-1.7 C
Czech
Úterý 13. ledna 2026
Protext ČTKPodzimní veletrh FOR BEAUTY 2024 bude nejen plný hvězd, ale také beauty...

Podzimní veletrh FOR BEAUTY 2024 bude nejen plný hvězd, ale také beauty novinek, které nečekáte!

Praha 23. září 2024 (PROTEXT) – Agáta Hanychová, Ornella Koktová, Sasha Isar nebo například hvězdný kadeřník Tomáš Arsov. Ti všichni budou přímou součástí podzimního veletrhu FOR BEAUTY v termínu od 4. do 5. října 2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Představí na svých stáncích nejen top news, ale zároveň také must have, které by neměly ujít žádné milovnici či milovníkovi krásy.

Ve dvou výstavních halách se představí tuzemští i zahraniční vystavovatelé s největším výběrem značek ze světa beauty na jednom místě. Velmi nás těší účast profesionálních značek, jako jsou GIGI, pHformula, Obagi, PRIMAVERA ANDORRANA, BTL, Medexy, Make-up Brands, Totis Pharma, Mandario, ItalWax Česko-Slovensko, Mia Cosmetics, Oxynergy&Co., La Skin Esthetic, Atrmediz, Esthemax, Macon Cosmetic, Renew, Allstem, Lefeen aj., které budou umístěny v Hale 1.

Dále zde nebudou chybět oblíbené a již tradiční značky, a to např. NuSkin, Tasha, Cadenza, Alpa, Bloom Robbins, My Wave, Glamour Lashes, Beauty Store, JB Lashes, VELKOOBCHOD-SALONY.CZ, Make-up Institute Prague a mnoho dalších. 

Opomenuta nebude ani přírodní kosmetika zastoupená značkami Weleda, biOrganica, ÉMINENCE ORGANIC, Jabushe, Mokosh, Deadia Cosmetics, Durance, Saloos, Moroccan Sense, Havlíkova přírodní apotéka, ATOK, Sallie Cosmetics, Dr.Pharma, Jannii, Kesem, Pulpe de Vie, El Tendre, Ringana, Liri aj.

Co by vám dále nemělo uniknout? Stánek Agáty Hanychové a Ornelly Koktové. Tato hvězdná dvojice silných business ladies vám má rozhodně co nabídnout. Od vyzkoušení produktů, samotnou konzultaci s Agátou a Ornellou, až po možnost zakoupení.

V Hale 6 se představí profesionální nehtové značky jako Orly, BrillBird, Marily Nails, Aglia, Indigo Nails, Didier Lab Czech, Modena Nails, Stella´s nail materials, LUXIO, Unique Style, Saute Nails, Nails4You, IQNAILS aj. Profesionální péči o nohy zastoupí CONETA, BIS BIS, Batavan, feetcalm, PODOLAND, MEDICIA aj. 

Ve vlasové sekci se představí TOMAS ARSOV HAIR & BEAUTY INSTITUTE, Vlasová klinika, Salon Magdalena, LAIFEN, Kaapo aj.

Zajímá vás sekce soutěží? Ani na tu jsme pochopitelně nezapomněli. „Veletrh FOR BEAUTY a profesionální soutěže patří neodmyslitelně k sobě a my o ně návštěvníky samozřejmě ani na podzim neochudíme. Naopak! Těšit se můžete například na Beauty Foot Cup – Mistrovství ČR profesionálních pedikérů, Barber Battle junior – studentská holičská soutěž ČR v barberingu nebo Nailpro Czechia – šampionát v nail designu a nail artu,“ říká ředitelka veletrhu FOR BEAUTY Janica Ciglianová.

Řadu produktů, které se budou na veletrhu FOR BEAUTY prezentovat, si mohou zájemci přímo na místě vyzkoušet a následně zakoupit, a to za jedinečné a bezkonkurenční veletržní ceny. Nesmíme opomenout zmínit ani doprovodný program, který bude probíhat po celou dobu veletrhu na hlavním pódiu. Nově jeho součástí budou barber workshopy. Hlasem veletrhu bude již tradičně oblíbený moderátor Aleš Lehký. 

Ve stejný termín jako FOR BEAUTY se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA bude konat také veletrh hraček, her a potřeb pro děti FOR KIDS, festival FOR GAMES a veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR. 

Více na www.veletrhkosmetiky.cz

 

 Zdroj: ABF 

ČTK Connect ke zprávě vydává obrazovou přílohu, která je k dispozici na adrese http://www.protext.cz.

 

 

Reklama

Doporučujeme

Mattel představil první panenku Barbie, která přibližuje život s autismem

Do řady Fashionistas vstupuje novinka, která odráží rozmanitost dětských světů. Panenka s fidget spinnerem, sluchátky a komunikačním tabletem vznikla ve spolupráci s autistickou komunitou a má pomoci dětem připomenout, že být jiný je naprosto v pořádku.

Stovky traktorů blokovaly ulice Paříže při dalším zemědělském protestu

Okolo 350 traktorů dnes přijelo do ulic Paříže, kde francouzští zemědělci protestuj í proti dohodě Evropské unie s jihoamerickými zeměmi spolku Mercosur, která podle nich ohrozí jejich příjmy a potenciálně i dodávky potravin pro obyvatele. Farmáři v ranní špičce blokovali ulice metropole a požadovali okamžité kroky vlády ke zlepšení situace, informovala agentura AFP. Mluvčí vlády ve francouzské televizi uvedla, že kabinet brzy představí nová opatření na pomoc zemědělcům.

Americký Senát rozjíždí jednání o regulaci kryptoměn

Ve Washingtonu se znovu rozbíhá snaha nastavit jasná pravidla pro trh s kryptoměnami. Senátní bankovní výbor má v polovině ledna projednávat návrh legislativy, která má vymezit, jak se budou v USA digitální aktiva regulovat a kdo za co ponese dohled.

Ve Venezuele od čtvrtka propustili 73 politických vězňů, uvedla tamní opozice

Ve Venezuele bylo k pondělnímu večeru propuštěno 73 politických vězňů, informovala dnes tamní opozice na sociální síti X, kde zveřejnila jejich seznam. Čech Jan Darmovzal, který je ve Venezuele vězněn od předloňského září, na něm není. Aktuální informace o tomto českém občanovi ČTK zjišťuje. Venezuelská autoritářská vláda pod americkým tlakem minulý čtvrtek slíbila propustit "značný počet" politických vězňů a v pondělí uvedla, že propuštěno bylo 116 lidí vězněných za porušování ústavního pořádku; tento počet ale zatím opozice nepotvrdila.

Čtyři mrtví a šest raněných při ruském útoku na Charkov, uvedly úřady

Nejméně čtyři lidé přišli o život a šest utrpělo zranění při ruském nočním útoku na předměstí Charkova, uvedl šéf oblastní správy Oleh Syněhubov. Dříve informoval o dvou mrtvých a pěti raněných v druhém největším ukrajinském městě, ležícím na východě země. Ukrajina naopak zaútočila na přístavní město Taganrog u Azovského moře, tvrdí ruské úřady.

Íránci se po dnech protestů mohou znovu telefonicky spojit se zahraničím

Íránci se podle agentury AP po dnech protestů mohou znovu telefonicky spojit se zahraničím, nadále ale nefungují internet ani textové zprávy. Na pokračující výpadky internetu upozornila své občany také americká diplomacie, podle níž by, pokud to bude bezpečné, měli Američané zvážit odchod z Íránu přes pozemní hranice s Tureckem a s Arménií.

Grónsko a Dánsko slibují posílení bezpečnosti Arktidy

Severoatlantická aliance (NATO) a Grónsko chtějí posílit obranu dánského autonomního území v naději, že odradí amerického prezidenta Donalda Trumpa od pokusů o jeho převzetí. Šéf Bílého domu trvá na tom, že Grónsko musí být pod kontrolou USA, protože je klíčové pro národní bezpečnost.

Trump vzkázal Nejvyššímu soudu: Zrušte cla a nastane chaos

Pokud Nejvyšší soud neuzná platnost cel na základě zákona International Emergency Economic Powers Act (IEEPA), nastane chaos a ekonomická nejistota. To na své sociální síti Truth Social prohlásil americký prezident Donald Trump. Varoval, že vrátit vybrané peníze by bylo nemožné.

Grónsko odmítá americké převzetí za jakýchkoli okolností

Vláda v Nuuku odmítla, že by Spojené státy mohly převzít kontrolu nad Grónskem. Ostrov, který má širokou autonomii v rámci Dánska, zdůraznil, že patří do západních obranných struktur a bezpečnost chce řešit v rámci NATO.

Rekordní oteplení oceánů zvyšuje tlak na klima i ekosystémy

Oceány v roce 2025 pohltily více tepla než kdykoli dřív. Tento rekord nevěstí nic dobrého a vědci varují před zesílením extrémního počasí i rostoucím ohrožením podmořského života.

Výbuch plynové lahve v Islámábádu zabil novomanžele a další lidi

Novomanželé v pákistánském Islámábádu zemřeli po výbuchu plynové lahve v domě, kde po svatební oslavě přespávali. Neštěstí si vyžádalo i další oběti z řad rodiny a hostů, několik lidí utrpělo zranění.

V Kanadě zmizelo jezero Lake Rouge. Vědci zkoumají proč

V květnu 2025 se v odlehlé části severního Québecu beze stopy vytratilo jezero o rozloze tří čtverečních kilometrů. Místní obyvatele to šokovalo, odborníci dodnes hledají vysvětlení a případ znovu otevírá otázku, jak moc krajina pod tlakem lidské činnosti ztrácí stabilitu.

Zlaté glóby 2026 ovládli Timothée Chalamet a režisér Paul Thomas Anderson

Timothée Chalamet konečně prolomil smůlu, Paul Thomas Anderson si odnesl svou první sošku za režii a Jessie Buckley zaujala emocionálním projevem. Zlaté glóby letos nebyly jen o lesku a šatech, ale i o silných momentech a nečekaných výsledcích.

Milos Raonic ukončil kariéru

Bývalá světová trojka a finalista Wimbledonu Milos Raonic oznámil, že končí s profesionálním tenisem. Pětatřicetiletý Kanaďan se loučí po letech, kdy patřil k nejvýraznějším hráčům své generace.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama