Reklama

Noční můra na vlastní kůži! Rodina natočila video, jak jejich dům napadlo více než 800 ptáků

Reklama

NEJČTENĚJŠÍ

Na rodinný dům v Kalifornii zaútočilo více než 800 ptáků. Majitel nemovitosti Patrick Belleville musel všechny ručně vynést ven a následně vyčistit veškeré vnitřní prostory.

Rodina se 21. dubna zrovna vracela z večeře. Když přijeli domů, nemohli uvěřit svým očím. Stovky ptáku uvnitř i okolo domu jim doslova vyrazilo dech.

Vešli jsme přímo do noční můry. Ptáci byli úplně všude. Byli na stropě, přilepení ke každé zdi. Vyseli i na obrazech. Každý pokoj, koupelna, ložnice. Všechny byly plné ptáků. Připadalo mi, jako by se zbláznili. Bili mě do hlavy,“ popisuje situaci Belleville.

Rodina ihned kontaktovala místní policejní stanici. Tam jim poradili, aby otevřeli všechny dveře i okna. Ptáci ale nechtěli dům opustit. Belleville byl tedy nucen ručně odstranit ze svého domova celé hejno ptáků. Zbytek rodiny, včetně dvouleté dcery jeho přítelkyně, zůstal přes noc v hotelu.

Napočítal jsem 800 kusů. Pak jsem přestal počítat. Jen jsem je popadl, hodil do krabice a pak je vynesl ven,“ říká Belleville.

Po hodinách práce byl dům konečně bez okřídlených kamarádů. Ti ale po sobě zanechali pořádný nepořádek a spoustu trusu. „Všude, kam jsem se podíval byl jen trus. Museli jsme parou vyčistit pohovky i podlahy. Spoustu hraček dětí jsem museli prostě vyhodit z okna,“ dodává Belleville.

Místní hasiči tvrdí, že k podobnému incidentu došlo také v neděli v okrese Santa Barbara, kde také rodinný dům napadlo asi 1 000 ptáků. Úředníci pro kontrolu zvířat celou situaci prověřují. Zatím není jasné, zda spolu případy nějak souvisí.

Při žádném z incidentů nebyl nikdo zraněn. Informuje o tom server Dailymail.co.uk.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Prodej opuštěných domů v Itálii za 1 euro se stal poslední dobou hitem. Mladí cizinci tak skupovali nemovitosti téměř za nic s příslibem, že dům do určité doby zrenovují. Vesnice Candela v oblasti Apulie nabídla potenciálním obyvatelům dokonce až 8 000 euro, aby se tam přestěhovali.
asteroid Apophis
Astronomové zjistili, že velký asteroid s názvem Apophis by měl v roce 2068 proletět extrémně blízko Země, případně by ji mohl zasáhnout v důsledku jevu nazývaného Jarkovského efekt.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama