Více
  18.6 C
  Czech
  Pondělí, 23 května, 2022

  Rodina Naomi Judd zveřejnila příčinu její smrti. Hvězda country hudby se zastřelila

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Rodina písničkářky Naomi Judd zveřejnila příčinu její smrti. Její dcera Ashley Judd upřesnila, že se šestasedmdesátiletá Naomi zabila střelnou zbraní. Trpěla duševní chorobou. Informuje o tom CNN, The Guardian a další servery.

  Ashley Judd vystoupila v rozhovoru s Diane Sawyer, který se vysílal ve čtvrtek v pořadu Good Morning America. Řekla, že její rodina souhlasila s tím, aby zveřejnila příčinu smrti své matky.

  Použila zbraň,“ řekla Ashley Juddová podle CNN. „Střelnou zbraň. Tohle je informace, kterou je nám velmi nepříjemné sdílet.

  Spolu se svou sestrou Wynonnou Judd 30. dubna oznámily, že přišly o matku „kvůli duševní nemoci“. Bylo jí 76 let.

  Ashley Judd řekla, že ona a její rodina chtějí mluvit o tématu psychických chorob. Vysvětlila, že je „důležité rozlišovat mezi milovanou osobou a nemocí“.

  Ashley uvedla, že se rodina zdráhala sdělit příčinu úmrtí dříve, než se dostane na veřejnost jiným způsobem. Prozradila také, že to byla ona, kdo objevil tělo své matky, která o svém boji s depresemi dříve otevřeně mluvila.

  Já jsem ji našla a mám z toho smutek i trauma,“ řekla Judd. Ta na začátku rozhovoru poděkovala všem za podporu, které se jí a její rodině dostalo v souvislosti s tragédií.

  Zabila se den před oceněním

  Ashley podle The Guardian popsala Naomin poslední den života. Řekla, že byla zrovna na návštěvě u ní doma v Nashvillu v Tennessee. Na chvíli odběhla ke dveřím, aby přivítala rodinného přítele. Když se pak vrátila do domu, aby matce o návštěvě dala vědět, našla už jen její tělo. Naomi využila chvilky, kdy její dcera odběhla, a zastřelila se.

  Známá písničkářka zemřela jen den předtím, než byla spolu se svou dcerou Wynonnou, která tvořila countryové duo The Judds, uvedena do Síně slávy country hudby.

  Ashley Judd uvedla, že se její matka zřejmě nechtěla dočkat ocenění od svých kolegů.

  To je na tom, co se v ní odehrávalo, to nejhorší,“ řekla Juddová. „Protože úcta, kterou k ní chovali, nemohla proniknout do jejího srdce. Lež, kterou jí nemoc říkala, byla velmi přesvědčivá.“

  Sestry Juddovy se zúčastnily obřadu a uctily památku své matky. Televizní stanice CMT odvysílá v neděli o Naomi Judd vzpomínkový pořad.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno