5.5 C
Czech
Středa 17. dubna 2024

Švýcarsko ve dnech 15. a 16. června uspořádá mírovou konferenci o Ukrajině

Švýcarsko ve dnech 15. a 16. června uspořádá konferenci o Ukrajině, jejímž cílem je nastartovat mírový proces. S odvoláním na švýcarskou vládu o tom dnes informují agentury Reuters a AP, které ale zároveň poznamenávají, že Rusko, které už přes dva roky vede proti Ukrajině válku, se konference nezúčastní. Moskva mírovou konferenci podle agentury AFP označila za americký projekt.

Nejlepší AI tokeny k investici v březnu 2024

Sledujte nás na sítích

Umělá inteligence (AI) zaznamenala v posledních letech výrazný pokrok. AI je připravena transformovat řadu průmyslových odvětví po celém světě, včetně kryptoměnového ekosystému. Příklad využití umělé inteligence můžeme vidět v sektoru AI kryptoměn, který zažívá nebývalý růst, přičemž tyto technologie využívají vývojáři blockchainových aplikací – od sektoru gamingu, udržitelné dopravy přes bezpečnost a mnoho dalších.

V tomto článku se podíváme na nejlepší AI krypto tokeny, do kterých lze v březnu investovat. Mezi velmi slibné projekty patří vzhledem ke svému případu použití Scotty AI a eTukTuk, ale nemůžeme samozřejmě zapomenout na jedničku v tomto segmentu trhu – Near Protocol.

Co jsou AI krypto tokeny?

AI krypto tokeny jsou na trhu stále velmi nové. Ve své podstatě jsou kombinací umělé inteligence a blockchainu. Projekty mohou AI využívat na mnoho různých způsobů. Ty sahají od web3 her, decentralizovaných tržišť až po použití AI ke schvalování transakcí a mnoho dalšího. Sloučením umělé inteligence s blockchainem lze vytvořit jedinečný ekosystém s rychlejšími a automatickými transakcemi, s dynamickými smart kontrakty a s ještě více jedinečnými výhodami.

Proč do AI mincí investovat? 

V nadcházejících letech pravděpodobně uvidíme, že AI bude mít významný dopad na krypto průmysl, proč tedy zvážit investování do AI krypto tokenů? Navzdory obrovskému rozmachu AI se tato technologie při vývoji kryptoměnových projektů stále příliš nepoužívá, ale trend se mění a nejlepší AI krypto tokeny pravděpodobně teprve přijdou. 

Vzhledem k tomu, že umělá inteligence nachází na globálních trzích stále více aplikací, bude pravděpodobně následovat poptávka i v sektoru kryptoměn. Přestože jde o relativně malý trh, mnozí investoři volí AI krypto tokeny zejména kvůli zajímavým případům použití a jako prostředek k diverzifikaci portfolia s odkazem na budoucí vývoj AI.

Scotty AI – umělá inteligence, která detekuje podvody na blockchainu

Scotty AI ​​​​(SCOTTY) je jedním z kryptoměnových projektů, který je v současnosti tématem mnoha diskuzí v kryptokomunitě. Předprodej nativního tokenu zaznamenal tak masivní zájem investorů, že byl vyprodán během několika týdnů. Investoři však stále mají příležitost token získat před zalistováním na burzy za 0,01 USD. Cílem vývojářů je dobýt trh s rozpoznatelným AI krypto tokenem prostřednictvím maskota Scottyho, skotského teriéra s mimořádnou úrovní inteligence.

Tento pes má za cíl nastavit standard v oblasti bezpečnosti blockchainu skrze umělou inteligenci. S využitím těchto technologií chce Scotty AI ​​nabídnout různá řešení pro celý krypto trh, jako je včasné odhalení podvodů a lepší zabezpečení. Ve vývoji je již řada aplikací, které by měly podpořit používání tokenu $SCOTTY a zjednodušit navigaci v blockchainovém ekosystému. Tým například pracuje na své vlastní decentralizované burze (DEX) řízené AI pod názvem Scotty Swap. Uživatelé také budou moci v budoucnu využívat schopnosti AI prostřednictvím asistenta Scotty Chat.

Foto: Inzerce

Prodej tohoto AI krypto tokenu před prvními listingy na DEX burzy spěje ke svému konci a investorů rychle přibývá. K dnešnímu dni projekt získal více než 7,8 milionu USD a bonusová fáze bude končit do 5 dnů. Nečekejte s investováním příliš dlouho, protože tento AI meme coin má potenciál stát se úspěšným hráčem na trhu s kryptoměnami. 

Obrázek
Obrázek

eTUkTuk – řešení pro udržitelnou dopravu poháněné AI

eTukTuk (TUK) je další ukázkou využití AI v běžné praxi. Projekt se podílí na snahách o zlepšení životního prostředí zejména v rozvojových zemích, kde se tuk tuk hojně využívá jako dopravní prostředek. eTukTuk nabízí řešení výrobou a distribucí cenově dostupných elektrických tuk tuků, přičemž chce také rozmístit dobíjecí stanice. Projekt je takto středem zájmu mnoha tříd investorů. 

Foto: Inzerce

Finanční aspekt eTukTuk se točí kolem nativního tokenu TUK. Investováním do této nové kryptoměny přispíváte k řešení palčivého problému znečištění životního prostředí. Projekt také přidává herní prvek prostřednictvím hry Play-to-Earn, která uživatelům umožní získávat tokeny přepravou pasažerů z bodu A do bodu B v jednom z virtuálních eTukTuk EV. Kromě toho mají držitelé tokenu TUK možnost generovat pasivní příjem stakingem tokenů, který aktuálně nabízí APY 126 %. 

Foto: Inzerce

Integrace umělé inteligence je pro eTukTuk klíčovým aspektem. Aplikace eTukTuk Driver App bude využívat algoritmy AI k optimalizaci jízdních tras a minimalizaci spotřeby baterie. Analýza dat bude také pomáhat při hledání nabíjecích stanic a správě vozidla. S rozšiřováním umělé inteligence bude eTukTuk pravděpodobně dále zvyšovat efektivitu a podporovat inovace v odvětví dopravy.  Zelená revoluce eTukTuk odstartovala předprodejem, ve kterém lze tokeny koupit za cenu 0,028 USD s kryptoměnami BNB, USDT nebo lze použít platební kartu. To otevírá příležitost těžit z možného zvýšení cen, pokud budou elektrické tuk tuky široce používané.

Obrázek
Obrázek

Near Protocol – platforma pro tvorbu decentralizovaných aplikací

V našem výčtu nesmí chybět Near Protocol, protože se jedná o AI krypto coin, který se nachází na 1. místě z hlediska tržní kapitalizace v tomto segmentu trhu. NEAR je navržen tak, aby byl pro vývojáře a uživatele dApps přívětivý, s několika klíčovými funkcemi AI, které urychlují proces vývoje aplikací. NEAR má rostoucí komunitu, na projektu pracuje řada renomovaných vývojářů a v současnosti pracuje na dalších partnerstvích. To vše znamená, že Near protocol bude používat více lidí a společností. Což je nakonec vzhledem k ceně dlouhodobě velmi pozitivní.

NEAR Protocol (NEAR) minulý rok zavedl Bitcoin Inscriptions, což vedlo k výraznému nárůstu transakcí. Bitcoin Inscriptions jsou obrázky, videa, audio a textové soubory, které ukládají data na blockchain Bitcoin. Toto přijetí pozitivně ovlivnilo příjmy a sociální objem protokolu NEAR, což naznačuje rostoucí zájem a zapojení v rámci komunity NEAR. 

Foto: Inzerce

Integrace AI přináší do Near Protocol nové možnosti, které potenciálně přitahují více uživatelů a vývojářů. Výzva však spočívá v udržení této dynamiky. Reakce trhu na tento vývoj bude zásadní při určování budoucí trajektorie NEAR. Aktuálně se NEAR nachází 65 % pod svým ATH, což nabízí prostor pro růst, zejména na pozadí nadcházejícího halvingu bitcoinu.

Závěr

Použití umělé inteligence může způsobit zásadní proměnu v odvětví kryptoměn prostřednictvím integrace pokročilých technologií, jako je strojové učení nebo zpracování přirozeného jazyka (NLP). Tato synergie slibuje inovace napříč různými sektory. Umělá inteligence se v posledních dvou letech rychle vyvíjí a AI kryto tokeny tak mohou zaznamenat výrazný růst. Jako naši top volbu pro nejlepší AI kryptoměnu uvádíme Scotty AI. Jedná se o inovativní platformu, která využívá AI technologie k ochraně před podvody a podezřelými transakcemi.

Obrázek
Obrázek

Vybrali jsme pro vás

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Záplavy v Ománu si vyžádaly 18 obětí, prudké deště zasáhly i Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty v úterý zažily extrémní srážky, které zaplavily hlavní dálnice a zanechaly na silnicích v Dubaji opuštěná vozidla. V sousedním Ománu mezitím vzrostl počet obětí povodní na 18 a další lidé se stále pohřešují.

Polský premiér se chce připojit k iniciativě European Sky Shield, prezident ne

Polsko by mělo spolupracovat s dalšími zeměmi na evropské iniciativě protivzdušné obrany European Sky Shield Initiative (ESSI), řekl dnes po jednání polské proevropské vlády premiér Donald Tusk. Projekt, jehož součástí je i Česko, se ale nezamlouvá konzervativnímu prezidentovi Andrzejovi Dudovi. Řekl, že jde o německý obchodní projekt.

Macron chce klid zbraní během olympiády; Kreml mluví o přeskupení Ukrajinců

Kreml dnes podle agentury Reuters reagoval chladně na volání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona po příměří ve vojenských konfliktech ve světě během nadcházejících olympijských her. Ukrajina, která se už přes dva roky brání rozsáhlé ruské agresi, by této iniciativy podle mluvčího ruského prezidenta Dmitrije Peskova mohla využít jako příležitost k přeskupení a vyzbrojení. Kyjev se nevyjádřil. Šéf Elysejského paláce o den dříve uvedl, že bude usilovat o dosažení klidu zbraní ve světových konfliktech během olympiády, kterou bude letos v létě hostit Francie.

Írán tvrdě odpoví na každou akci mířící proti jeho zájmům, řekl prezident Raísí

Írán tvrdě odpoví na jakoukoli nepřátelskou akci namířenou proti jeho zájmům, prohlásil dnes íránský prezident Ebráhím Raísí. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na íránskou polooficiální tiskovou agenturu ISNA. Izrael v pondělí varoval, že chystá odvetu za bezprecedentní dronový a raketový útok Íránu na své území, a dnes se má opět sejít válečný kabinet, aby jednal o její možné podobě. Izraelský ministr zahraničí Jisrael Kac oznámil, že v reakci na víkendový útok zahájil také diplomatickou ofenzivu a požádal 32 zemí o uvalení nových sankcí proti Íránu.

Hongkong schválil první spotová ETF na bitcoin a ether

Hongkong v pondělí schválil žádosti několika spotových burzovně obchodovaných fondů pro bitcoin a ether, čímž tento region pokračuje ve své snaze stát se kryptocentrem.

V gruzínském parlamentu vypukla rvačka kvůli kontroverznímu návrhu zákona

V gruzínském parlamentu vypukla v pondělí rvačka kvůli kontroverznímu návrhu legislativy o „zahraničních agentech“, kterou kritizují západní státy i gruzínská veřejnost. Opoziční poslanec Aleko Elisašvili nečekaně udeřil pěstí do obličeje Mamuku Mdinaradzeho, lídra vládnoucí strany Gruzínský sen.

DOPORUČUJEME

Úklid Domácnosti v Praze: Proč Je Důležité a Jak Na To

Úklid domácnosti praha je neodmyslitelnou součástí péče o naše domovy. Zajištění čistoty a pořádku nejenom vytváří příjemné prostředí pro život, ale má také pozitivní...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Záplavy v Ománu si vyžádaly 18 obětí, prudké deště zasáhly i Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty v úterý zažily extrémní srážky, které zaplavily hlavní dálnice a zanechaly na silnicích v Dubaji opuštěná vozidla. V sousedním Ománu mezitím vzrostl počet obětí povodní na 18 a další lidé se stále pohřešují.

Polský premiér se chce připojit k iniciativě European Sky Shield, prezident ne

Polsko by mělo spolupracovat s dalšími zeměmi na evropské iniciativě protivzdušné obrany European Sky Shield Initiative (ESSI), řekl dnes po jednání polské proevropské vlády premiér Donald Tusk. Projekt, jehož součástí je i Česko, se ale nezamlouvá konzervativnímu prezidentovi Andrzejovi Dudovi. Řekl, že jde o německý obchodní projekt.

Macron chce klid zbraní během olympiády; Kreml mluví o přeskupení Ukrajinců

Kreml dnes podle agentury Reuters reagoval chladně na volání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona po příměří ve vojenských konfliktech ve světě během nadcházejících olympijských her. Ukrajina, která se už přes dva roky brání rozsáhlé ruské agresi, by této iniciativy podle mluvčího ruského prezidenta Dmitrije Peskova mohla využít jako příležitost k přeskupení a vyzbrojení. Kyjev se nevyjádřil. Šéf Elysejského paláce o den dříve uvedl, že bude usilovat o dosažení klidu zbraní ve světových konfliktech během olympiády, kterou bude letos v létě hostit Francie.

Čína se zavázala přísně regulovat spalování uhlí, přesto staví uhelné elektrárny ve velkém

Čína loni podle analýzy společnosti Global Energy Monitor (GEM) zvýšila kapacitu pro výrobu uhelné energie. Peking se přitom zavázal využívání tohoto fosilního paliva přísně regulovat. Analytici se však domnívají, že nové uhelné elektrárny nemusejí vést k nárůstu jeho spalování.

Írán tvrdě odpoví na každou akci mířící proti jeho zájmům, řekl prezident Raísí

Írán tvrdě odpoví na jakoukoli nepřátelskou akci namířenou proti jeho zájmům, prohlásil dnes íránský prezident Ebráhím Raísí. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na íránskou polooficiální tiskovou agenturu ISNA. Izrael v pondělí varoval, že chystá odvetu za bezprecedentní dronový a raketový útok Íránu na své území, a dnes se má opět sejít válečný kabinet, aby jednal o její možné podobě. Izraelský ministr zahraničí Jisrael Kac oznámil, že v reakci na víkendový útok zahájil také diplomatickou ofenzivu a požádal 32 zemí o uvalení nových sankcí proti Íránu.

Hongkong schválil první spotová ETF na bitcoin a ether

Hongkong v pondělí schválil žádosti několika spotových burzovně obchodovaných fondů pro bitcoin a ether, čímž tento region pokračuje ve své snaze stát se kryptocentrem.

V gruzínském parlamentu vypukla rvačka kvůli kontroverznímu návrhu zákona

V gruzínském parlamentu vypukla v pondělí rvačka kvůli kontroverznímu návrhu legislativy o „zahraničních agentech“, kterou kritizují západní státy i gruzínská veřejnost. Opoziční poslanec Aleko Elisašvili nečekaně udeřil pěstí do obličeje Mamuku Mdinaradzeho, lídra vládnoucí strany Gruzínský sen.

Historická kodaňská burza v plamenech. Věž se zřítila

Starou kodaňskou burzu, jednu z nejznámějších budov dánského hlavního města, v úterý zasáhl požár. Zachvátil její věž, která se zřítila na střechu. Tragédie připomíná požár pařížské katedrály Notre-Dame v roce 2019.