6.1 C
Czech
Neděle 26. října 2025
Protext ČTKNejcennější doména na internetu vstupuje do dražby

Nejcennější doména na internetu vstupuje do dražby

New York 21. ledna 2023 (PROTEXT/PRNewswire) – Doména sex.com je oficiálně na prodej. V roce 2013 se prodala za 13 milionů dolarů, nyní je nabízena za vyvolávací cenu 20 milionů dolarů.

„Doména sex.com je jednou z nejcennějších a nejznámějších domén na světě a jsme nadšeni, že ji můžeme nabídnout zájemcům na základě nejvyšší nabídky,“ uvedl v prohlášení CMO společnosti Digital Nomad Elnaz Gerami. „Po naší nedávné transformaci na inovativní kombinaci populárních sociálních platforem jsme zaznamenali velký příliv nových tvůrců, kteří využívají skutečnosti, že nás navštěvuje 1,5 milionu unikátních návštěvníků denně. V důsledku toho o tuto doménu projevilo zájem hned několik významných zájemců. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli ji vydražit. Nemůžeme se dočkat, až zjistíme, kdo bude novým majitelem značky sex.com.“

Pro jednotlivce, firmy nebo značky představuje tato aukce vzácnou možnost zapsat se do internetové historie. Ikonická doména je vůbec první platformou, která při přijímání tvůrců vyžaduje osobní identifikaci. Díky tomu patří k nejbezpečnějším a nejrespektovanějším webovým stránkám vůbec.

Dražba bude zahájena okamžitě a bude probíhat formou neveřejné aukce se zapečetěnými nabídkami. Další informace mohou zájemci získat na stránkách sex.com/auction nebo na e-mailové adrese auction@sex.com

Kontakt:

Jane Owenová, jane@janeowenpr.com

tel.: 3238191122

Reklama

Právě se děje

Hora Fuji se dočkala sněhu o tři týdny později. Klimatologové varují před zrychleným oteplováním

Na ikonické hoře Fuji se letos objevila první sněhová čepice až koncem října, o tři týdny později než obvykle. Zpoždění symbolizuje širší změny japonského klimatu, které zažilo nejteplejší léto v historii měření.

Hovořit o zrušení schůzky mezi Putinem a Trumpem není správné, řekl Peskov

Hovořit o zrušení schůzky mezi ruským prezidentem Vladimirem Putinem a americkým prezidentem Donaldem Trumpem není správné, řekl dnes podle agentury Reuters mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov v narážce na zrušený summit lídrů v Budapešti. Setkání Trumpa a Putina je podle Peskova nejprve nutné připravit a jedná se o komplikovaný proces.

Doporučujeme

Pět vojáků a 25 ozbrojenců zemřelo ve střetech na pákistánsko-afghánské hranici

Pět pákistánských vojáků a 25 ozbrojenců zemřelo v pátek a v sobotu při střetech poblíž hranice s Afghánistánem, uvedla dnes pákistánská armáda. Jak připomíná agentura Reuters, boje se odehrály v době, kdy spolu v Turecku jednají pákistánští a afghánští diplomaté o pokračování příměří, které přišlo po střetech z tohoto měsíce, jenž byly nejkrvavější za několik let.

Hora Fuji se dočkala sněhu o tři týdny později. Klimatologové varují před zrychleným oteplováním

Na ikonické hoře Fuji se letos objevila první sněhová čepice až koncem října, o tři týdny později než obvykle. Zpoždění symbolizuje širší změny japonského klimatu, které zažilo nejteplejší léto v historii měření.

Hovořit o zrušení schůzky mezi Putinem a Trumpem není správné, řekl Peskov

Hovořit o zrušení schůzky mezi ruským prezidentem Vladimirem Putinem a americkým prezidentem Donaldem Trumpem není správné, řekl dnes podle agentury Reuters mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov v narážce na zrušený summit lídrů v Budapešti. Setkání Trumpa a Putina je podle Peskova nejprve nutné připravit a jedná se o komplikovaný proces.

Po ruském útoku na Kyjev jsou tři mrtví, celkem 29 lidí bylo zraněno

Tři lidé dnes v noci zemřeli po ruském vzdušném útoku na Kyjev, uvedla ráno ukrajinská služba pro mimořádné situace. Zraněno je podle úřadů 29 lidí, včetně sedmi dětí. Podle dřívějšího vyjádření starosty Vitalije Klička byly zasaženy dva výškové obytné domy. Ruská protivzdušná obrana zneškodnila dron mířící na Moskvu, uvedl starosta ruské metropole Sergej Sobjanin.

Hurikán Melissa v Karibiku zesílil na čtvrtou nejvyšší kategorii, míří k Jamajce

Hurikán Melissa v Karibiku zesílil na čtvrtou kategorii s větrem o rychlosti až 225 kilometrů za hodinu a během dnešního dne by mohl dosáhnout nejvyšší páté kategorie, informovalo dnes americké Národní středisko pro hurikány (NHC). Na cestě k Jamajce, na jejíž jižní pobřeží by měl udeřit v úterý ráno tamního času, má dnes do oblasti severního Karibiku, včetně Jamajky a Haiti, přinést přívalové deště. Regionu podle NHC hrozí katastrofální bleskové povodně.

Fico odmítá financovat vojenské potřeby Ukrajiny

Slovenský premiér Robert Fico oznámil, že Slovensko se nebude podílet na programu Evropské unie zaměřeném na financování vojenské pomoci Ukrajině. Země podle něj nechce přispívat na výdaje, které souvisejí s pokračující válkou.

Francouzská policie zatkla podezřelé z podílu na loupeži šperků z Louvru

Francouzská policie v sobotu večer zatkla dva muže, které podezírá, že se před týdnem podíleli na loupeži vzácných šperků z pařížského Louvru, píší dnes francouzská média. Podle deníku Le Figaro ale klenoty zatím policie nenašla. Zatčení podezřelých později potvrdila i pařížská prokurátorka Laure Beccuau, která ale neuvedla jejich počet.

Trump zprostředkoval mírovou dohodu mezi Thajskem a Kambodžou

Donald Trump o víkendu v Kuala Lumpuru představil mírovou dohodu mezi Thajskem a Kambodžou, která má ukončit dlouholetý pohraniční spor. Ceremoniál se konal během summitu ASEAN a americký prezident jej označil za „významný den pro jihovýchodní Asii“.

Východní Timor, nejmladší asijský stát, se stal 11. členem sdružení ASEAN

Východní Timor se stal jedenáctým členem Sdružení národů jihovýchodní Asie (ASEAN). Pro nejmladší asijský stát to znamená vstup do regionálního klubu s trhem o 680 milionech lidí a šanci nastartovat slabou ekonomiku.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama