Více
  3.2 C
  Czech
  Čtvrtek 8. prosince 2022

  Plánujete svatbu? Vyberte si z úžasných svatebních destinací ve Střední Americe

  Svatby v exotickém prostředí jsou v posledních letech velmi oblíbené. Střední Amerika nabízí pohádková místa pro váš slavnostní den. Nejtěžší bude mezi nimi vybrat.

  V Panamě, Kostarice, Nikaragui, Belize, Hondurasu a Mexiku existuje nespočet plážových, horských, pralesních a ostrovních destinací, do kterých je relativně snadné se dostat a které jsou pohádkovým místem pro svatební obřad a líbánky v jednom.

  Los Cabos, Mexiko

  Los Cabos se nachází na nejjižnějším cípu mexického poloostrova Baja California. Tato zasněná pouštní destinace je ideální pro pár milující pláž, tacos a tequilu. Vás speciální den se bude odehrávat v kulisách tyrkysového oceánu. Najdete tu mnoho různých typů ubytování, od roztomilých butikových hotelů až po luxusní resorty.

  Riviera Maya, Mexiko

  Riviera Maya je malebný úsek karibského pobřeží v severovýchodní oblasti poloostrova Yucatán v Mexiku. Tato oblast zahrnuje Playa del Carmen, Cozumel a Tulum. Riviera Maya je také místem se skvělými příležitostmi k potápění, pozorování velryb a žraloků, příjemných restaurací, skvělého nočního života, špičkově hodnocených golfových hřišť a spousty možností ke konání svatebních hostin.

  Roatán, Honduras

  Roatán je součástí Honduraských zálivových ostrovů v Karibiku. Nachází se na rozsáhlém bariérovém útesu. Tento karibský ostrov je proslulý nádherným potápěním, populací velryb a žraloků, křišťálově čistou vodou, plážemi s bílým pískem a tropickým ubytováním. Dokonalá plážová scéna pro vaši svatbu.

  Ambergris Caye, Belize

  Ambergris Caye je největším a nejrozvinutějším z 200 ostrovů patřících Belize. Nabízí působivý výběr perfektních svatebních hotelů, scény nočního života, potápění na světové úrovni a pláží lemovaných palmami. Belize je ztělesněním dokonalé tropické svatební destinace. Má vše, co potřebujete k uskutečnění vaší vysněné svatby.

  Caulker Caye, Belize

  Caulker Caye je druhým nejnavštěvovanějším ostrovem Belize, i když je zcela odlišný od Ambergris Caye. Je ztělesněním pomalého a uvolněného života v Karibiku. Nabízí intimnější atmosféru, skvělé jídlo a je obklopen tou nejprůhlednější a nejmodřejší vodou, jakou jste kdy viděli.

  Rancho Santana, Nikaragua

  Rancho Santana je krásná rezidenční a rekreační komunita o rozloze 2700 akrů na tichomořském pobřeží Nikaraguy. V komunitě je pět soukromých pláží, luxusní domy k pronájmu a plážové letovisko, které nabízí vše, co potřebujete pro svatbu a oslavu ve středoamerickém stylu.

  Můžete tu cvičit jógu, chodit do lázní, jezdit na paddleboardu, surfovat, jezdit na koni, půjčovat si kola, dělat dlouhé procházky po pláži a samozřejmě zorganizovat tu nejkouzelnější svatbu.

  Jicaro Island Lodge, Nikaragua

  Chcete si pro vaši fantastickou svatbu pronajmout celý ostrov? Jak je libo. Jicaro Island je malý ostrov v Nikaragujském jezeře, kde si můžete tento sen splnit. Na ostrově najdete krásnou a luxusní devítipatrovou ekologickou lodži a rozhodně si můžete pronajmout všechny pokoje. Tento kouzelný ostrůvek má bazén, bar, fantastickou restauraci, prostor pro lekce jógy a lázně.

  Playa Guiones, Kostarika

  Playa Guiones (běžně nazývaná Nosara) je velkolepým místem pro svatbu. Pláž je rozlehlá, okolí je svěží a bohaté na divokou zvěř. Je tu několik opravdu skvělých restaurací, ubytování, jógových studií i míst pro surfování.

  La Fortuna, Kostarika

  Pokud hledáte pro svou svatbu hornatější scenérii deštného pralesa, La Fortuna je ideální volbou. Domov slavné sopky Arenal, vodopádu La Fortuna, svěžích deštných pralesů a neuvěřitelné sbírky rostlin a divoké zvěře je mystickým místem pro svatbu. K dispozici jsou všechny různé typy ubytování, od ekologických ubytovacích zařízení po velká luxusní letoviska a vše mezi tím. Toto je oblíbená svatební destinace a až ji navštívíte, snadno pochopíte proč.

  Pláž Red Frog Beach, Bastimento, Panama

  Pláž Red Frog Beach se nachází na ostrově Isla Bastimentos, jednom z devíti obydlených ostrovů v Bocas del Toro. Tento luxusní plážový resort a lázně nabízí jedinečné a nádherné místo pro uspořádání svatby vašich snů. Pláže a voda obklopující Bocas del Toro jsou jako z pohlednice a vaši hosté budou plni nadšení, stejně jako vy.

  Sledujte nás na sítích

  McGregor o sobě dal znovu vědět. Pustil se do soupeře, který leží v nemocnici

  Do klece vlezl naposledy v červenci roku 2021, od té doby o sobě ale dává vědět snad čím dál víc. A to zejména příspěvky a komentáři na sociálních sítích. Conor McGregor si nebere servítky, ať jde téměř o kohokoliv. A když má možnost urazit svého přemožitele, neváhá. Je mu v tu chvíli úplně jedno, že Dustin Poirier zrovna leží v nemocnici.

  Už žádná karanténní centra. Čína se učí s covidem žít

  Čína ve středu oznámila, že lidé pozitivní na infekci covid-19 smějí zůstat v domácí karanténě místo státních karanténních center. Upravila také blokace rizikových oblastí a fungování škol.

  NEJNOVĚJŠÍ

  McGregor o sobě dal znovu vědět. Pustil se do soupeře, který leží v nemocnici

  Do klece vlezl naposledy v červenci roku 2021, od té doby o sobě ale dává vědět snad čím dál víc. A to zejména příspěvky a komentáři na sociálních sítích. Conor McGregor si nebere servítky, ať jde téměř o kohokoliv. A když má možnost urazit svého přemožitele, neváhá. Je mu v tu chvíli úplně jedno, že Dustin Poirier zrovna leží v nemocnici.