Protext ČTKSpolečnost Hisense přivítá v kampani "BEYOND GLORY" pro UEFA EURO 2024™ brankářskou...

Společnost Hisense přivítá v kampani "BEYOND GLORY" pro UEFA EURO 2024™ brankářskou ikonu Ikera Casillase

Čching-tao (Čína) 21. května 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Díky globálnímu výrobci domácích spotřebičů Hisense se spojil bývalý španělský reprezentant a legendární madridský brankář Iker Casillas s dalším kapitánem vítězů mistrovství světa Manuelem Neuerem v kampani Hisense „BEYOND GLORY“ UEFA EURO 2024™.

Iker Casillas je proslulý svou schopností předvádět úžasné zákroky a je považován za jednoho z nejlepších brankářů všech dob. Jako globální ambasador značky Hisense se připojí k Manuelovi a podpoří tak kampaň Hisense „BEYOND GLORY“ a její ikonickou produktovou řadu. Oslaví tím největší fotbalový úspěch, kterým je vítězství v šampionátu EURO.

„Mám velkou radost, že mohu spolupracovat se společností Hisense a připojit se ke kampani „BEYOND GLORY“, která vzdává hold těm nejlepším světovým brankářům,“ uvedl Iker Casillas. „Pověst vítěze je u brankáře založena na jeho spolehlivosti. Těší mě, že mi společnost Hisense umožnila stát se jejím globálním ambasadorem a mohu tak reprezentovat firmu, na kterou se její zákazníci spoléhají, protože vytváří inovativní technologie zlepšující jejich životy.“

Jako hostitelská země bude Německo žít šampionátem a Hisense se jako oficiální partner soutěže UEFA EURO 2024™ do této zábavy zapojí kampaní „Hisense BEYOND GLORY Tour“ a představí své inovativní zobrazovací technologie, které přinášejí dokonalé zážitky při sledování televizních zápasů, i nejnovější domácí spotřebiče pro chytrý život.

Fanoušci, kteří roadshow navštíví na některé z jejích pěti zastávek, budou mít možnost vyzkoušet si své brankářské dovednosti v řadě fotbalových soutěží a zároveň si prohlédnout nejmodernější televizní produkty a domácí spotřebiče Hisense.

V roli globálního ambasadora se Iker do fotbalového veselí zapojí a během turnaje se osobně setká s fanoušky, až turné Hisense BEYOND GLORY Tour dorazí do Frankfurtu.

Kampaň Hisense „BEYOND GLORY“ zdůrazňuje neochvějné odhodlání společnosti nabízet průkopnické technologie a jedinečnou kvalitu a zlepšovat tak život zákazníků. Touto kampaní podpořila společnost Hisense evropský šampionát UEFA již potřetí za sebou, čímž se jí nabízí skvělá příležitost pokračovat v propojování své značky se spotřebiteli po celém světě.

O společnosti Hisense

Hisense je přední světová značka domácích spotřebičů a spotřební elektroniky. Portfolio společnosti Hisense zahrnuje multimediální produkty (se zaměřením na chytré televizory), domácí spotřebiče a inteligentní informační technologie. Také v roce 2023 si značka Hisense udržela druhou příčku na celosvětovém žebříčku dodávek televizorů. Společnost Hisense prochází intenzivním rozvojem a momentálně již působí ve více než 160 zemích.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2416856/Casillas.jpg

 

KONTAKT: patrick.chen@bluecurrentgroup.com

 

PROTEXT

 

Doporučujeme

Bulharské volby drtivě vyhrál Rumen Radev. Komentátoři mluví o „bulharském Ficovi“

Nově vzniklá strana „Progresivní Bulharsko“ (PB) vedená Rumenem Radevem drtivě zvítězila v bulharských parlamentních volbách, už osmých za pět let. Poprvé od roku 1997 získala jedna politická síla dostatek mandátů k samostatnému vládnutí.

Farmaceutický gigant sází miliardy na novou metodu léčby rakoviny

Americký farmaceutický gigant Eli Lilly oznámil velkou investici do budoucnosti medicíny. Za částku, která může v přepočtu dosáhnout až 7 miliard dolarů, kupuje biotechnologickou společnost Kelonia Therapeutics. Tato menší firma se specializuje na vývoj převratných metod léčby rakoviny, které by mohly zásadně změnit životy pacientů.

KOMENTÁŘ: USA ještě v euforii, Evropa ostražitá. Další zvrat v Íránu odkryl burzovní paradox

Užuž to vypadalo, že se schyluje ke konci války USA a Íránu. Tedy spíš si to trhy v pátek myslely, když zprávu o znovuotevření Hormuzského průlivu četly v podstatě jako konec konfliktu. Jenže už o pár hodin později se úžina znovu zašpuntovala. Na burze tak došlo k další bizarní otočce.

Eddie Murphy převzal cenu za celoživotní dílo a neskrýval dojetí

Legendární komik a herec Eddie Murphy zažil večer, na který jen tak nezapomene. V Los Angeles převzal prestižní ocenění a obklopili ho lidé, kteří formovali jeho kariéru. Atmosféra byla silná, místy velmi dojemná.

Ropa zdražuje. Naděje na trvalé řešení je v nedohlednu

Dočasné příměří mezi USA, Izraelem a Íránem se chýlí ke konci a napětí znovu eskaluje. V Hormuzském průlivu došlo k útokům na tankery. Ceny ropy tak reagují růstem. Nejistotu vzbuzují i úterní plánované rozhovory v Islamábádu. Írán se jich odmítá zúčastnit.

Diplomacie je podle Pezeškjána nutná, ale Teherán Washingtonu nedůvěřuje

Íránský prezident Masúd Pezeškján dnes uvedl, že je třeba využít veškeré rozumné diplomatické cesty ke snížení napětí se Spojenými státy. Zároveň ale zdůraznil, že Teherán je v komunikaci s Washingtonem obezřetný a nedůvěřivý, což označil za "nepopiratelně nutné". Informovala o tom íránská státní tisková agentura IRNA. Ve středu má vypršet dvoutýdenní příměří mezi Íránem a USA. Spojené státy oznámily, že vysílají delegaci do Pákistánu na jednání s Íránem. Teherán však dosud nepotvrdil, zda íránská delegace do Islámábádu dorazí, píše agentura Reuters.

Po zemětřesení o síle 7,4 stupně zasáhly Japonsko první vlny tsunami

Severovýchodní pobřeží Japonska dnes zasáhlo zemětřesení o síle 7,4 stupně, uvedly podle agentur místní úřady. Japonská meteorologická služba (JMA) vydala varování před až třímetrovými vlnami cunami. První vlny již zasáhly pobřeží země. Dosud nejvyšší byla zaznamenána ve městě Kudži a dosahovala asi 80 centimetrů. JMA varovala, že se očekává náraz dalších cunami. Zemětřesení bylo podle agentury AFP tak silné, že otřáslo i výškovými budovami v Tokiu, vzdáleném stovky kilometrů.

Svět v pasti. Írán se kontroly nad Hormuzským průlivem nikdy nevzdá

„Nikdy.“ Tehdy se podle bývalého velitele Islámských revolučních gard (IRGC) Ebrahima Aziziho Teherán vzdá kontroly nad Hormuzským průlivem. Mezitím trvá křehké dočasné příměří. Izraelské obranné síly (IDF) však pokračují v demolici budov na jihu Libanonu.

Vnikl do domu a zastřelil osm dětí. Podle policie šlo o domácí násilí

Střelba v americkém státě Louisiana skončila tragédií, při níž zemřelo osm dětí. Policie případ označuje za domácí násilí a útočníka na útěku zastřelila.

Rumen Radev, bulharský proruský bývalý prezident, směřuje k drtivému volebnímu vítězství

ývalý bulharský prezident Rumen Radev podle odhadů po uzavření volebních místností směřuje k jasnému vítězství v parlamentních volbách. Výsledek může ukončit roky politické nestability a ovlivnit další směřování země.

Rusko a Ukrajina se během noci vzájemně napadly drony, hlásí mrtvé a raněné

Nejméně jednoho mrtvého a jednoho raněného si vyžádal rozsáhlý nálet ukrajinských dronů na ruský přístav Tuapse u Černého moře, oznámil gubernátor Veniamin Kondratěv. O jednom zraněném informovaly ukrajinské úřady po nočním útoku ruských dronů na Kyjevskou oblast. Ukrajinské drony také zaútočily na cíle na anektovaném Krymu, ruské bezpilotní letouny naopak napadly Mykolajiv na jihu Ukrajiny.

Írán obvinil USA z porušení příměří a slíbil odvetu

Velení íránských ozbrojených sil obvinilo Spojené státy z porušení příměří střelbou na jednu z íránských obchodních lodí v Ománském zálivu a slíbilo odvetu, uvedly dnes tiskové agentury. Ceny ropy opět vzrostly.

Americká delegace v pondělí přijede na jednání do Islámábádu, Írán účast odmítá

V pondělí večer bude v pákistánské metropoli Islámábádu americká delegace, aby tam jednala s Íránem o dohodě, napsal dnes na síti Truth Social americký prezident Donald Trump. Zároveň Íránu pohrozil zničením všech elektráren a mostů v zemi, pokud nepřijme dohodu, kterou nabízejí Spojené státy. Agentura Tasním ale později uvedla, že Írán do Islámábádu delegaci nevyšle, dokud bude Washington pokračovat v blokádě lodí plujících do íránských přístavů.

Muchová ve Stuttgartu titul nezískala, ve finále nestačila na Rybakinovou

Karolína Muchová na turnaji ve Stuttgartu na titul nedosáhla. Ve finále narazila na Jeleny Rybakinovou a podlehla jí 5:7 a 1:6. Česká tenistka tak třetí trofej kariéry nepřidala, přesto si v žebříčku polepší.

V Bulharsku se konají osmé parlamentní volby za posledních pět let

V Bulharsku se dnes ráno otevřely hlasovací místnosti a začaly již osmé parlamentní volby za posledních pět let. Podle agentury AFP je hlavním favoritem strana bývalého prezidenta Rumena Radeva, který je považován za prorusky orientovaného a který mimo jiné slibuje sestavení nové vlády a boj proti korupci. Volební místnosti se uzavřou ve 20:00 místního času (19:00 SELČ). První odhady výsledků se čekají hned poté, jasno o vítězi by mohlo být v noci či v pondělí ráno.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama