menu

26.3 C
Czech
Sobota 20. července 2024

Europoslanci tento týden zvolí vedení EP a rozhodnou o šéfce Evropské komise

Nově zvolení europoslanci budou tento týden na svém ustavujícím zasedání ve Štrasburku volit vedení Evropského parlamentu a rovněž rozhodovat o tom, zda se Ursula von der Leyenová na dalších pět let opět stane šéfkou Evropské komise. Von der Leyenová potřebuje získat 361 hlasů ze 720, zástupci nové europarlamentní frakce Patrioti pro Evropu (Patriots for Europe) již dali najevo, že ji nepodpoří, stejně tak i europoslanci z frakce Levice v Evropském parlamentu (GUE/NGL).

Při nočních úderech zahynuli na Ukrajině dva civilisté, uvádí úřady

Ruské údery zabily v noci na dnešek na východě Ukrajiny dva civilisty. Podle agentury AFP to uvedly ukrajinské úřady. Ukrajinské weby informují i o dalších ruských útocích na energetickou soustavu. Úřady ruské Rostovské oblasti ohlásily, že v noci protivzdušná obrana zničila 26 dronů. Útok si podle nich nevyžádal žádné oběti. Podle ukrajinských médií však zasáhl leteckou základnu Millerovo.

Společnost EVE Energy se podle dat společnosti InfoLink Consulting za první čtvrtletí 2024 dostala na druhé místo v žebříčku dodávek článků pro ukládání energie

Sledujte nás na sítích

Mnichov 27. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – EVE Energy, přední světová společnost v oblasti výroby lithium-iontových baterií, se v žebříčku dodávek článků pro ukládání energie za první čtvrtletí 2024, který nedávno zveřejnila společnost InfoLink Consulting, dostala na druhé místo.

Reklama

V kontextu poklesu celosvětového trhu s řešeními pro ukládání energie o 2,2 % má nyní EVE Energy druhý nejvyšší podíl na trhu – ke konci druhého čtvrtletí roku 2024 dosáhla celkového objemu dodávek 60 GWh.

„Společnost EVE Energy se v rámci svého rozvoje snaží primárně rozvíjet své technické schopnosti a kvalitu, posilovat svou odolnost během ekonomických cyklů a rozšiřovat své služby po celém světě, abychom mohli našim zákazníkům pomoci dosáhnout úspěchu,“ řekl Liu Jincheng, zakladatel a předseda představenstva společnosti EVE Energy.

Výrazný nárůst dodávek společnosti EVE Energy je výsledkem úspěšného rozsáhlého rozvoje trhu, komplexního uspořádání provozu a neustálého technologického pokroku.

Společnost spolupracuje s řadou známých světových energetických podniků. V roce 2023 podepsala společnost EVE Energy na veletrhu smarter E Europe dohody o spolupráci se společnostmi Powin a ABS o celkovém objemu 23 GWh. V dubnu 2024 pak uzavřela strategická partnerství se společnostmi HITE Smart Energy, Linyang Energy Storage a JinkoSolar v celkovém objemu 19 GWh. Na červnovém veletrhu smarter E Europe 2024 dosáhla společnost EVE Energy další strategické spolupráce se společností Powin o celkovém objemu 15 GWh.

Reklama

Aby společnost EVE Energy mohla rychle reagovat na potřeby zákazníků, využívá strategii celosvětových tržních služeb, která zajišťuje globální výrobu, dodávky a spolupráci. Kromě dalšího zdokonalování svých sedmi regionálních ústředí v jižní Číně, střední Číně, jihozápadní Číně, severovýchodní Číně, asijsko-pacifické oblasti a jihovýchodní Asii zřídila společnost také kanceláře v Tchaj-peji a regionální pobočky v Singapuru a Německu a začala využívat sklady spravované dodavateli, aby mohla poskytovat lepší a lokalizované služby. Společnost rovněž plánuje vybudovat dodavatelsky spravovaný sklad a dceřinou společnost v Americe.

Základem silného růstu společnosti EVE Energy jsou technologické inovace, vývoj produktů a modernizovaná řešení. V prvním čtvrtletí roku 2024 uvedla společnost EVE Energy na trh vlajkové produkty řady Mr. flagship, včetně baterie Mr. Big a systému Mr. Giant, což je efektivní, jednoduché a bezpečné řešení, které redefinuje pohled na systém skladování energie.

„Vzhledem k tomu, že odhadovaná energetická účinnost EVE Energy se zvýší o 1 procento, zvýší se provozní přínosy zákazníka během celého životního cyklu přibližně o 490.000 USD,“ poznamenal Dr. Yuan Dingding, technologický ředitel společnosti EVE Energy.

Řešení řady Mr. Flagship se může pochlubit vynikající účinností ukládání energie. Článek Mr. Big s kapacitou 628 Ah využívá technologii vysokorychlostního stohování třetí generace a dosahuje 96% energetické účinnosti. Systém Mr. Giant využívá minimalistické integrační řešení, první systém skladování energie na světě s mimořádně velkou kapacitou a vysoce účinným článkem a standardní 20stopou skříň s až 5 MWh a systémovou účinností 95 %.

Patentovaná technologie vysoce účinného řízení teploty 3T mezitím zajišťuje rovnoměrnější teplotu v rámci celého systému, udržuje odchylku teploty pod 3 °C a dokáže snížit nejvyšší teplotu dokonce o 5 °C. Kromě toho tato řada obsahuje další řešení tepelného managementu, včetně jedinečných povlaků a integrovaných systémů kapalinového chlazení. Tyto výjimečné kroky v oblasti chlazení odvracejí problém větších baterií, které produkují více tepla, a účinně tak řeší související obavy zákazníků z velkých baterií v éře TWh.

Je to také jednoduché řešení, které snižuje náklady na instalaci a údržbu a zároveň šetří omezenější zdroje, jako je prostor. Společnosti EVE Energy se také podařilo snížit počet článků o 50 %; konstrukce balení snížila počet svarových spojů, lišt a koncových desek na polovinu a systém také snížil počet míst pro sběr informací a počet kabelů o 50 %.

Co se týče hardwaru, minimalistický design řešení Mr. Giant umožňuje snadnou instalaci a údržbu velkých elektráren pro ukládání energie, což zvyšuje jednoduchost údržby systému o 50 % a snižuje nutnost monitorování provozu a údržby o 50 %, čímž skutečně snižuje počet náhradních dílů na polovinu a šetří úsilí při instalaci.

Softwarové řešení Mr. Giant je vybaven pokročilým systémem správy informací, který integruje algoritmy umělé inteligence pro diagnostiku poruch na cloudové platformě a zvýšení efektivity provozu. „Kromě toho podporuje plně flexibilní uspořádání systému, které při kapacitě 100 MWh zabírá až o 50 % méně půdy.

Tato řada nabízí kombinaci cenové dostupnosti, bezpečnosti a snadného použití a je ideální pro scénáře, jako je například velkokapacitní, čtyřhodinové nebo delší skladování větrné a solární energie a sdílené nebo samostatné skladování energie. Zákazníci si výsledný produkt velmi pochvalují, přičemž na příštích pět let bylo nashromážděno více než 151 GWh ze zamýšlené poptávky.

Řada Mr. flagship se začne sériově vyrábět v Číně ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku a v Malajsii do konce roku 2025, čímž se dále urychlí vytváření struktury obnovitelných zdrojů energie a společně s průmyslovým řetězcem se dosáhne dvojího uhlíkového cíle.

Další informace naleznete na adrese https://www.evebattery.com/en.

O společnosti EVE Energy

Společnost EVE Energy byla založena v roce 2001 a v roce 2009 byla poprvé kótována na šenčenské burze. Po 23 letech rychlého rozvoje se stala globální společností vyrábějící lithiové baterie, která disponuje základními technologiemi a řešeními pro spotřebitelské baterie, napájecí baterie a baterie pro ukládání energie a jejíž produkty se široce uplatňují v oblasti internetu věcí a internetu energie.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2447268/EVE_Energy_vaults_to_second_in_1Q24_Energy_Storage_Cell_Shipment_Ranking_by_InfoLink_Consulting.jpg 

KONTAKT: Lila Lee, [email protected]

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vzpomínkové akce k výročí invaze ukazují, jak je Kypr i po 50 letech rozdělený

Vzpomínkové akce k dnešnímu 50. výročí turecké invaze na Kypr ukazují, jak je ostrov stále rozdělený. Na severu, kde vládne proturecká vláda, se slaví, zatímco na řeckojazyčném jihu si politici připomínají padlé vojáky a mluví o černém výročí, píší agentury Reuters a AFP. Ceremonií se účastní i turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a řecký premiér Kyriakos Mitsotakis. Den ale stráví na opačných stranách ostrova, společné jednání v plánu není. Politici se na budoucnosti ostrova neshodnou.

Při nočních úderech zahynuli na Ukrajině dva civilisté, uvádí úřady

Ruské údery zabily v noci na dnešek na východě Ukrajiny dva civilisty. Podle agentury AFP to uvedly ukrajinské úřady. Ukrajinské weby informují i o dalších ruských útocích na energetickou soustavu. Úřady ruské Rostovské oblasti ohlásily, že v noci protivzdušná obrana zničila 26 dronů. Útok si podle nich nevyžádal žádné oběti. Podle ukrajinských médií však zasáhl leteckou základnu Millerovo.

ANALÝZA: Ukrajinu vojenská pomoc zachránila, k vítězství to ale nestačí

Všechno špatné je k něčemu dobré. Masivní ofenzíva ruské armády v Charkovské oblasti Západu ukázala, že i když se zdá vítězství Ruska na Ukrajině vzdálené, bez vojenské pomoci tomu tak není. Situace pro obránce vypadala opravdu bledě, ale právě to pohnulo Kongresem v otázkách balíčku pomoci a administrativou prezidenta Joe Bidena, která ukrajinské armádě povolila používat americké zbraně k útokům na území Ruska. Ale to nestačí.

Zemřela bývalá ukrajinská poslankyně Irina Farionová, byla zavražděna

V pátek večer byla ve Lvově na Ukrajině zavražděna bývalá poslankyně Irina Farionovová. Kontroverzní politička, známá svými nacionalistickými názory a podporou ukrajinského jazyka, podlehla v nemocnici střelnému zranění hlavy.

Číňané málo utrácejí a šetří, ale chudobou to způsobeno není

Jedinou vzpruhou čínské ekonomiky je silná průmyslová výroba a export. Lidé však na domácím trhu neutrácejí a není to tím, že by peníze neměli. V Číně skončilo plenární zasedání, kde komunisté téma ekonomické krize projednávali jako hlavní bod.

Ukrajina a Rusko hlásí mrtvého a raněné civilisty po ostřelování a náletech

Nejméně devět lidí, včetně čtrnáctiletého chlapce, utrpělo zranění při ruském ostřelování ukrajinského města Čuhujiv v Charkovské oblasti na severovýchodě země, oznámil dnes šéf oblastní správy Oleh Syněhubov. Na sociální síti Telegram zároveň zveřejnil snímky škod způsobených ruskou palbou okolo čtvrté hodiny ráno (kolem 03:00 SELČ). Ranění nejsou v ohrožení života, uvedl. Rusové informovali o jednom mrtvém a dvou zraněných při náletech ukrajinských dronů.

Zemřel Bob Newhart, profesor Proton ze seriálu Teorie velkého třesku

Ve věku 94 let zemřel legendární americký komik Bob Newhart, který si svým bezelstným stylem vydobyl přízeň fanoušků i řadu ocenění. Herec zemřel doma v Los Angeles po sérii krátkých onemocnění, uvedl jeho publicista v prohlášení.
Reklama

DOPORUČUJEME

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...

Společnost Porsche Česká republika připomíná důležitost recyklace

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - Společnost Porsche Česká republika spustila novou kampaň, která připomíná široké motoristické veřejnosti přínosy recyklace a správný postup při...

Vital Strategies: Mezinárodní olympijský výbor vyzván k ukončení sponzoringu prodejci slazených nápojů

Paříž 19. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední globální odborníci a aktivisté v oblasti zdraví vyzývají k celosvětovému ukončení sponzoringu sportovních akcí výrobci slazených limonád,...

3Kino EduFilm: Podpořte nás a hlasujte pro vzdělání!

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - "I blbost je lepší než totalita" je slavný výrok George Orwella. Jaká je souvislost mezi vzděláním a totalitou?...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Vzpomínkové akce k výročí invaze ukazují, jak je Kypr i po 50 letech rozdělený

Vzpomínkové akce k dnešnímu 50. výročí turecké invaze na Kypr ukazují, jak je ostrov stále rozdělený. Na severu, kde vládne proturecká vláda, se slaví, zatímco na řeckojazyčném jihu si politici připomínají padlé vojáky a mluví o černém výročí, píší agentury Reuters a AFP. Ceremonií se účastní i turecký prezident Recep Tayyip Erdogan a řecký premiér Kyriakos Mitsotakis. Den ale stráví na opačných stranách ostrova, společné jednání v plánu není. Politici se na budoucnosti ostrova neshodnou.

Při nočních úderech zahynuli na Ukrajině dva civilisté, uvádí úřady

Ruské údery zabily v noci na dnešek na východě Ukrajiny dva civilisty. Podle agentury AFP to uvedly ukrajinské úřady. Ukrajinské weby informují i o dalších ruských útocích na energetickou soustavu. Úřady ruské Rostovské oblasti ohlásily, že v noci protivzdušná obrana zničila 26 dronů. Útok si podle nich nevyžádal žádné oběti. Podle ukrajinských médií však zasáhl leteckou základnu Millerovo.

ANALÝZA: Ukrajinu vojenská pomoc zachránila, k vítězství to ale nestačí

Všechno špatné je k něčemu dobré. Masivní ofenzíva ruské armády v Charkovské oblasti Západu ukázala, že i když se zdá vítězství Ruska na Ukrajině vzdálené, bez vojenské pomoci tomu tak není. Situace pro obránce vypadala opravdu bledě, ale právě to pohnulo Kongresem v otázkách balíčku pomoci a administrativou prezidenta Joe Bidena, která ukrajinské armádě povolila používat americké zbraně k útokům na území Ruska. Ale to nestačí.

Zemřela bývalá ukrajinská poslankyně Irina Farionová, byla zavražděna

V pátek večer byla ve Lvově na Ukrajině zavražděna bývalá poslankyně Irina Farionovová. Kontroverzní politička, známá svými nacionalistickými názory a podporou ukrajinského jazyka, podlehla v nemocnici střelnému zranění hlavy.

Číňané málo utrácejí a šetří, ale chudobou to způsobeno není

Jedinou vzpruhou čínské ekonomiky je silná průmyslová výroba a export. Lidé však na domácím trhu neutrácejí a není to tím, že by peníze neměli. V Číně skončilo plenární zasedání, kde komunisté téma ekonomické krize projednávali jako hlavní bod.

Ukrajina a Rusko hlásí mrtvého a raněné civilisty po ostřelování a náletech

Nejméně devět lidí, včetně čtrnáctiletého chlapce, utrpělo zranění při ruském ostřelování ukrajinského města Čuhujiv v Charkovské oblasti na severovýchodě země, oznámil dnes šéf oblastní správy Oleh Syněhubov. Na sociální síti Telegram zároveň zveřejnil snímky škod způsobených ruskou palbou okolo čtvrté hodiny ráno (kolem 03:00 SELČ). Ranění nejsou v ohrožení života, uvedl. Rusové informovali o jednom mrtvém a dvou zraněných při náletech ukrajinských dronů.

Zemřel Bob Newhart, profesor Proton ze seriálu Teorie velkého třesku

Ve věku 94 let zemřel legendární americký komik Bob Newhart, který si svým bezelstným stylem vydobyl přízeň fanoušků i řadu ocenění. Herec zemřel doma v Los Angeles po sérii krátkých onemocnění, uvedl jeho publicista v prohlášení.

Ruská prokuratura chce 18 let vězení pro amerického novináře Gershkoviche

uská prokuratura navrhla soudu, aby amerického novináře Evana Gershkoviche odsoudil na 18 let vězení. Oznámily to dnes tiskové agentury. Zpravodaj amerického listu The Wall Street Journal strávil už více než rok za mřížemi ruské vazební věznice kvůli obvinění ze špionáže, které odmítá on i jeho zaměstnavatel a rovněž americká vláda, napsala agentura AP. Média dříve uváděla, že žurnalistovi hrozí až 20 let vězení. Soud vynese rozsudek ještě dnes odpoledne, napsala agentura AFP s odvoláním na mluvčí soudu.

Trump přijal nominaci do voleb a zopakoval, že přežil s boží pomocí

Bývalý americký prezident Donald Trump v závěru čtyřdenního sjezdu Republikánské strany přijal v noci na dnešek SELČ nominaci do listopadových prezidentských voleb. V úvodu svého projevu vyzval ke sjednocení strany i celé země a prohlásil, že chce být prezidentem všech Američanů. Během více než devadesátiminutové řeči však brzy přešel ke svému tradičně útočnému tónu, píší světové tiskové agentury.

Dron unikl protivzdušné obraně a zabil v Tel Avivu člověka. K útoku se přihlásili Hútíové

Jemenští povstalci Hútíové se na sociální síti X (dříve Twitter) přihlásili k dronovému útoku v centru izraelského hlavního města Tel Aviv. Izraelská armáda vyšetřuje, jak je možné, že nebyly aktivovány systémy protivzdušné obrany. Rebelové ještě chystají k útoku oficiální vyjádření.
Reklama
Reklama