Více
  11 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  Team Spirit vypadá odhodlaný obhájit svůj titul na The International 11

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Východoevropský tým Team Spirit se chystá obhájit titul Aegis of Champions po suverénním vítězství na turnaji PGL Arlington Major.

  PSG.LGD se v prvním zápase zdálo, že je ve vrcholné formě, ale tým Spirit si připsal tři vítězství v řadě – včetně neuvěřitelného comebacku ve druhém zápase.

  Ve velkém finále se týmy potkaly podruhé na turnaji Major. Předtím se utkaly ve finále horní skupiny, kde LGD vyhrálo 2:0, ale nakonec se smál Spirit.

  Šampioni TI10 přidali do vitríny s trofejemi svůj první titul z Majoru a ve stále pikantnějším soupeření opět odmítli LGD.

  PSG.LGD vypadalo v prvním zápase velkého finále Arlington Major ve formě

  Nikoho nepřekvapilo, že v poslední sérii Majoru se odehrála další odveta velkého finále The International 10 – druhá během několika měsíců. Ačkoli Spirit vyhrál TI10, PSG.LGD má od té doby lepší bilanci vzájemných zápasů. Spirit prohrál šest zápasů v řadě přes Riyadh Masters 2022 a Arlington Major až do velkého finále.

  V prvním zápase předvedli PSG.LGD brilantní out draft, který skončil last-pickem Pudge. Wang „Ame“ Chunyu nezklamal, předvedl mistrovskou směnu na hrdinovi a od začátku do konce předvedl několik šílených sklil-shotů.

  Hrdina se ukázal být dokonalým protihráčem Spiritova carry protějšku, Phantom Lancera, a LGD se pomalu dokutáleli k pohodlnému vítězství.

  Bohužel, přes veškerou dominanci LGD v této hře to bylo poslední vítězství čínského týmu na Majoru.

  Druhá hra byla okamžitě klasikou v soupeření, ve kterém šlo hodně

  Druhá hra trvala 75 minut a každý okamžik si zasloužil, abychom si ho prohlíželi jako výtvarné umění.

  Spirit a LGD bojovaly po celou dobu zápasu stejně, přičemž každý hráč předvedl hvězdný týmový souboj. Dokonce i v pozdější fázi zápasu, kdy pozdní hra může všechno vyhodit z okna, byly oba týmy stále schopné vytáhnout něco z klobouku.

  Navzdory několika brzkým úmrtím vypadala Ameova Naga Siren jako nezastavitelná síla, která farmila každý kout mapy a vyvíjela na Spirit obrovský tlak, aby se vypořádal s iluzemi. Pod neustálým tlakem Spirit nakonec kapituloval a ztratil většinu své základny.

  LGD nicméně zanechali jedny kasárny pro boj zblízka, což byla pro Spirit vítaná úleva v těžkých časech. Ruský tým vytrval s několika úžasnými obraty a vyrovnanější rozdělení goldů se Spiritu nakonec vyplatilo.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS