Reklama

Noční můra na vlastní kůži! Rodina natočila video, jak jejich dům napadlo více než 800 ptáků

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Na rodinný dům v Kalifornii zaútočilo více než 800 ptáků. Majitel nemovitosti Patrick Belleville musel všechny ručně vynést ven a následně vyčistit veškeré vnitřní prostory.

Rodina se 21. dubna zrovna vracela z večeře. Když přijeli domů, nemohli uvěřit svým očím. Stovky ptáku uvnitř i okolo domu jim doslova vyrazilo dech.

Vešli jsme přímo do noční můry. Ptáci byli úplně všude. Byli na stropě, přilepení ke každé zdi. Vyseli i na obrazech. Každý pokoj, koupelna, ložnice. Všechny byly plné ptáků. Připadalo mi, jako by se zbláznili. Bili mě do hlavy,“ popisuje situaci Belleville.

Rodina ihned kontaktovala místní policejní stanici. Tam jim poradili, aby otevřeli všechny dveře i okna. Ptáci ale nechtěli dům opustit. Belleville byl tedy nucen ručně odstranit ze svého domova celé hejno ptáků. Zbytek rodiny, včetně dvouleté dcery jeho přítelkyně, zůstal přes noc v hotelu.

Napočítal jsem 800 kusů. Pak jsem přestal počítat. Jen jsem je popadl, hodil do krabice a pak je vynesl ven,“ říká Belleville.

Po hodinách práce byl dům konečně bez okřídlených kamarádů. Ti ale po sobě zanechali pořádný nepořádek a spoustu trusu. „Všude, kam jsem se podíval byl jen trus. Museli jsme parou vyčistit pohovky i podlahy. Spoustu hraček dětí jsem museli prostě vyhodit z okna,“ dodává Belleville.

Místní hasiči tvrdí, že k podobnému incidentu došlo také v neděli v okrese Santa Barbara, kde také rodinný dům napadlo asi 1 000 ptáků. Úředníci pro kontrolu zvířat celou situaci prověřují. Zatím není jasné, zda spolu případy nějak souvisí.

Při žádném z incidentů nebyl nikdo zraněn. Informuje o tom server Dailymail.co.uk.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Xavier Novell se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických erotických fikcí

Nejmladší španělský biskup se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických...

Dvaapadesátiletý Xavier Novell se stal v roce 2010 nejmladším španělským biskupem. Teprve nedávno se však vzdal slibu celibátu. Za tímto rozhodnutím má stát jeho vztah se spisovatelkou Silvií Caballolovou, která se dosud prezentovala zejména jako autorka satanistických erotických fikcí. Jeho bývalí kolegové vyjádřili podezření, že je ovlivněn démony.

Žena (62) potřetí otěhotněla s manželem (72), který je po vasektomii....

Jenny, na sociální síti Instagram známá jako The Good Wifey, s tím, že by k jejím dvěma dospělým dětem přibylo v pokročilém věku další, nepočítala ani ve snu. Vždyť už 16 let nemenstruovala a její 72-letý muž je po vasektomii.
influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji

Influencerku vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli tomu, že byla...

Známá německá influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.
Matteo Messina Denaro

Turista obětí policejního omylu! Policie si ho spletla s nejhledanějším bossem...

Italská prokuratura nechala minulý týden v Nizozemsku zatknout muže, o němž se domnívala, že je nejhledanějším bossem sicilské mafie. Britský turista se však zločinci pouze podobal a po několika dnech strávených ve věznici s nejvyšším stupněm ostrahy byl propuštěn na svobodu.
Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin, známý jako lék proti bolestem i horečce, vědci testují jako potenciální léčbu agresivní formy rakoviny prsu. Tento levný a běžně dostupný lék by mohl dobře fungovat v kombinaci s imunoterapií.
Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů

Absolutní šílenost! Pilot při průletu tunelem překonal hned několik světových rekordů

Pro drtivou většinu populace nemožné a asi i nepochopitelné. Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů. Čeho se nejvíce bál a jaké vlastně byly jeho pocity po tomto parádním činu?
Reklama
Reklama
Reklama