11.8 C
Czech
Čtvrtek 5. října 2023

Binance plně opouští Rusko. Místní pobočku prodala startupu CommEX

Společnost Binance se rozhodla z Ruska zcela stáhnout a prodat celý svůj tamní byznys. Podle středečního oznámení uzavřela kryptoměnová společnost dohodu o prodeji s ruskou burzou CommEX za nezveřejněnou částku.

Stablecoiny nejsou cenné papíry, tvrdí Circle ohledně žaloby SEC proti Binance

Vydavatel stablecoinů Circle zasáhl do případu Komise pro cenné papíry proti největší kryptoměnové burze Binance s argumentem, že zákony o finančním obchodování by se neměly vztahovat na stablecoiny. Jejich hodnota je totiž vázána na jiná aktiva.

Společnost GameAbove podpořila program kybernetické bezpečnosti Fakulty inženýrství a technologií při Východomichiganské univerzitě darem ve výši 1,6 milionu dolarů

Ypsilanti (USA) 15. června 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Robustní program kybernetické bezpečnosti bude brzy zahrnovat nový výzkum a certifikát.

GameAbove, absolventy vedená filantropická skupina při Východomichiganské univerzitě, která podporuje akademické a sportovní programy, oznamuje, že Fakultě inženýrství a technologií (GACET) darovala 1,6 milionu dolarů. Nový závazek podpoří zahájení iniciativy Kybernetická bezpečnost pro vestavěné systémy, rozšíří nabídku v oblasti kybernetické bezpečnosti a internetu věcí, včetně výzkumu kybernetické bezpečnosti pro vozidla a mobilitu, a zavede specializovaný program Certifikát kybernetické bezpečnosti, který je určen jak studentům, tak profesionálům z obchodního světa.

„Naším cílem vždy bylo, aby Fakulta inženýrství a technologií GameAbove byla známá předním programem kybernetické bezpečnosti v zemi,“ říká Keith J. Stone, předseda GameAbove. „Od tohoto standardu kvality se neodchýlíme. Kroky, které GameAbove, děkan Qatu a vedení EMU činí, včetně tohoto daru, svědčí o naší jednotě a velkém odhodlání poskytnout odpovídající zdroje k zajištění trvalého úspěchu tohoto programu.“

Program kybernetické bezpečnosti Školy informační bezpečnosti a aplikované výpočetní techniky je jedním z nejrychleji se rozvíjejících oborů na EMU a celostátním lídrem v nabídce vzdělávání a školení v oblasti obrany proti kybernetickým útokům a ochrany citlivých a osobních údajů. Jako jeden z prvních v USA nabídl studium kybernetické bezpečnosti a získal akreditaci ABET a certifikaci Národní bezpečnostní agentury (NSA). Program poskytuje bakalářské a magisterské tituly a flexibilní kombinaci online a prezenčních kurzů, aby uspokojil poptávku po individuální výuce a prakticky orientovaných studentech a odbornících.

Od roku 2024 bude EMU nabízet v oblasti kybernetické bezpečnosti tyto možnosti:

Certifikační program

• NOVINKA Základy kybernetické bezpečnosti

Bakalářské programy

• Zajištění informací a kybernetická obrana [B.S.]

• Informační technologie [B.S.]

• Digitální forenzní analýza a reakce na incidenty (vedlejší specializace)

• Compliance v oblasti zabezpečení informací (vedlejší specializace)

Magisterské programy

• Kybernetická bezpečnost [M.S.], dostupné online

• Kybernetická bezpečnost [M.S. + B.S.]

NSA letos nově jmenovala GACET EMU Národním centrem akademické excelence v oblasti kybernetické obrany s platností do akademického roku 2028. V roce 2022 se v žebříčku nejlepších online bakalářských programů kybernetické bezpečnosti od AcademicInfluence.com umístil bakalářský program Informační bezpečnost a kybernetická obrana GACET na sedmém místě v celé zemi a EMU se coby jediná univerzita v Michiganu dostala do první desítky.

Díky téměř 100% uplatnění na trhu práce začínají studenti EMU s diplomem z kybernetické bezpečnosti svou kariéru ve společnostech, jako jsou Google a Amazon, na americkém ministerstvu vnitřní bezpečnosti a v NSA. Nejdůležitějším krokem pro úspěšný přechod studentů na trh práce je nalezení kariérních příležitostí v oboru, který studují. GameAbove bude i nadále hrát klíčovou roli při zprostředkování zaměstnání a bude propojovat studenty kybernetické bezpečnosti se svou sítí významných organizací a navazovat partnerství s hlavními průmyslovými podniky, které hledají absolventy špičkových programů kybernetické bezpečnosti v zemi.

„Jsme vděční za podporu organizace absolventů GameAbove,“ řekl prezident EMU James Smith. „Nasazení úspěšných absolventů a odhodlání společnosti GameAbove vytvářet nové příležitosti pro studenty EMU nemají obdoby. GameAbove má i nadále přímý vliv na aktivity, které vyvíjíme pro rozvoj vzdělávacích a profesních příležitostí pro naše studenty, které by jinak neexistovaly.“

„Kybernetická bezpečnost a další související obory včetně umělé inteligence, internetu věcí a vestavěných systémů patří k nejrychleji rostoucím oborům, o které mají zájem jak jednotlivci, tak zaměstnavatelé z veřejné a soukromé sféry,“ uvedl Mohamad Qatu, děkan Fakulty inženýrství a technologií GameAbove. „Tyto oblasti studia a výzkumu se dotýkají našich životů v mnoha ohledech. Růst pracovních míst tam patří k nejvyšším v zemi i na světě.“

„Děkujeme společnosti GameAbove a jejímu vedení za velkorysé, vynikající partnerství a podporu. Tato podpora nám pomůže nabídnout další programy, zajistit lepší přístup k tomuto důležitému oboru nabídkou kvalitních certifikátů a posílit výzkum, abychom se stali národním lídrem v této důležité oblasti,“ řekl Qatu.

Organizace GameAbove věnovala EMU více než 28 milionů dolarů na podporu či vznik programů, které podněcují inovace a akademický pokrok. Patří k nim lepší vybavení fakulty, poskytování finanční pomoci studentům a zlepšování infrastruktury, která podporuje úspěchy studentů a sportovců na EMU.

Další informace o Fakultě inženýrství a technologií GameAbove a Škole informační bezpečnosti a aplikované výpočetní techniky najdete na webových stránkách.

O Východomichiganské univerzitě

Východomichiganská univerzita byla založena v roce 1849 a je druhou nejstarší veřejnou univerzitou v Michiganu. Nyní na ní studuje více než 14.000 studentů, kteří získávají bakalářské, magisterské, odborné, doktorské a certifikované tituly v humanitních a přírodních vědách a oborech. Celkově je na univerzitě více než 300 hlavních a vedlejších oborů a zaměření, které se vyučují na Fakultě humanitních a přírodních věd, Obchodní fakultě, Pedagogické fakultě, Fakultě strojírenství a technologie a Medicínské fakultě. EMU se ve Spojených státech pravidelně dostává uznání za excelenci, rozmanitost a důraz na aplikované vzdělávání. Navštivte žebříčky univerzity a web věnovaný silným stránkám. Další informace o Východomichiganské univerzitě najdete na jejích webových stránkách. Chcete-li být informováni o univerzitních novinkách, aktivitách a oznámeních, navštivte stránku EMU Today.

O organizaci GameAbove

Hlavním cílem organizace GameAbove, která působí při Východomichiganské univerzitě, je pomáhat formovat, podporovat současné i budoucí tamní studenty a pomoci jim dosáhnout hlubokých poznatků prostřednictvím transformace a inspirace ve vzdělávacím procesu. GameAbove se snaží přispět ke zlepšení vysokoškolského vzdělávání zkoumáním a podporou inovativních finančních modelů pro setrvalé fungování univerzit, zlepšením prostředí kampusu, pozvednutím sportovních aktivit, podporou průkopnických akademických programů a kreativním poskytování darů v rámci komunity. Další informace najdete na stránce www.gameabove.com.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2100514/


Gulfstream_Tour_x_EMU_GameAbove_College_of_Engineering___Technology_1_21_screenshot.jpg

Logo –
https://mma.prnewswire.com/media/1764500/GameAbove_Logo_1.jpg

KONTAKT: Východomichiganská univerzita, Melissa Thrasher, [email protected], 734-487-4401; GameAbove, Khalid Walton, +1 (734) 589-9037, [email protected]

Sledujte nás na sítích

Nelegální migrace v EU roste raketovým tempem. Slovensko zavádí kontrolu na hranicích s Maďarskem

Slovensko ve středu oznámilo, že kvůli rostoucímu počtu nelegálních migrantů zavede dočasné kontroly na hranicích s Maďarskem, přičemž rozhodnutí navazuje na kroky Polska, České republiky a Rakouska. Země v posledních dnech zpřísnily kontroly na hraničních přechodech se Slovenskem.

Soud vyměřil novinářce Ovsjannikovové v její nepřítomnosti 8,5 roku vězení

Moskevský soud vyměřil trest ve výši 8,5 roku vězení bývalé novinářce ruské státní televize Marině Ovsjannikovové, kterou shledal vinnou z šíření nepravdivých informací o ruské armádě. Učinil tak v její nepřítomnosti, neboť žurnalistka z Ruska uprchla a žije v zahraničí. Informovala o tom dnes ruská média. Ovsjannikovová se loni stala známou svým protestem proti ruské invazi na Ukrajinu v živém televizním vysílání.

DOPORUČUJEME

Bitgamo: První kryptografická burza na světě bez KYC a registrace účtu

Lucemburk 4. října 2023 (PROTEXT/Buy Media) - Bitgamo se rychle stává senzací na globálním trhu s kryptoměnami, protože nabízí výměnu kryptoměn za fiat měnu...

Byla vydána nová generace ASIC Miners

Hongkong 4. října 2023 (PROTEXT/Buy Media) - Společnost ASICRUN právě oznámila vydání nové generace kryptografických ASIC těžařů AR1 Miner, AR2 Miner a EliteAR Miner....

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Rozžhavená Amazonka vyplavuje mrtvá těla ohrožených „růžových delfínů“

Amazonka v Brazílii vyplavuje na břeh mrtvá těla ohrožených delfínovců amazonských, vzácných a vysoce ohrožených sladkovodních delfínů. Tato úmrtí podle odborníků nejspíše souvisejí s extrémními teplotami vody, zatím se však snaží vyloučit i jiné příčiny, jako je bakteriální infekce.

Nelegální migrace v EU roste raketovým tempem. Slovensko zavádí kontrolu na hranicích s Maďarskem

Slovensko ve středu oznámilo, že kvůli rostoucímu počtu nelegálních migrantů zavede dočasné kontroly na hranicích s Maďarskem, přičemž rozhodnutí navazuje na kroky Polska, České republiky a Rakouska. Země v posledních dnech zpřísnily kontroly na hraničních přechodech se Slovenskem.

Soud vyměřil novinářce Ovsjannikovové v její nepřítomnosti 8,5 roku vězení

Moskevský soud vyměřil trest ve výši 8,5 roku vězení bývalé novinářce ruské státní televize Marině Ovsjannikovové, kterou shledal vinnou z šíření nepravdivých informací o ruské armádě. Učinil tak v její nepřítomnosti, neboť žurnalistka z Ruska uprchla a žije v zahraničí. Informovala o tom dnes ruská média. Ovsjannikovová se loni stala známou svým protestem proti ruské invazi na Ukrajinu v živém televizním vysílání.

Hunter Biden odmítl vinu v případu nákupu zbraně, požádá o zamítnutí obžaloby

Hunter Biden, syn amerického prezidenta Joea Bidena, dnes u soudu odmítl vinu poté, co byl obžalován ze tří zločinů spojených s nákupem a držením střelné zbraně v roce 2018. Jeho právník zároveň avizoval žádost o smetení případu ze stolu na základě americké ústavy. Informovala o tom agentura AP, podle níž věc směřuje k hlavnímu líčení na pozadí předvolební kampaně, v níž bude Biden starší usilovat o znovuzvolení prezidentem.

Arménský parlament schválil přistoupení k ICC, krok kritizovala Moskva

Arménský parlament dnes ratifikoval přistoupení země k Mezinárodnímu trestnímu soudu (ICC). Informovaly o tom světové agentury. Plán Jerevanu připojit se k ICC, jenž před časem vydal zatykač na ruského prezidenta Vladimira Putina, už dopředu kritizovala Moskva. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov dnes označil krok Jeveranu za nekorektní z hlediska bilaterálních vztahů.