menu

31.3 C
Czech
Pondělí 22. července 2024

Bitcoin reaguje na útok na Trumpa, vyšplhal se na dvoutýdenní maximum

Bitcoin se v pondělí dostal na dvoutýdenní maximum. Podle analytiků cena reagovala na pokus o atentát na Donalda Trumpa, který kandiduje na post prezidenta Spojených států. Střelba na bývalého šéfa Bílého domu, který se prezentuje jako zastánce kryptoměn, totiž dle některých investorů zvýšila jeho šance na vítězství v nadcházejících volbách.

Nová generace tabletů F110 a K120 společnosti Getac přináší profesionálům v terénu novou úroveň výkonu, efektivity a spolehlivosti

Sledujte nás na sítích

Tchaj-pej (Tchaj-wan) 28. června 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Nové univerzální a vysoce odolné tablety představují komplexní výpočetní řešení pro splnění cílů digitální transformace v řadě různých odvětví

Reklama

Stručné shrnutí:

• Nová generace tabletu F110 navazuje na svého oceňovaného předchůdce a přináší ještě lepší výkon, spolehlivost a energetickou účinnost v terénu.

• Nová odolná zařízení jsou určena pro profesionály v odvětvích jako obranné složky, veřejné služby, výroba či ropný a plynárenský průmysl, kteří potřebují digitální řešení, na něž se mohou spolehnout v široké škále provozních prostředí.

• Mezi klíčové vlastnosti modelů F110 a K120 patří vylepšený procesor intel® CoreTM i5/i7 13. generace, displej s vysokým jasem až 1200 nitů, technologie Wi-Fi 6E AX211 a volitelný modul 4G nebo 5G Sub-6 s podporou technologie eSIM.

Reklama

Společnost Getac dnes představila novou generaci tabletů F110 a K120, které kombinují plně odolnou spolehlivost s řadou nových zásadních vylepšení a nabízejí tak výjimečný výkon a efektivitu při použití v terénu.

Vlajkový model společnosti Getac, tablet F110, je již dlouho špičkou v oblasti odolných tabletů, díky čemuž si ho zákazníci z různých odvětví a oborů velmi oblíbili. Nový model F110 navazuje na tyto tradice a nabízí ještě lepší výpočetní výkon, jas i konektivitu, ale také vynikající energetickou účinnost, aby byl schopen poskytnout vysoký výkon v řadě různých náročných vnitřních i venkovních pracovních prostředích.

Výkonný a všestranný

Mezi klíčové vlastnosti tabletu F110 s úhlopříčkou 11,6 palce patří vylepšený procesor Intel® CoreTM i5/i7 13. generace s grafickým řešením Intel® UHD Graphics, které disponuje zcela novou úrovní rychlosti zpracování i grafického výkonu. Model K120 s úhlopříčkou 12,5 palce je vybaven výkonným procesorem Intel® i5/i7® s integrovaným grafickým procesorem Iris® Xe.

Obě zařízení nabízejí mimořádně jasný displej LumiBond se špičkovým jasem až 1200 nitů a více režimů dotykového ovládání (dotyk, rukavice, pero a volitelný digitizér), aby umožnily optimalizaci práce v povětrnostních podmínkách od intenzivního slunečního světla až po déšť a sníh.

Pro dosažení maximální mobility a produktivity lze modely F110 a K120 používat s širokou škálou příslušenství Getac, včetně odnímatelné klávesnice, pevného držadla pro přenášení a bezpečných dokovacích stanic pro vozidla.

Vynikající možnosti připojení

Rychlá a spolehlivá vzdálená komunikace je v průmyslových odvětvích jako jsou obranné složky nebo těžba ropy a zemního plynu důležitou součástí práce v terénu, a proto nová generace modelů F110 a K120 nabízí ve standardní výbavě širokou škálu vynikajících možností připojení. Patří mezi ně podpora Intel® Wi-Fi 6E AX211, 802.11ax a Bluetooth 5.3, které umožňují pracovníkům rychle komunikovat s kolegy a sdílet data podle potřeby. Konektivitu lze dále rozšířit pomocí volitelných modulů 4G LTE a 5G Sub-6 (provedení dual sim včetně fyzické sim i e-sim) a webová kamera s rozlišením 5 MPx poskytuje jasný a detailní obraz během videohovorů a vzdáleného dohledu.

Standardní vybavení tabletu K120 dvěma porty ThunderboltTM 4 typu C a dvěma sloty pro karty SIM (Micro-SIM, 3FF a e-SIM) navíc rozšiřuje možnosti použití tabletu jako koncového zařízení a uživatelsky vyměnitelný SSD disk poskytuje bezpečný a flexibilní způsob práce s daty přímo na cestách.

Zvýšená energetická účinnost a spolehlivost v terénu

V odvětvích, jako jsou veřejné služby a výroba, potřebují pracovníci v terénu digitální zařízení, na která se mohou spolehnout po celou pracovní dobu, a to i v případě omezeného přístupu ke zdrojům napájení nebo dobíjecím zařízením. Nová generace F110 je vybavena pamětí DDR5 (až 32 GB), která nabízí vyšší základní rychlosti a nižší spotřebu energie než předchozí generace, takže je ideální pro celodenní provoz. Baterie, které jsou uživatelsky přívětivé a vyměnitelné za provozu, lze v případě potřeby snadno vyměnit i v terénu. Pokud potřebujete mezi jednotlivými nabíjeními provozní dobu ještě více prodloužit, je model F110 kompatibilní také s volitelnými vysokokapacitními lithium-iontovými bateriemi Getac.

Obě zařízení, F110 i K120, se také vyznačují vysokou odolností. Díky certifikaci MIL-STD-810H, krytí IP66 a odolnosti proti pádu z výšky 180 cm jsou ideální pro provoz v náročných pracovních prostředích, kde je riziko náhodných nárazů, pádů a rozlití tekutin mnohem vyšší.

„Vzhledem k tomu, že stále více průmyslových odvětví s požadavky na odolná zařízení podstupuje digitální transformaci, potřebuje stále více organizací zařízení, která mohou použít k nahrazení tradiční práce s tužkou a papírem v terénu, v tovární hale, ve vzdálených zařízeních i v celé řadě dalších souvisejících situacích,“ vysvětluje James Hwang, prezident společnosti Getac Technology Corporation. „Nová generace vysoce odolných tabletů F110 a K120 se vyznačuje novými funkcemi a vylepšeními, která pomáhají profesionálům v terénu vykonat svou práci ihned napoprvé, a to i v nepříznivých podmínkách a na náročných místech.“

Nová generace modelu F110 je k dispozici již nyní a model K120 bude k dispozici v červenci. Další informace naleznete na adrese www.getac.com

O společnosti Getac

Společnost Getac Technology Corporation je celosvětovým lídrem v oblasti odolných mobilních technologií a inteligentních video řešení, včetně notebooků, tabletů, softwaru, kamer nošených na těle, kamerových systémů v automobilech, správy digitálních důkazů a podnikových řešení pro analýzu videa. Řešení a služby společnosti Getac jsou navrženy tak, aby pracovníkům v náročném prostředí zajišťovaly mimořádné zážitky. V současné době společnost Getac poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích světa na poli obrany, veřejné bezpečnosti, záchranných služeb, hasičských a záchranných složek, veřejných služeb, automobilového průmyslu, přírodních zdrojů, výroby, dopravy a logistiky. Další informace najdete na adrese: https://www.getac.com. Zapojte se na oborovém blogu společnosti Getac, případně můžete společnost sledovat na sítích LinkedIn a YouTube.

Getac a logo Getac jsou ochranné známky společnosti Getac Holdings Corporation nebo jejích přidružených společností. Ostatní značky nebo ochranné známky jsou vlastnictvím příslušných vlastníků. ©2024 Getac Technology Corporation.

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2448439/Getac_F110_Scenario_Utilties_240620.jpg 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2448440/Getac_K120_Scenario_240529.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2378441/Getac_Logo.jpg

Další informace získáte na adrese: [email protected]

 

PROTEXT

 

Reklama
Reklama

Vybrali jsme pro vás

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Čína snížila tři úrokové sazby, překvapilo analytiky

Čínská centrální banka překvapila trhy snížením klíčové úrokové sazby a dvou referenčních sazeb. Jedná se zřejmě o změnu související se třetím plenárním zasedáním z minulého týdne a snahou oživit ekonomiku upadající stále hlouběji do deflace. Podobně se vyjadřují i další pozorovatelé.

Lipavský: Na Ukrajinu bude v červenci a v srpnu dodáno 100.000 kusů munice

Díky české muniční iniciativě bude během července a srpna dodáno na Ukrajinu 100.000 kusů munice. V Bruselu to dnes oznámil český ministr zahraničí Jan Lipavský. Podle něj se do iniciativy dosud zapojilo 18 zemí, 15 z nich již splnilo své sliby a přispělo. Znamená to, že financí je dostatek na to, aby do konce roku mohlo být na Ukrajinu dodáno 500.000 kusů munice.

Na USA se od jižního Mexika valí vlna migrantů, obávají se Trumpa jako prezidenta

Od jižní hranice Mexika v neděli podle agentury AP a magazínu Time vyrazily stovky migrantů z různých zemí směrem ke Spojeným státům. Chtějí se přes hranici dostat ještě před americkými prezidentskými volbami, obávají se totiž vítězství republikánského kandidáta Donalda Trumpa.

Rusko uvedlo, že sestřelilo 75 dronů z Ukrajiny, jeden zasáhl ropnou rafinerii

Ruská protivzdušná obrana podle Moskvy zničila 75 bezpilotních letounů vyslaných z Ukrajiny. Více než polovina se jich pohybovala na jihozápadě v Rostovské oblasti. Dnes to podle agentury Reuters uvedlo na sociální síti Telegram ruské ministerstvo obrany. Podle agentury Interfax jeden z dronů způsobil požár v ropné rafinerii v Tuapse v Krasnodarském kraji u břehů Černého moře.
Reklama

DOPORUČUJEME

V Holešově vzniká další okružní křižovatka v místní části Všetuly

Holešov 18. července 2024 (PROTEXT) - V Holešově postupně vzniká systém okružních křižovatek, které by měly zlepšit plynulost a bezpečnost průjezdu tímto městem. Zlínský...

V Třinci rekonstruují most za nemocnicí Sosna, průjezd není možný

Třinec 18. července (PROTEXT) - Město Třinec v rámci další koordinační schůzky upravilo harmonogram rekonstrukce zhruba čtyři kilometry dlouhého úseku silnice III/4682, která v...

Společnost Porsche Česká republika připomíná důležitost recyklace

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - Společnost Porsche Česká republika spustila novou kampaň, která připomíná široké motoristické veřejnosti přínosy recyklace a správný postup při...

Vital Strategies: Mezinárodní olympijský výbor vyzván k ukončení sponzoringu prodejci slazených nápojů

Paříž 19. července 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Přední globální odborníci a aktivisté v oblasti zdraví vyzývají k celosvětovému ukončení sponzoringu sportovních akcí výrobci slazených limonád,...

3Kino EduFilm: Podpořte nás a hlasujte pro vzdělání!

Praha 18. července 2024 (PROTEXT) - "I blbost je lepší než totalita" je slavný výrok George Orwella. Jaká je souvislost mezi vzděláním a totalitou?...
Reklama
Reklama

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Čína snížila tři úrokové sazby, překvapilo analytiky

Čínská centrální banka překvapila trhy snížením klíčové úrokové sazby a dvou referenčních sazeb. Jedná se zřejmě o změnu související se třetím plenárním zasedáním z minulého týdne a snahou oživit ekonomiku upadající stále hlouběji do deflace. Podobně se vyjadřují i další pozorovatelé.

Lipavský: Na Ukrajinu bude v červenci a v srpnu dodáno 100.000 kusů munice

Díky české muniční iniciativě bude během července a srpna dodáno na Ukrajinu 100.000 kusů munice. V Bruselu to dnes oznámil český ministr zahraničí Jan Lipavský. Podle něj se do iniciativy dosud zapojilo 18 zemí, 15 z nich již splnilo své sliby a přispělo. Znamená to, že financí je dostatek na to, aby do konce roku mohlo být na Ukrajinu dodáno 500.000 kusů munice.

Na USA se od jižního Mexika valí vlna migrantů, obávají se Trumpa jako prezidenta

Od jižní hranice Mexika v neděli podle agentury AP a magazínu Time vyrazily stovky migrantů z různých zemí směrem ke Spojeným státům. Chtějí se přes hranici dostat ještě před americkými prezidentskými volbami, obávají se totiž vítězství republikánského kandidáta Donalda Trumpa.

Rusko uvedlo, že sestřelilo 75 dronů z Ukrajiny, jeden zasáhl ropnou rafinerii

Ruská protivzdušná obrana podle Moskvy zničila 75 bezpilotních letounů vyslaných z Ukrajiny. Více než polovina se jich pohybovala na jihozápadě v Rostovské oblasti. Dnes to podle agentury Reuters uvedlo na sociální síti Telegram ruské ministerstvo obrany. Podle agentury Interfax jeden z dronů způsobil požár v ropné rafinerii v Tuapse v Krasnodarském kraji u břehů Černého moře.

Biden odstoupil ze své kandidatury za znovuzvolení prezidentem USA

Americký prezident Joe Biden odstupuje ze své kandidatury za znovuzvolení prezidentem Spojených států. Chce se nyní soustředit na své povinnosti po zbytek funkčního období. Biden to dnes uvedl v prohlášení na sociální síti X.

Rusko se kvůli ukrajinským náletům potýká s nedostatkem benzinu

Ruský trh pohonných hmot čelí nedostatku automobilového benzinu o oktanovém číslu 95, v zemi značeném Ai-95 a přezdívaném "pětka". Důvodem je zřejmě pokračující série náletů ukrajinských dronů na ruské rafinérie, kvůli kterým výroba tohoto paliva v zemi klesla na dvouleté minimum, píše server The Moscow Times.

Jižní Korea posílí vysílání propagandy z reproduktorů u hranic s KLDR

Jižní Korea dnes oznámila, že posiluje vysílání propagandy na hranicích se Severní Koreou, které ve čtvrtek obnovila asi po 40 dnech, když prostřednictvím reproduktorů vysílala zpravodajství či populární písně hudebního stylu K-pop. Soul rozhodnutím reagoval na krok Severní Koreje, která dnes opět vypustila přes společné hranice na jihokorejské území balony, pravděpodobně naplněné odpadky, napsala agentura AP.
Reklama
Reklama