-2.6 C
Czech
Úterý 30. prosince 2025
Protext ČTKPylontech se stává globálním výrobcem zařízení pro skladování energie úrovně 1 dle...

Pylontech se stává globálním výrobcem zařízení pro skladování energie úrovně 1 dle BloombergNEF

Šanghaj 25. října 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Pylontech (688063:SHH) byla agenturou BloombergNEF oficiálně zařazena mezi globální výrobce zařízení pro skladování energie úrovně 1 (Tier 1 Global Energy Storage Manufacturer) a upevnila tak svou pozici špičkového hráče v odvětví skladování energie na celosvětové úrovni.

Seznam výrobců zařízení pro skladování energie úrovně 1 dle BloombergNEF (BNEF), vytvořený prestižní a strategickou výzkumnou organizací BNEF, představuje vysoce respektované kritérium s přísným a důkladným výběrovým procesem. Tento seznam poskytuje transparentní rozlišení mezi stovkami výrobců a vyzdvihuje společnosti, které se těší celosvětové pověsti vynikajících výrobců. Jedním z klíčových kritérií pro zařazení do seznamu je dodávka vysoce kvalitních produktů pro rozsáhlejších projekty.

Zařazení společnosti Pylontech na tento prestižní seznam předních výrobců podtrhuje její vedoucí postavení na globálním trhu skladování energie. Od svého založení v roce 2009 společnost Pylontech rozšířila svůj záběr z oblasti skladování energie pro domácnosti na projekty většího rozsahu a stala se tak globálním lídrem v oboru. K dnešnímu dni společnost dodala po celém světě více než milion systémů pro ukládání energie, čímž podpořila svůj další růst a vliv v oboru.

Základem tohoto úspěchu je závazek společnosti Pylontech k inovacím a její rozsáhlé aktivity v oblasti výzkumu a vývoje. S využitím svých technologických a výrobních kapacit zahrnujících bateriové články, BMS (Battery Management System systémy řízení baterií), EMS (Energy Management System, systémy hospodaření s energií) a kompletní systémovou integraci realizovala společnost Pylontech vysoce kvalitní a spolehlivá energetická řešení v řadě scénářů – od rezidenčních aplikací až po komerční a průmyslové (C&I), ale i velkokapacitní projekty. Díky těmto oblastem expertizy získala společnost Pylontech hluboký přehled o technologiích skladování energie a o trhu, což jí umožňuje vytvářet větší hodnotu nejen pro své zákazníky, ale i pro širší energetický průmysl.

V posledních dvou letech Pylontech také rozšiřuje svou globální stopu. Prostřednictvím strategických partnerství a zřízení přímých provozů na trzích, jako je Nizozemsko, Německo, Itálie a USA, společnost zvýšila svou schopnost poskytovat efektivní a dostupné služby svým zákazníkům z celého světa.

„Vedena svou vizí ‚dodat chytřejší energii miliardám lidí‘ zůstává společnost Pylontech i nadále odhodlána rozvíjet technologii skladování energie a poskytovat inovativní řešení zákazníkům po celém světě,“ uvedl viceprezident společnosti Pylontech Geoffrey Song. „Doufáme, že se nám společně s našimi průmyslovými partnery podaří přispět k udržitelnější budoucnosti.“

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2539265/tier_1.jpg 

 

KONTAKT: Lucy Han, lucy.han@pylontech.com.cn

 

 

 

Reklama

Doporučujeme

Ukrajina podle Lavrova zaútočila na Putinovu rezidenci

Ukrajina v noci na dnešek zaútočila 91 bezpilotními letouny na rezidenci ruského prezidenta Vladimira Putina v Novgorodské oblasti, všechny drony byly zničeny, prohlásil podle státní agentury TASS ministr zahraničí Sergej Lavrov. Šéf ruské diplomacie dodal, že Moskva reviduje svou vyjednávací pozici, a že útok nenechá bez odpovědi. Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj vzápětí podle agentury Reuters označil tvrzení Moskvy o ukrajinském útoku na Putinovo sídlo za lež. Rusko chce podle něho podkopat pokroky v jednání a připravuje si půdu k útoku na vládní budovy v Kyjevě.

EU zpřísní kontroly dovozu plastů, recyklační firmy ale varují před dalším propadem

Recyklace plastů v Evropě naráží na problémy. Levné dovozy a nízké ceny primárních plastů tlačí podniky do ztrát a část kapacit zůstává nevyužitá. Evropská komise slibuje přísnější kontroly dovozu a nový balíček opatření, zároveň ale otevírá prostor chemické recyklaci, která budí spory.

Chevy Chase byl během pandemie osm dní v kómatu

Nový dokument odhaluje, že Chevy Chase v roce 2021 doslova bojoval o přežití a jeho rodina slyšela varování, že se má připravit na nejhorší. Selhání srdce ho poslalo do nemocnice na dlouhé týdny a lékaři ho uvedli do umělého spánku. Chase přiznává, že následky zdravotních problémů pociťuje dodnes.

Indonéští záchranáři při pátrání po španělském fotbalovém trenérovi a třech dětech nalezli tělo

Indonéské záchranné týmy našly při pátrání po španělském fotbalovém trenérovi a jeho dětech tělo ženy. K lodnímu neštěstí došlo u turisticky vyhledávané oblasti poblíž Komodského národního parku, kde se loď převrátila v bouřlivém počasí.

Pohyblivý chodník zabil v Japonsku pětiletého chlapce. Zasekla se mu v něm ruka

Pětiletý chlapec Hinata Goto zemřel poté, co se mu při vystupování z pohyblivého chodníku (travelátoru) v lyžařském středisku na ostrově Hokkaidó v Japonsku zachytila ruka v jeho mechanismu. Incident nyní vyšetřuje policie.

Trump a Netanjahu budou na Floridě jednat o Gaze

Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes bude jednat s americkým prezidentem Donaldem Trumpem v jeho floridském sídle Mar-a-Lago, přičemž hlavním bodem jejich schůzky bude situace v Pásmu Gazy a otázka přechodu do druhé fáze tamního příměří. Dalšími tématy jejich jednání by měly být také záležitosti týkající se Íránu, Sýrie a libanonského militantního hnutí Hizballáh, napsala agentura AFP. Dnešní schůzka obou státníků bude již pátou ve Spojených státech od Trumpova návratu do Bílého domu letos v lednu. Trump se s Netanjahuem setkal také při říjnové návštěvě Izraele, kdy promluvil v Knesetu.

Thajsko obvinilo Kambodžu z porušení nedávno uzavřeného příměří

Thajsko dnes obvinilo Kambodžu z porušení příměří, které obě země uzavřely v sobotu. Informuje o tom agentura AFP. Podle Bangkoku totiž přeletělo nad thajským územím více než 250 dronů. Přeshraniční boje, které nanovo propukly v prosinci, si vyžádaly přes 40 obětí.

KOMENTÁŘ: Zlato a Nvidia? Na seznamu nejlepších investic roku 2025 najdete jiné dravce

Investiční trhy nám letos ukázaly, že pod oním zprofanovaným svícnem opravdu bývá tma. Hodně se mluvilo o Nvidii, Googlu nebo Amazonu, z AI boomu ale ve skutečnosti nejvíc těžil někdo jiný. Stejně tak ostře sledovanému zlatu nakonec ukázal záda jeho stříbrný bratr.

Čína zahájila vojenské cvičení u Tchaj-wanu a varuje před vnějším zásahem

Čína dnes varovala spojence Tchaj-wanu před vměšováním v souvislosti s vojenským cvičením, které zahájila u ostrova, jejž považuje za svou vzbouřenou provincii. Informovala o tom agentura AFP. Tchajwanský premiér Čuo Žung-taj cvičení s ostrými náboji podle agentury Reuters odsoudil a vyzval Peking k jeho ukončení.

Drahé kovy po rekordech zlevňují, stříbro spadlo pod 80 dolarů

Drahé kovy v pondělí ustoupily z extrémních hodnot. Stříbro se po krátkém průlomu nad 80 dolarů za unci propadlo výrazně níž a zlato kleslo od pátečních rekordů, protože investoři začali vybírat zisky.

Mírový plán počítá s bezpečnostními zárukami USA na dobu 15 let, uvedl Zelenskyj

Chystaný mírový plán podle ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského počítá s americkými bezpečnostními zárukami pro Ukrajinu na dobu 15 let. Napsala to dnes agentura Reuters, podle níž Zelenskyj amerického prezidenta Donalda Trumpa požádal o bezpečnostní záruky až na 50 let. Ukrajinský prezident v online rozhovoru s novináři také vyjádřil názor, že mírový plán by měly podepsat Ukrajina, USA, Rusko i Evropa.

Tóthova MMA premiéra v Oktagonu trvala 79 vteřin

Pavel Tóth vstoupil do profesionálního MMA před zaplněnou O2 arenou a okamžitě narazil. Ondřej Raška ho ukončil tvrdou sérií úderů v prvním kole, přesto Tóth po zápase mluvil o vítězném pocitu a zážitku, na který jen tak nezapomene.

Otec vystopoval unesenou dceru díky poloze telefonu

Patnáctiletou dívku v Texasu podle úřadů unesl muž s nožem, když na Štědrý den venčila psa na předměstí Porter u Houstonu. Domů se nevrátila v čase, kdy ji rodiče čekali, a rodina proto zalarmovala policii.

Kanada poskytne Ukrajině dodatečnou pomoc ve výši 2,5 miliardy dolarů

Kanada poskytne Ukrajině dodatečnou hospodářskou pomoc ve výši 2,5 miliardy amerických dolarů (zhruba 51 miliard Kč). Uvedl to kanadský premiér Mark Carney, který se dnes sešel s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským, jenž se v zemi zastavil před návštěvou Spojených států. Informuje o tom agentura Reuters. Ukrajinský prezident dnes rovněž telefonicky hovořil s evropskými lídry, šéfka Evropské komise Ursula von der Leyen následně uvedla, že společným cílem je trvalý mír a územní celistvost Ukrajiny.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama