Reklama

Natáčení filmu Mission: Impossible 7 pozastaveno. Opět kvůli covidu

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Natáčení sedmého filmu Mission: Impossible bylo v Británii na dva týdny pozastaveno poté, co měli někteří lidé pracující na produkci snímku pozitivní test na nový typ koronaviru, uvedla ve čtvrtek společnost Paramount Pictures.

Filmové studio nesdělilo, kolik lidí bylo testováno pozitivně, ale podle britského deníku The Sun mezi nimi nebyl Tom Cruise, představitel hlavního hrdiny populární franšízy Ethana Hunta.

„Do 14. června jsme dočasně zastavili práci na Mission: Impossible 7 kvůli pozitivním výsledkům testů na koronavirus během rutinního testování. Řídíme se všemi bezpečnostními protokoly a budeme situaci nadále sledovat,“ uvedlo podle agentury Reuters studio Paramount ve svém prohlášení.

List The Sun s odvoláním na nejmenované zdroje informoval, že 14 členů produkce mělo pozitivní výsledky testu po natáčení scény v nočním klubu. Cruise se podle deníku, stejně jako ostatní lidé pracující na scéně, bude muset izolovat po dobu 14 dnů.

Mluvčí herce se k situaci okamžitě nevyjádřil. Mission: Impossible je jednou z největších franšíz v Hollywoodu. Sedmý film série byl jedním z prvních snímků, jejichž produkce byla přerušena kvůli pandemii. V únoru 2020 filmový štáb ukončil natáčení v italských Benátkách. Produkce byla obnovena v září a natáčelo se v Itálii, Norsku a Londýně.

Po sérii zpoždění probíhají filmové a produkční práce ve studiích Warner Bros. v Hertfordshiru a na řadě míst po celé Británii, informovala stanice BBC.

Tom Cruise porušování protiepidemických opatření netoleruje

Americký herec a producent filmu se v prosinci rozčílil na členy štábu a vyhrožoval jim propuštěním, když porušili bezpečnostní nařízení zavedená kvůli šíření koronaviru.

„Už to nikdy nechci vidět! Nikdy! A pokud to nedodržíte, máte padáka. Pokud to uvidím znovu, tak ku*va letíte. A pokud to udělá kdokoli ze štábu, končí. Ty taky! A ty taky!“ křičel rozlícený Cruise v audionahrávce. K incidentu došlo poté, co dva členové štábu podle britského bulvárního deníku stáli méně než dva metry od sebe.

Atmosféra při natáčení byla podle The Sun už tehdy napjatá delší dobu, několik členů štábu nakonec skončilo.

Snímek Mission: Impossible 7 by měl jít do kin v květnu 2022.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Chrissy Teigen
Americká modelka Chrissy Teigen porušila měsíční ticho na sociálních sítích, aby se na Twitteru omluvila za kyberšikanu několika lidí. „Pro mé dřívější hrozné tweety prostě neexistuje žádná omluva,“ napsala Teigen, manželka zpěváka Johna Legenda.
Královna Alžběta oslavila 95. narozeniny
Britská královna Alžběta v sobotu přihlížela vojenské přehlídce v areálu hradu Windsor při příležitosti oficiální oslavy svých 95. narozenin, prvních od smrti manžela prince Philipa před dvěma měsíci.

Napište svůj komentář

Napište komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama
Reklama