Více
  21 C
  Czech
  Čtvrtek, 18 srpna, 2022

  Pwny změní akademii za první tým. Valorant soupiska T1 pro start sezony je kompletní

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Soupiska T1 pro Valorant by měla být kompletní. Podle informací Dotesports má tým podepsat Joshe „pwny“ VanGordera. Duelista ještě před nedávnem působil jako hráč TSM Academy.

  Podpisem pokračuje přestavba soupisky T1. Současně s tímto krokem údajně odchází současný hráč T1 Timothy „autimatic“ Ta, který se připojí ke Counter-Strike týmu Evil Geniuses: Global Offensive. Ačkoli má zkušenosti jako duelista, zatím není potvrzeno, jakou roli bude pwny v T1 hrát.

  V posledním turnaji, který pwny odehrál, Nerd Street Gamers: Winter Championship Open 10, skončil po boku TSM Academy na druhém místě. Tato událost začala 21. prosince 2021 a TSM Academy potřebovala náhradu kvůli údajnému přestupu Brandona Michaela „bdog“ Sanderse do Luminosity Gaming.

  Ačkoli Pwny hrál během soutěže individuálně dobře a mohl se pochlubit průměrným bojovým skóre 258,6, TSM Academy byla ve velkém finále poražena týmem Radiance. TSM Academy si odnesla hlavní cenu 750 dolarů a 400 bodů do okruhu.

  Před příchodem do TSM Academy hrál pwny za severoamerické týmy Demon Time a Cosmic Divide, které neměly žádné orgány. V těchto týmech se pwny zúčastnil mnoha menších turnajů na okruhu NA. Nyní má pwny šanci bojovat za T1 na vyšší úrovni Valorant a kvalifikovat se do hlavní ligy Valorant Champions Tour NA.

  Vzhledem k nedávnému trápení T1 v rámci NA regionu VCT chce tým v roce 2022 začít znovu. Největším podpisem, který měl tento začátek znamenat, byl Joshua „steel“ Nissan, který je veteránem CS:GO s dlouholetými zkušenostmi a bude se snažit pomoci T1 stoupat v Severní Americe, spolu s údajným přestupem hráče 100 Thieves Johanna „seven“ Hernandeze do T1.

  S odchody jako Ha „Sayaplayer“ Jung-woo do jiných týmů se soupiska oproti ročníku 2021 výrazně mění. T1 údajně vyzkoušela i další hráče, jako je Matthew „Cryocells“ Panganiban, který je nyní členem soupisky SoaR.

  Po neúspěšném loňském ročníku je přestavba týmu T1 téměř dokončena. T1 se nepodařilo kvalifikovat na kvalifikační turnaj Last Chance Qualifier, který by byl jejich jedinou šancí na účast v mezinárodní soutěži.

  Před startem nadcházejícího turnaje Valorant Champions Tour v Severní Americe, který začne 27. ledna, musí ale T1 doplnit svou soupisku ještě o posledního hráče.

  Valorant Champions Tour 2022 začne 10. ledna v Evropě a 27. ledna v Severní Americe.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS