Reklama

Nicolas Cage nakonec nebude hrát Tygřího krále. Amazon natáčení seriálu skrečoval

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Herec Nicolas Cage oznámil, že nebude hrát hlavní roli v chystaném seriálu Tiger King společnosti Amazon. Seriál se podle něj nebude vůbec natáčet. Jako první o tom informoval magazín Variety.

Dokumentární krimiseriál Tiger King: Murder, Mayhem and Madness, který odvysílal v loňském roce Netflix, se stal opravdovým fenoménem. Příběh velmi svérázného majitele zvěřince, který si říkal Joe Exotic a který sedí za plánovanou vraždu ekologické aktivistky, si získal desítky milionů diváků na celém světě. Není divu, že po něm brzy vystartoval Hollywood. Amazon oznámil, že o životě kontroverzního excentrika Joeho natočí výpravný seriál, kde hlavní roli bude hrát právě Cage. Aktivistku Baskinovou, na níž měl podle soudu Exotic poslat nájemné vrahy, měla hrát herečka Kate McKinnon.

Nyní ale Cage oznámil, že ze seriálu zřejmě nic nebude, protože společnost mezitím o téma ztratila zájem. „Je potřeba to vyjasnit,“ řekl herec magazínu Variety. „Četl jsem scénáře k prvním dvěma dílům, které byly dle mého soudu excelentní. Ale Amazon se nakonec rozhodl, že tenhle materiál už je pasé. Trvalo to moc dlouho a tohle téma už je za zenitem, není relevantní,“ řekl Cage. Ostatně i někteří filmoví kritici o dokumentu o výstředním majiteli zvěřince říkali, že přes nespornou atraktivitu tkvěla jeho hlavní deviza v tom, že přišel ve správnou dobu. Začal se vysílat v březnu 2020, kdy byla drtivá většina lidí na světě připoutaná k televizním obrazovkám kvůli lockdownu.

V dalším filmu hraje sám sebe

Společnost Amazon se doposud k Cageovým slovům nevyjádřila. Fanoušci známého herce by ale neměli být smutní, protože se už brzy objeví v hlavní roli filmu režiséra Toma Gormicana The Unbearable Weight of Massive Talent, kde bude hrát nikoho jiného než…sám sebe. Přesněji řečeno herce Nicolase Cage, kterého si najme kontroverzní miliardář, aby mu vystoupil na narozeninovém večírku. Všechno je ale ve skutečnosti operace řízená CIA. „Nejdřív jsem z toho byl zděšený, ale pak jsem si řekl, že je to výzva. Když vás něco děsí, měli byste si na to sáhnout. Ta postava, kterou hraju, ve skutečnosti nejsem já. Je to Tomova verze mě,“ uvedl Cage.

Nízkorozpočtový thriller Pig, ve kterém Cage hraje hlavní roli kuchaře, kterému unesou prase na hledání lanýžů a on se chce únoscům pomstít, má premiéru tento pátek.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Komička Kathy Griffin bojuje s rakovinou plic, čeká ji operace
Americká herečka Kathy Griffin v pondělí oznámila, že má rakovinu plic. Je to jen několik let poté, co si komička oholila hlavu jako výraz solidarity se svou sestrou, která tehdy podstupovala chemoterapii.
Zpěvačka Billie Eilish
Americká zpěvačka Billie Eilish v nedávném rozhovoru otevřeně promluvila o vnitřních bojích, které svádí ve vztahu ke svému tělu. V interview na propagaci svého nového alba Happier Than Ever se devatenáctiletá popová hvězda rozpovídala o tom, jak vnímá své tělo a jaký vliv mají na její pocity sociální sítě.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama