Více
  15.5 C
  Czech
  Neděle, 25 září, 2022

  Pokračování Sexu ve městě chystá HBO Max na prosinec

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Sex ve městě se na obrazovky vrátí v prosinci, potvrdila v úterý společnost HBO. Původní show na konci 90. let a na počátku nového tisíciletí sledovala osobní i pracovní život čtyř Newyorčanek. V pokračování se nicméně objeví už jen představitelky tří z nich, Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis.

  Spin-off nazvaný And Just Like That bude mít premiéru na streamovací platformě HBO Max v prosinci. Diváci se mohou těšit na oblíbenou Carrie, Mirandu a Charlotte. Naopak Kim Cattrall, která ztvárnila postavu Samanthy, se v chystaném pokračování neobjeví.

  Nově zveřejněné video zachycovalo probíhající natáčení, kdy Sarah Jessica Parker, která hraje hlavní hrdinku Carrie, slibuje návrat několika milovaných přátel.

  Série od výkonného producenta Michaela Patricka Kinga sleduje Carrie, Mirandu (Cynthia Nixon) a Charlotte (Kristin Davis), jak řeší komplikovanou realitu života a přátelství po padesátce.

  Americká síť neuvedla, proč Cattrall v nových dílech nefiguruje. Herečka se ovšem v minulosti netajila napjatými vztahy s kolegy ze show, zejména s hvězdou seriálu Parker.

  Původní seriál Sex ve městě, za nímž stojí Darren Star, byl založen na stejnojmenné knize spisovatelky Candace Bushnell z roku 1997. Premiéru měl na HBO v roce 1998 a běžel šest sezón až do roku 2004. Série byla hitem sledovanosti a získala několik ocenění včetně sedmi cen Emmy, připomněla stanice BBC.

  Příběh čtveřice Newyorčanek inspiroval také filmy Sex ve městě z roku 2008 a Sex ve městě 2, který šel do kin o dva roky později.

  Rodina Sexu ve městě nedávno přišla o jedu z hlavních postav

  Fanoušky seriálu nedávno zasáhla smutná zpráva, když v 57 letech zemřel herec Willie Garson, který se proslavil rolí Stanforda Blatche.

  Vytvořil jednu z nejoblíbenějších postav z panteonu HBO a byl členem naší rodiny téměř 25 let. Je nám velmi líto, že jsme se dozvěděli o jeho smrti, a vyjadřujeme upřímnou soustrast jeho rodině a blízkým,“ uvedla na jeho konto společnost HBO.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS