Více
  19.9 C
  Czech
  Sobota, 21 května, 2022

  Naomi Campbell se v 50 letech stala matkou. Na sítích sdílela první fotku s miminkem

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Topmodelka Naomi Campbell v úterý na sociálních sítích překvapila fanoušky, když oznámila, že se poprvé v životě stala matkou. Fotka, kterou sdílela, zachycovala nožky její dcery.

  „Krásné malé požehnání si mě vybralo za svou matku. Je mi ctí mít tuto jemnou duši ve svém životě. Neexistují žádná slova, která by popisovala celoživotní pouto, které teď s tebou mám, můj andílku. Neexistuje větší láska,“ napsala padesátiletá Campbell na Instagramu.

  Do hodiny od zveřejnění získal příspěvek 417 000 hodnocení „To se mi líbí“.

  Podrobnosti o narození holčičky nebo jejím jménu Campbell nesdělila. Během rozhovoru pro Evening Standard v roce 2017 topmodelka hovořila o tom, že se chce stát matkou, připomněla stanice BBC. „O tom, že budu mít děti, přemýšlím pořád. Ale teď si myslím, že s vědou se pro to můžu rozhodnout, kdy budu chtít,“ prohlásila tehdy.

  Matka topmodelky, Valerie Morris Campbell, sdílela stejnou fotografii se zprávou, v níž blahopřála své dceři a napsala: „Jsem nadšená, protože jsem dlouho čekala, že se stanu babičkou.“

  Americký módní návrhář Marc Jacobs, na jehož módních přehlídkách se Campbell za posledních 30 let mnohokrát objevila, modelce nepsal emotivní vzkaz: „Ach, můj bože!!!! Dnes je ten den?? Jak naprosto neuvěřitelné. Jaké má štěstí a jaké štěstí máš ty! Budeš úžasná matka.“

  Na přehlídkových molech od roku 1986

  Naomi Campbell debutovala na mole v roce 1986 a zůstává na vrcholu módního průmyslu. Britská rodačka odstartovala svou kariéru jako teenagerka a zúčastnila se přehlídek pro ikonické módní domy jako Versace, Chanel, Prada či Dolce & Gabbana.

  Letos v lednu se objevila na přehlídce módního domu Fendi. Během uvedení nové kolekce haute couture od Kima Jonese vystoupila po boku Kate a Lily Moss, Christy Turlington nebo Demi Moore.

  Je také hlasem podporujícím rozmanitost přehlídkových mol. V prosinci odletěla do Lagosu propagovat africkou módu pro ARISE Fashion Week, jehož je patronkou a mentorkou.

  Podle Reuters byla Campbell první černošskou modelkou, která se objevila na obálce francouzského časopisu Vogue a magazínu Time. Obdobné prvenství si připsala na titulní straně klíčového zářijového čísla americké verze Vogue.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  1 komentář

  1. Počkám do důchodu, pak porodim…nebudu potřebovat hůl, opru se o kočárek…pupertak zamnou bude chodit do starobince na návštěvu….

  Comments are closed.