5.2 C
Czech
Středa 17. dubna 2024

Obavy z íránské odvety: USA omezily pohyb svých zaměstnanců v Izraeli

Spojené státy kvůli íránské hrozbě zakázaly svým zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům pobývajícím v Izraeli soukromé cesty mimo metropolitní oblast Tel Avivu, Jeruzaléma nebo Beeršeby. Na svých stránkách to napsalo velvyslanectví USA v Jeruzalému.

Ruské rakety úplně zničily tepelnou elektrárnu u Kyjeva

Ruské rakety při nočním útoku úplně zničily Trypilskou tepelnou elektrárnu, která se nachází asi 45 kilometrů jižně od Kyjeva. Agentuře Interfax-Ukrajina to sdělil šéf dozorčí rady podniku Centrenerho, kterému elektrárna patří.

Nová mince vybrala 500 tisíc dolarů během 8 hodin – další virální meme coin na Solaně?

Sledujte nás na sítích

Mnoho investorů a obchodníků se domnívá, že nový token Slothana ($SLOTH) by se mohl stát dalším virálním meme coinem na Solaně – podobně jako jeho předchůdce $SLERF. Novému tokenu se již rovněž dostává popularity na síti X (Twitter).

První meme coin s motivem lenochoda $SLERF se stal velmi populárním tokenem mezi kryptokomunitou a milovníky meme coinů. Token $SLERF dokonce během 24h dokázal překročit objem obchodů ve výši 2 mld. dolarů, což je opravdu působivé číslo. Tento fakt potvrdila i sama agentura Bloomberg. K tokenu $SLERF se nyní přidává parťák v podobě nového projektu Slothana, který má za úkol sympatizovat s běžnými lidmi, kteří pracují od devíti do pěti.

Během pouhých pár hodin po spuštění předprodeje Slothana, dokázal nativní token $SLOTH vybrat již více než 1,3 mil. dolarů. A není se čemu divit, v poslední době všechny meme coiny, které se nachází na blockchainu Solana, zažívají hezké chvíle a připisují si slušné zisky.

Další inovací meme coinů jako je $SLOTH, $SLERF, $PUNDU nebo $BOME, je jejich uvedení na trh. V rámci předprodejů totiž neexistují žádné fáze nebo časové limity, jak jsme u jiných projektů zvyklí. 

Co se týče projektu Slothana, abyste si koupili tokeny $SLOTH, budete muset poslat své $SOL na adresu projektu a tokeny $SLOTH budou airdropnuty do vaší krypto peněženky. Zároveň budete muset čekat na ukončení předprodeje, abyste si mohli nárokovat své tokeny. Až Slothana vybere svůj cílený hard cap, dojde k uvedení tokenu $SLOTH na centralizované burzy. Tým projektu si klade opravdu vysoké cíle a chtěl by token $SLOTH uvést i na burzu Binance.

Pokud byste investovali celý jeden token $SOL, získáte za něj 10 000 tokenů $SLOTH. Potenciální investoři by neměli se svou investicí dlouho váhat, protože se očekává, že tokeny se brzy vyprodají. Vzhledem k tomu, že navíc není stanovený žádný hard cap, se jedná o projekt typu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. 

Obrázek
Obrázek

Z airdropu na CEX k velkým ziskům – se Slothanou nešlápnete vedle 

Nedávné spálení tokenů $SLERF mnozí považují za úmyslné, nebo dokonce za chytrý marketingový tah. Kde leží pravda, se však jen tak nedozvíme. Nicméně, co se týče projektu Slothana, se nemusíme bát žádných přešlapů. Proslýchá se totiž, že by projekt mohl být spojený s tvůrci projektu Smog, kteří mají na svědomí další úspěšnou meme minci na blockchainu Solana.

Token $SLERF vzrostl o neuvěřitelných 4 133 %, přestože od svého vrcholu výrazně poklesl. Za posledních 24 hodin však vystoupal o 15 % na 0,866 USD a pokračuje tak ve své růstové trajektorii. $SLOTH hodlá překonat impozantní 5 081% návratnost investice, které dosáhl na svém ATH.

Foto: Inzerce

Teď, když se navíc k lenochodí alianci připojila Slothana, se očekává, že $SLERF zaznamená další zisky. Navíc by token $SLERF mohl slušně podpořit i Slothanu, a v budoucnu ji vynést opravdu vysoko. 

Na rozdíl od minulých bull runů v oblasti kryptoměn, které se vyznačovaly aspiracemi na transformaci financí a širokým odporem k centralizovaným burzám, se tentokrát nadšenci soustředí pouze na získání slušných výnosů.

A právě tokeny na blockchainu Solana, jako jsou $SLERF, $BOME nebo $SMOG mohou investorům slušné zisky přinést. Tokeny si nehrají na něco víc a nenabízí žádnou využitelnost, nabízí spíše jen humor a dostatek virálnosti, což jim může zaručit slušný úspěch.

Obrázek
Obrázek

Foto: Inzerce

Meme coin na Solaně s ambicí navýšit vaše jmění 

Pokud chcete na meme coinech vydělat nějaké peníze, měli byste se zaměřit zejména na ty, které se nachází na blockchainu Solana. Dalším meme coinem, který by vám mohl přinést zajímavé zisky je právě Slothana.

Dá se tvrdit, že téměř všichni v oblasti kryptoměn zřejmě upustili od hloubkového analytického výzkumu ve prospěch nákupu meme mincí, a to bez ohledu na množství práce investované do budování svého portfolia za účelem expozice v perspektivních odvětvích, jako jsou DePIN nebo AI krypto tokeny.

Může samotný humor a to, že jsou meme coiny v módě, zaručit úspěch? A může to být důležitější, než samotná využitelnost kryptoměny? Těžko říct, ale meme coiny jsou důkazem, že vtipy, humor a silná komunita dokážou divy. Mnozí analytici předpokládají, že tohle by mohl být případ i projektu Slothana.

Obrázek
Obrázek

Původ v řetězci Solana – exploduje Slothana podobně jako $SLERF?

Slothana uctívá Solanu a $SLERF. Lidé, kteří se kdysi posmívali $SOL jako „Samově minci“ kvůli tomu, že se na ekosystému podílejí společnosti vlastněné Samem Bankmanem-Friedem, od té doby změnili názor nebo o ní přinejmenším přestali mluvit.

Díky své nenákladné a rychlé průchodnosti, která zahanbuje i Ethereum, se Solana stala jasným vítězem při uvádění meme coinů na trh. I Solana se však potýkala s problémy. V loňském roce došlo k výpadkům blockchainu, nicméně těchto výpadků bylo méně než v roce předchozím. Během toho se pracovalo dále na jejím vývoji a zdá se, že z beta testování vyšla s bezproblémovým chodem enginu.

Jak už z toho tedy vyplývá, Solana představuje skvělý blockchain pro uvádění meme coinů na trh. A není se čemu divit, že je tak oblíbená – nabízí i rychlejší transakce a je levnější. 

Podle nedávné analýzy společnosti CoinGecko představuje Solana 49 % všech celosvětových vyhledávání, která zahájili spekulanti a potenciální investoři do kryptoměn.

Bez ohledu na to, co si myslíte o meme coinech, výrazně zvýšily cenu tokenu Solana ($SOL) a aktivitu na blockchainu. Cena Solany se opět pokouší prolomit hranici 200 dolarů. I meme coiny by mohly být důvodem, proč se Solaně v tomto bull runu tolik daří. 

Každopádně nezapomeňte sledovat nový projekt Slothana, který by mohl přinést exponenciální zisky po uvedení na burzu. Před svou investicí si však nezapomeňte udělat dostatečný průzkum a zvážit svou toleranci vůči riziku.

Obrázek
Obrázek

Vybrali jsme pro vás

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Trump čelí obvinění z pohrdání soudem po příspěvcích o newyorském procesu, které napsal na sociální sítě

Bývalý prezident Donald Trump čelí možnému obvinění z pohrdání soudem poté, co porušil částečný zákaz mlčení ve svém probíhajícím trestním procesu na Manhattanu. Trump prostřednictvím své platformy Truth Social na sociálních sítích vyjadřuje nespokojenost s průběhem procesu a povinnou účastí na něm.

Záplavy v Ománu si vyžádaly 18 obětí, prudké deště zasáhly i Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty v úterý zažily extrémní srážky, které zaplavily hlavní dálnice a zanechaly na silnicích v Dubaji opuštěná vozidla. V sousedním Ománu mezitím vzrostl počet obětí povodní na 18 a další lidé se stále pohřešují.

Polský premiér se chce připojit k iniciativě European Sky Shield, prezident ne

Polsko by mělo spolupracovat s dalšími zeměmi na evropské iniciativě protivzdušné obrany European Sky Shield Initiative (ESSI), řekl dnes po jednání polské proevropské vlády premiér Donald Tusk. Projekt, jehož součástí je i Česko, se ale nezamlouvá konzervativnímu prezidentovi Andrzejovi Dudovi. Řekl, že jde o německý obchodní projekt.

Macron chce klid zbraní během olympiády; Kreml mluví o přeskupení Ukrajinců

Kreml dnes podle agentury Reuters reagoval chladně na volání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona po příměří ve vojenských konfliktech ve světě během nadcházejících olympijských her. Ukrajina, která se už přes dva roky brání rozsáhlé ruské agresi, by této iniciativy podle mluvčího ruského prezidenta Dmitrije Peskova mohla využít jako příležitost k přeskupení a vyzbrojení. Kyjev se nevyjádřil. Šéf Elysejského paláce o den dříve uvedl, že bude usilovat o dosažení klidu zbraní ve světových konfliktech během olympiády, kterou bude letos v létě hostit Francie.

Írán tvrdě odpoví na každou akci mířící proti jeho zájmům, řekl prezident Raísí

Írán tvrdě odpoví na jakoukoli nepřátelskou akci namířenou proti jeho zájmům, prohlásil dnes íránský prezident Ebráhím Raísí. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na íránskou polooficiální tiskovou agenturu ISNA. Izrael v pondělí varoval, že chystá odvetu za bezprecedentní dronový a raketový útok Íránu na své území, a dnes se má opět sejít válečný kabinet, aby jednal o její možné podobě. Izraelský ministr zahraničí Jisrael Kac oznámil, že v reakci na víkendový útok zahájil také diplomatickou ofenzivu a požádal 32 zemí o uvalení nových sankcí proti Íránu.

DOPORUČUJEME

Úklid Domácnosti v Praze: Proč Je Důležité a Jak Na To

Úklid domácnosti praha je neodmyslitelnou součástí péče o naše domovy. Zajištění čistoty a pořádku nejenom vytváří příjemné prostředí pro život, ale má také pozitivní...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Trump čelí obvinění z pohrdání soudem po příspěvcích o newyorském procesu, které napsal na sociální sítě

Bývalý prezident Donald Trump čelí možnému obvinění z pohrdání soudem poté, co porušil částečný zákaz mlčení ve svém probíhajícím trestním procesu na Manhattanu. Trump prostřednictvím své platformy Truth Social na sociálních sítích vyjadřuje nespokojenost s průběhem procesu a povinnou účastí na něm.

Záplavy v Ománu si vyžádaly 18 obětí, prudké deště zasáhly i Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty v úterý zažily extrémní srážky, které zaplavily hlavní dálnice a zanechaly na silnicích v Dubaji opuštěná vozidla. V sousedním Ománu mezitím vzrostl počet obětí povodní na 18 a další lidé se stále pohřešují.

Polský premiér se chce připojit k iniciativě European Sky Shield, prezident ne

Polsko by mělo spolupracovat s dalšími zeměmi na evropské iniciativě protivzdušné obrany European Sky Shield Initiative (ESSI), řekl dnes po jednání polské proevropské vlády premiér Donald Tusk. Projekt, jehož součástí je i Česko, se ale nezamlouvá konzervativnímu prezidentovi Andrzejovi Dudovi. Řekl, že jde o německý obchodní projekt.

Macron chce klid zbraní během olympiády; Kreml mluví o přeskupení Ukrajinců

Kreml dnes podle agentury Reuters reagoval chladně na volání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona po příměří ve vojenských konfliktech ve světě během nadcházejících olympijských her. Ukrajina, která se už přes dva roky brání rozsáhlé ruské agresi, by této iniciativy podle mluvčího ruského prezidenta Dmitrije Peskova mohla využít jako příležitost k přeskupení a vyzbrojení. Kyjev se nevyjádřil. Šéf Elysejského paláce o den dříve uvedl, že bude usilovat o dosažení klidu zbraní ve světových konfliktech během olympiády, kterou bude letos v létě hostit Francie.

Čína se zavázala přísně regulovat spalování uhlí, přesto staví uhelné elektrárny ve velkém

Čína loni podle analýzy společnosti Global Energy Monitor (GEM) zvýšila kapacitu pro výrobu uhelné energie. Peking se přitom zavázal využívání tohoto fosilního paliva přísně regulovat. Analytici se však domnívají, že nové uhelné elektrárny nemusejí vést k nárůstu jeho spalování.

Írán tvrdě odpoví na každou akci mířící proti jeho zájmům, řekl prezident Raísí

Írán tvrdě odpoví na jakoukoli nepřátelskou akci namířenou proti jeho zájmům, prohlásil dnes íránský prezident Ebráhím Raísí. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na íránskou polooficiální tiskovou agenturu ISNA. Izrael v pondělí varoval, že chystá odvetu za bezprecedentní dronový a raketový útok Íránu na své území, a dnes se má opět sejít válečný kabinet, aby jednal o její možné podobě. Izraelský ministr zahraničí Jisrael Kac oznámil, že v reakci na víkendový útok zahájil také diplomatickou ofenzivu a požádal 32 zemí o uvalení nových sankcí proti Íránu.

Hongkong schválil první spotová ETF na bitcoin a ether

Hongkong v pondělí schválil žádosti několika spotových burzovně obchodovaných fondů pro bitcoin a ether, čímž tento region pokračuje ve své snaze stát se kryptocentrem.