Reklama

„Prodělala jsem tři mrtvice a infarkt.“ Demi Lovato promluvila o předávkování v roce 2018

NEJČTENĚJŠÍ

Popová hvězda Demi Lovato v novém dokumentu uvedla, že po svém téměř smrtelném předávkování drogami v roce 2018 utrpěla tři mrtvice a infarkt. Zpěvačka se dosud potýká s následky poškození mozku. Na trailer k seriálu upozornila agentura Reuters a stanice BBC.

Reklama

Osmadvacetiletá Lovato ve středu upozornila na chystaný dokument na sociálních sítích. Podle jejích slov seriál poskytne veškeré podrobnosti o široce diskutovaném předávkování, které ji téměř připravilo o život.

„Měla jsem tři mozkové mrtvice. Dostala jsem infarkt. Moji lékaři mi sdělili, že mi zbývalo jen pět až deset minut,“ uvedla v traileru k dokumentu Dancing with the Devil (Tanec s ďáblem), který by měl být zveřejněn na YouTube 23. března.

Ačkoli zpěvačka mluvila o své závislosti na drogách a alkoholu otevřeně už v minulosti, ve středu prohlásila, že o jejím předávkování a tlacích, které k němu vedly, veřejnost zdaleka neví vše.

V roce 2018 byla bývalá dětská hvězda Disney Channel nalezena v bezvědomí ve svém domě v Hollywood Hills. Důvodem bylo předávkování, údajně opioidy. Jen několik týdnů před incidentem vydala píseň s názvem Sober, ve které zpívá o relapsu po šesti letech střízlivosti.

Reklama

„Za posledních pár let jsem slyšela spoustu příběhů o svém životě a o tom, co si lidé myslí, že se stalo. Chtěla jsem věci uvést na pravou míru a svým fanouškům vše odhalit,“ prozradila Lovato ve středečním online rozhovoru.

„Zůstalo mi poškození mozku a stále cítím důsledky (události),“ přiznala Lovato. Podle svých slov neřídí kvůli rozmazanému vidění, které jí ztěžuje čtení.

Ve čtyřdílném dokumentu Lovato vylíčí svá životní traumata a tlak na přizpůsobení se očekáváním zábavního průmyslu. V minulosti trpěla Lovato poruchou příjmu potravy. Kokain začala užívat v 17 letech. Léčení poprvé podstoupila v 18, kdy jí byla diagnostikována bipolární porucha, informovala agentura Reuters.

Lovato vydala šest studiových alb a v americké verzi talentové soutěže X Factor působila jako porotkyně, připomněl zpravodajský web BBC. Svůj comeback zpěvačka zahájila vystoupením na předávání cen Grammy v lednu 2020. V současné době je mluvčí aplikace pro duševní zdraví Talkspace.

Sledujte nás na sítích

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama