Více
  -1.7 C
  Czech
  Sobota, 4 prosince, 2021

  Šílený moment při přípravě na NHL. Sudí narazil do hráče, pak se skácel k zemi

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Velice nepříjemné chvilky prožívali všichni přítomní na přípravném utkání před startem NHL mezi Arizonou a Los Angeles. V hlavní roli tentokrát nebyli hráči, ale rozhodčí, který narazil do jednoho z hokejistů. Srážka nevypadala nijak dramaticky, čtvrtý sudí se ale po kontaktu sesunul bezvládně na led.

  Stejně jako NBA se ke svému začátku chýlí i hokejová NHL. Nejlepší liga světa se připravuje formou kempů a přípravných zápasů, ve kterých samozřejmě nechybí ani hokejisté Arizony. Ti byli v zápase s Los Angeles svědky děsivého momentu. K ledu se poroučel rozhodčí Ryan Gibbons.

  https://www.youtube.com/watch?v=5gA76GACelM&ab_channel=Jens95

  Zkušený oficír, který už má v NHL na kontě 416 zápasů a 33 v play-off, pracuje na čáře. A právě tam došlo k onomu incidentu. Když rozhodčího míjel arizonský Liam O’Brien, Gibbonse trefil do hlavy. Ten pak neudržel rovnováhu a po několika metrech upadl a už se nezvedl.

  K rozhodčímu ihned přispěchali zdravotníci a odvezli ho na lůžku do útrob stadionu. Následně se Gibbons hlásil v nemocnici, kde mu byl diagnostikován otřes mozku. Ve večerních hodinách už ale naštěstí mířil zpět do svého domova.

  Situace vylekala všechny. Děs pohltil také komentátora utkání. „Je to děsivá situace,“ pronesl. Naštěstí ale vše dopadlo dobře.

  Arizoně přinesl štěstí

  Sice se tomu asi tímto způsobem říkat nedá, Arizona ale po incidentu zářila. Los Angeles nasázela hned čtyři góly a má formu. „Kojoti“ prohráli z pěti zápasů přípravy na NHL jen jediný a čtyřikrát slavili vítězství. Nové dresy? Fungují.

  Arizona se před novým ročníkem vrátila ke starému logu a potěšila své fanoušky. Už méně však tím, že se z klubu pakovali lídři. Ekman-Larsson, Kuemper, Raanta, Dvorak. To jsou ta nejzvučnější jména, která se s týmem rozloučila.

  Smutní jsou i čeští příznivci hokeje. Z prvního týmu Arizony se přesunul na farmu Jeník a gólman Vejmelka v bráně také příliš prostoru zatím nedostává. Uvidíme, jak to půjde v sezoně. Pokud ale Coyotes navážou na formu z přípravy, nemají se „fans“ čeho bát.

  Arizona nakopne novou sezonu NHL 15. října utkáním s Columbusem, za který pálí Jakub Voráček.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Billie Jean Kingová

  Billie Jean Kingová obdrží cenu Muhammada Aliho za celoživotní přínos sportu

  Billie Jean Kingová bude oceněna společností Sports Illustrated za celoživotní sportovní přínos. Tenistka Naomi Osakaová se nechala slyšet, že Kingová vydláždila cestu přesně takovým ženám, jako je ona, což je pro ni důvodem, proč má ocenění dostat.
  Olympijská kolekce

  Vlajka v hlavní roli, národní barvy k tomu. Česká výprava pojede na OH ve slušivé kolekci

  Čas se pomalu krátí, olympijské hry v čínském Pekingu jsou na programu už během února příštího roku 2022. Sportovci se připravují na hry po svém, jednotlivé výpravy ale měly společně napilno třeba při tvorbě kolekcí. Český olympijský výbor představil nové oděvy v úterý dopoledne. Ústředním motivem je česká vlajka a národní barvy.
  Dick Vitale

  Věhlasný basketbalový komentátor bojuje s rakovinou. Během zápasu se rozplakal

  Vysokoškolský basketbalový komentátor Dick Vitale usedl do komentátorského křesla po tom, co světu oznámil boj s velmi závažnou nemocí. Několik týdnů nazpátek se dvaaosmdesátiletá hlasatelská hvězda svěřila, že bojuje s rakovinou. Udržet emoce na uzdě šlo v tu chvíli jen těžko.
  NHL: Devils vs. Wild

  Komedie v zámořské NHL. Minnesota nestihla úvodní buly, hokejisté uvízli v zácpě

  Kuriózní situace byla k vidění v zápase NHL mezi New Jersey Devils a Minnesotou Wild. Tedy přesněji, ještě před zápasem. Hostující tým nezvolil k cestě na utkání zrovna ideální čas a přes New York cestoval přímo v době Dnu díkuvzdání. Kvůli dopravní situaci hokejisté nestihli úvodní vhazování.
  Mark Cavendish

  Cyklista Cavendish prožil hrozivý pád. Vinu za kolaps plic a zlámaná žebra prý nese voda

  Na závody dráhových cyklistů v belgickém Gentu nebude britský jezdec Mark Cavendish vzpomínat s úsměvem. Po kolizi, kterou způsobila ve vysoké rychlosti voda na trati, musel být odnesen na nosítkách a převezen do nemocnice. Tam mu byla zjištěna zlomená žebra, k tomu musí cyklista zkousnout i plicní pneumotorax.
  Oliver König

  Königův skvělý začátek v superbicích zhatil pád. Český jezdec zaujal rychlostí

  Asi v nejhorších možných podmínkách si Oliver König odbyl premiéru v mistrovství světa superbiků. Poslední závody sezony v Indonésii probíhaly na osychající trati. Talentovanému českému jezdci vyšel úvod, když se dokonce dostal na 14. místo. Jenže na začátku druhého kola přišel pád, v dalším závodě pak neodstartoval.
  Reklama
  Reklama
  Reklama