Více
  7.6 C
  Czech
  Úterý, 26 října, 2021

  Slavností róby nebo pyžama na Zoomu? Jak bude vypadat „osekaný“ červený koberec na Oscarech

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Bude letošní udílení Oscarů bez červeného koberce? V uplynulém roce pandemie covidu-19 zamezila konání slavnostních hromadných akcí, které nahradila online setkání na Zoomu, kde se známé osobnosti objevovaly i v pyžamech a teplákových soupravách. Fanoušci se nyní těší, až budou v neděli moci obdivovat hvězdy v dechberoucích šatech na největší noci filmového průmyslu.

  „Červené koberce jsou velkou součástí předávání cen,“ řekla Zoe Ruderman, vedoucí digitálního oddělení magazínu People. „Viděli jsme spoustu legín, spoustu mikin a byla to zábava. Ze Zoomu jsem ale už unavená, jsem připravená sledovat to živě na obrazovce na červeném koberci se skutečnými kalhotami a skutečnými vysokými podpatky,“ popsala své pocity.

  Organizátoři se snažili zmírnit přehnaná očekávání typu červeného koberce dlouhého 270 metrů přeplněného asi stovkou fotografů, televizními štáby a ječícími fanoušky. Obrázek, který obvykle předchází slavnostnímu udílení Oscarů.

  „Není to tradiční červený koberec,“ prohlásila minulý týden Stacey Sher, jedna z producentek show. „Je to takový malinký červený koberec.“

  Přinejmenším to nebude událost na Zoomu s módou takzvaně „od pasu výš“. Namísto toho se nominovaní a moderátoři sejdou před slavnostním ceremoniálem na železniční stanici Union Station v centru Los Angeles poté, co budou otestování na covid-19. Zároveň se spojí online s řadou míst po celém světě.

  Není to jen móda, díky níž jsou červené koberce tak postrádanou součástí udílení cen. Divákům také poskytují pocit spontánnosti, kterého mají během pandemie nedostatek. Divácký zájem o udílení cen se letos propadl až o 60 procent, červený koberec by tak fanoušky mohl opět přilákat.

  „Všem nám chybí energie a únik, který vytváří,“ uvedla stylistka celebrit Chloe Hartstein, která bude na nedělním ceremoniálu spolupracovat s kandidátkou na nejlepší herečku ve vedlejší roli Glenn Close.

  „Myslím, že publikum bude nadšené, až uvidí krásnou módu a designové kousky na míru. Už proto, že nám to bylo na tak dlouho znemožněno. A myslím, že zvláště v této době potřebujeme trochu krásy a umění,“ konstatovala Hartstein.

  Červený koberec mnohdy nabízí nová odhalení

  Navzdory hodinám stráveným snahou o dokonalý vzhled červené koberce často přinášejí překvapení.

  „Je to místo, kde celebrity odhalují těhotenské bříško nebo nový zásnubní prsten,“ uvedla Ruderman. „Takže nabízí tyto opravdu neplánované, vzrušující momenty a někdy je to ještě více vzrušující než samotná show,“ uzavřela.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  James Michael Tyler známý z Přátel zemřel

  Zemřel James Michael Tyler, Gunther z Přátel. Hvězdy seriálu mu vzdaly hold

  Americký herec James Michael Tyler, který se proslavil rolí v populárním seriálu Přátelé, zemřel ve věku 59 let. Hvězdy sitcomu včetně Jennifer Aniston nebo Courteney Cox mu na sociálních sítích vzdaly hold.
  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Zpěvák Ed Sheeran má covid

  Popová superstar Ed Sheeran onemocněl koronavirem. Britský zpěvák oznámil na sociálních sítích, že je v domácí izolaci.
  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Picassovy obrazy se v Las Vegas vydražily za více než 100 milionů dolarů

  Při pohledu na ceny, za které se prodávají některá umělecká díla, se mnohým tají dech. Devět Picassových obrazů a dva kusy keramiky se nyní v Las Vegas prodaly v aukci za více než 100 milionů dolarů.
  Královna Alžběta strávila noc v nemocnici

  Královna Alžběta po letech strávila noc v nemocnici. Nyní je již zpět ve Windsoru

  Nejstarší a nejdéle vládnoucí panovnice Británie královna Alžběta II. poprvé po letech strávila noc v nemocnici, a to ze středy na čtvrtek. Buckinghamský palác uvedl, že se jednalo o „předběžná vyšetření“. Nyní je však již zpět v královské rezidenci ve Windsoru.
  Královna Alžběta zrušila návštěvu Severního Irska

  Královna Alžběta na poslední chvíli zrušila návštěvu Severního Irska. Lékaři jí naordinovali odpočinek

  Britská panovnice Alžběta II. zrušila plánovanou cestu do Severního Irska a neochotně akceptovala radu lékařů, aby si na několik dní odpočinula, uvedl Buckinghamský palác.
  Angelina Jolie na premiéře Eternals s dětmi

  Angelina Jolie dorazila na premiéru Eternals s dětmi. Dcera Zahara zazářila v jejích šatech

  Americká herečka Angelina Jolie vyrazila na světovou premiéru snímku Eternals s dětmi. Při pondělním uvedení filmu v Los Angeles hollywoodskou hvězdu doprovodili Maddox, Zahara, Shiloh, Vivienne a Knox. Jedna z dcer přitom dorazila ve slavnostní róbě, kterou poprvé oblékla Angelina Jolie na předávání Oscarů před sedmi lety.
  Reklama
  Reklama
  Reklama