Více
  31 C
  Czech
  Středa, 17 srpna, 2022

  Resolut1on se vyjádřil o spoluhráčích v Secretu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hvězda hry Dota 2 Roman „Resolut1on“ Fomynok , který se 3. srpna připojil k týmu Secret a nahradil Daryla „iceiceice“ Koha na pozici offlane, se již sžívá se stylem vedení Klementa „Puppey“ Ivanova.

  Legendární kapitán si získal pověst autokratického vůdce. Kvůli tomu Resolut1on očekával, že bude také vládnout železnou pěstí.

  Po nástupu do týmu se však ukrajinská hvězda cítí svobodnější než kdykoli předtím.

  „Ve hře jsem cítil absolutní svobodu. Puppey nikdy neříká lidem, co mají dělat. Každý většinou chápe věci sám. Jediné, co dělá, jsou týmové objektivy,“ řekl v rozhovoru pro Escorenews.

  Spíše než strach z kapitánova hněvu Resolut1on zmínil, že je velmi příjemné hrát s Puppeyem, zejména ve srovnání s jinými kapitány, které měl v minulosti, včetně Alexeje „Solo“ Berezina, který měl tendenci k mikromanagementu.

  Mechanicky nadaný offlaner přiznal, že jeho nový kapitán dokáže být někdy velmi přímý, zejména když zpětně upozorňuje na chyby, ale to je podle něj dobrá vlastnost.

  „Umí skvěle analyzovat zápasy. Při pozápasovém hodnocení dokáže ukázat, kdo co udělal špatně. Když někdo udělá chybu, která nám může prohrát zápas, neváhá říct věci tak, jak jsou,“ řekl.

  Podle něj je tak pro tým snazší pochopit, co bylo špatně a jak se toho vyvarovat, než to obcházet, aby někoho nenaštval, což urychluje vývoj týmu.

  „Dělá to pro dobro týmu. Chce, abychom hráli lépe. Lídr se nebojí působit hrubě, a to je velmi dobré. Jen je třeba udržet morálku v týmu na uzdě, a to máme pod kontrolou,“ vysvětlil ukrajinský hráč

  Resolut1on pochválil i své další nové spoluhráče z týmu Secret

  Michala „Nishu“ Jankowského popsal jako velmi silného hráče, který žije a dýchá Dotou, a říká, že mu plně důvěřuje. Remco „Crystallis“ Arets má zase schopnost pomoci týmu přijmout nový pohled na věc, zatímco Baqyt „Zayac“ Emiljanov je intuitivní hráč, který nemá strach.

  Předchozí iterace týmu Secret se nedokázala kvalifikovat na PGL Arlington Major 2022. Jejich nová trojice hráčů by však mohla být rozdílovým faktorem pro další postup. Všichni tři hráči se již na scéně pohybují nějakou dobu a předvádí kvalitní výkony. Například Zayac už ve Virtus.Pro působil jako velmi silná pozice čtyři, tým ale bohužel nevydržel dostatečně dlouho, aby se mu opravdu podařilo zazářit.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS