], Portrét, Sólo střih, Multi-Video a HDR Video, a umožňuje tak bezproblémové fotografování s fotoaparáty zařízení řady HONOR 80. Řada HONOR 80 je vybavena technologií HONOR Image Engine, která vylepšuje zpracování obrazu a přizpůsobuje jej různým světelným podmínkám, aby vždy poskytovala co nejživější obraz.

  Pro výjimečné fotografické zážitky je řada HONOR 80 vybavena nejlepším 160Mpx hlavním fotoaparátem s ultračistým obrazem ve své třídě, který se může pochlubit velkým 1/1,56palcovým snímačem s 2,24µm pixely, jenž zachytí více světla a je zárukou vysoce kvalitních fotografií s úžasnými detaily, a to i za špatných světelných podmínek.

  HONOR 80 Pro je poháněn mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1[14], disponuje velkou baterií s kapacitou 4800 mAh a nejnovějším systémem MagicOS 7.0, který poskytuje výkon na úrovni vlajkového zařízení a zkvalitňuje uživatelský zážitek.

  Barvy, ceny a dostupnost

  HONOR Magic Vs je k dispozici v úžasných barevných provedeních: Oranžová, azurová a černá[15] . Od 23. listopadu bude HONOR Magic Vs v Číně k předobjednání za 7499 RMB.

  Řada HONOR 80 bude k dispozici ve čtyřech módních barevných provedeních, konkrétně jde o modré Ripple Blue, růžové Sunrise Pink, zelené Emerald Green a černé Midnight Black. Řada HONOR 80 bude v Číně k dispozici k předobjednání od 23. listopadu za cenu od 2699 RMB.

  Pro více informací navštivte internetový obchod HONOR na adrese www.hihonor.com.

  O společnosti HONOR

  Společnost HONOR je předním světovým dodavatelem chytrých zařízení. Jejím cílem je stát se ikonickou globální technologickou značkou a prostřednictvím svých výkonných produktů a služeb vytvořit nový inteligentní svět pro každého. S neochvějným zaměřením na výzkum a vývoj vytváří technologie, které lidem po celém světě umožňují překonávat hranice a přináší jim svobodu dosáhnout a vykonat více. HONOR nabízí řadu vysoce kvalitních chytrých telefonů, tabletů, notebooků a nositelných zařízení vyhovující každému rozpočtu. Její inovativní a spolehlivé prémiové produkty pomáhají svým uživatelům stát se dokonalejší verzí sebe sama.

  Další informace naleznete na webových stránkách společnosti HONOR www.hihonor.com nebo prostřednictvím e-mailu na adrese [email protected]

  https://community.hihonor.com/

  https://www.facebook.com/honorglobal/

  https://twitter.com/Honorglobal

  https://www.instagram.com/honorglobal/

  https://www.youtube.com/c/HonorOfficial

  [1]HONOR Magic Vs má tloušťku 12,9 mm (složený displej) a 6,1 mm (rozložený displej). Velikost výrobku se může lišit v závislosti na jeho konfiguraci, výrobním procesu a metodách měření. Údaje ve specifikacích jsou pouze orientační.

  [2] Data pocházejí z HONOR labs. Data pocházejí z HONOR labs. Vychází z nejlehčí verze, která se dodává se zadní částí z veganské kůže. Verze se skleněnými zády váží 267 g. Celková hmotnost včetně baterie. Skutečná hmotnost se může lišit v závislosti na konfiguraci výrobku, výrobních procesech a metodách měření.

  [3] Typická kapacita. Jmenovitá kapacita je 4900 mAh.

  [4] Data pocházejí z HONOR labs. V porovnání s HONOR Magic V, poslední generací HONOR Magic Vs.

  [5] Data pocházejí z HONOR labs.

  [6] Při použití zaoblených rohů na displeji je délka úhlopříčky hlavní obrazovky 7,9 palce a obrazovky na krytu 6,45 palce, měřeno podle standardního obdélníku (skutečná zobrazitelná plocha je o něco menší).

  [7] Data pocházejí z HONOR labs.

  [8] HONOR Magic Vs podporuje obnovovací frekvenci 90 Hz na rozložené obrazovce a 120 Hz na složené obrazovce.

  [9] Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech a dalších zemích

  [10] Podporuje maximální 66W kabelové nabíjení pomocí 66W nabíječky HONOR a kabelu. Skutečná rychlost nabíjení se může lišit v závislosti na okolních podmínkách a dalších faktorech.

  [11] Data pocházejí z HONOR labs.

  [12] K dispozici pouze u modelu HONOR 80 Pro.

  [13] K dispozici pouze u modelu HONOR 80 Pro.

  [14] HONOR 80 je poháněn mobilní platformou Qualcomm® Snapdragon® 782G. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated registrované ve Spojených státech a dalších zemích.

  [15] Dostupnost barev se může lišit v závislosti na regionu.

  Foto – https://mma.prnewswire.com/media/1954248/12.jpg

  KONTAKT:Yuteng Li, +86-18688393549

  Sledujte nás na sítích

  Suverénní Ukrajina je třeba, aby Rusko nebylo hrozbou pro Evropu, míní Orbán

  Suverénní Ukrajiny je zapotřebí k tomu, aby Rusko nepředstavovalo pro Evropu hrozbu, uvedl podle agentury MTI maďarský premiér Viktor Orbán. V době vrcholícího sporu o vyplacení peněz z regionálních fondů Evropské unie jde o změnu rétoriky šéfa maďarské vlády, který v souvislosti s ruskou agresí vůči sousední zemi dával podle západních pozorovatelů opakovaně najevo spíše proruské postoje.

  Na italském ostrově Ischia jsou potvrzeny dvě oběti, po dalších se pátrá

  Záchranáři dnes našli druhou oběť sobotního sesuvu půdy na italském ostrově Ischia. Je jí pětiletá až šestiletá holčička, uvedl server listu La Stampa. Po dalších deseti pohřešovaných stále pátrají.

  Protesty v Číně kvůli přísným uzávěrám pokračují. Demonstranti požadují odstoupení prezidenta

  Lidé v Číně vyšli o víkendu do ulic, aby protestovali proti pokračujícím tvrdým uzávěrám. Nechtějí nadále tolerovat přísná pravidla takzvané politiky nulové tolerance koronaviru. Někteří demonstrující proto volali po odstoupení prezidenta Si Ťin-pchinga i komunistické strany. Takové protesty nejsou přitom vzhledem k přísné kontrole jakéhokoli odporu v Číně zvykem.

  V Íránu byla po kritice režimu zadržena neteř duchovního vůdce Chameneího

  Íránské úřady zadržely tento týden neteř duchovního vůdce ajatolláha Alího Chameneího. Faríde Moradchaníová nahrála video, v němž kritizovala potlačování protestního hnutí v zemi a označila íránskou vládu za "vražedný režim, který zabíjí děti", informovala dnes agentura AFP.

  Zakladatel burzy Kraken označil proof of reserves Binance za nesmysl

  Podle Jesse Powella, zakladatele kryptoburzy Kraken, je nedávno uvedený systém proof of reserves burzy Binance nesmyslný, protože sám o sobě nic nedokazuje. Správně by měl podle něj obsahovat podpis auditora, který ověří, že nebyly zahrnuty účty s negativními zůstatky.

  NEJNOVĚJŠÍ

  Suverénní Ukrajina je třeba, aby Rusko nebylo hrozbou pro Evropu, míní Orbán

  Suverénní Ukrajiny je zapotřebí k tomu, aby Rusko nepředstavovalo pro Evropu hrozbu, uvedl podle agentury MTI maďarský premiér Viktor Orbán. V době vrcholícího sporu o vyplacení peněz z regionálních fondů Evropské unie jde o změnu rétoriky šéfa maďarské vlády, který v souvislosti s ruskou agresí vůči sousední zemi dával podle západních pozorovatelů opakovaně najevo spíše proruské postoje.

  Na italském ostrově Ischia jsou potvrzeny dvě oběti, po dalších se pátrá

  Záchranáři dnes našli druhou oběť sobotního sesuvu půdy na italském ostrově Ischia. Je jí pětiletá až šestiletá holčička, uvedl server listu La Stampa. Po dalších deseti pohřešovaných stále pátrají.

  Protesty v Číně kvůli přísným uzávěrám pokračují. Demonstranti požadují odstoupení prezidenta

  Lidé v Číně vyšli o víkendu do ulic, aby protestovali proti pokračujícím tvrdým uzávěrám. Nechtějí nadále tolerovat přísná pravidla takzvané politiky nulové tolerance koronaviru. Někteří demonstrující proto volali po odstoupení prezidenta Si Ťin-pchinga i komunistické strany. Takové protesty nejsou přitom vzhledem k přísné kontrole jakéhokoli odporu v Číně zvykem.

  V Íránu byla po kritice režimu zadržena neteř duchovního vůdce Chameneího

  Íránské úřady zadržely tento týden neteř duchovního vůdce ajatolláha Alího Chameneího. Faríde Moradchaníová nahrála video, v němž kritizovala potlačování protestního hnutí v zemi a označila íránskou vládu za "vražedný režim, který zabíjí děti", informovala dnes agentura AFP.

  Zakladatel burzy Kraken označil proof of reserves Binance za nesmysl

  Podle Jesse Powella, zakladatele kryptoburzy Kraken, je nedávno uvedený systém proof of reserves burzy Binance nesmyslný, protože sám o sobě nic nedokazuje. Správně by měl podle něj obsahovat podpis auditora, který ověří, že nebyly zahrnuty účty s negativními zůstatky.