Reklama

Padělky věšáků na veřejných WC, v nichž jsou ukryté malé kamery

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Jestliže narazíte na veřejných záchodech na tyto věšáky, určitě svou potřebu ještě na chvíli zadržte. Nejsou to totiž obyčejné věšáky na kabáty, ale ukrývají v sobě zlověstné tajemství.

Podle policejních zpráv se totiž jedná o padělky, v nichž jsou ukryté malé kamery. První případy byly zaznamenány na Floridě, kde byly umístěné na ženských toaletách, a to i na plážích. 

V nenápadném háčku je tak ukrytá malá kamera, která prostřednictvím drobounkého otvoru v plastu může zaznamenávat, co se v kabince děje.

Jeho vlastník se pak může připojit ke kameře a videa si libovolně stahovat a sledovat je. Zarážející je, že toto zařízení skutečně vypadá jak obyčejný háček na kabáty, který na veřejných záchodcích nevypadá vůbec podezřele.

Že je něco špatně, poznáte až při detailním prozkoumání, během něhož najdete malou dírku umístěnou v horní části háčku. Nezapomeňte se tedy vždy podívat, když si půjdete odskočit, zda tam není tento podezřelý věšák.

Z Ameriky se totiž jistě velmi rychle rozšíří i do dalších zemí. 

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Panther_Tank
Německá prokuratura a obhajoba se dohodly na udělení podmíněného trestu maximálně do jednoho roku a pěti měsíců pro nepovolené držení zbraní, munice a výbušnin 84-letému muži, který v suterénu svého domu skladoval tank z dob druhé světové války, protiletadlové dělo, torpédo a další zbraně .
Lamborghini Huracán EVO
Další krok kupředu. Tak by se dalo mluvit o výměně, která se stala na letišti v italské Boloni. Tam jako vozidlo, které navádí letadla po dráze, používali Lamborghini Huracán. Jenže tomu teď odzvonilo a místo něj je tu jiná super kára. Lamborghini Huracán EVO. Čtyřkolka má ještě o 60 koní více než původní verze a pracovníci letiště se mají na co těšit.

3 KOMENTÁŘE

  1. Kamery můžou být ve všem. V klice na dveřích, ve vypínači, v omítce, mezi dlaždičkami atd. Co jsme zasely to sklízíme.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama