Reklama

Na rodinné farmě v americkém státě Ohio došlo k obrovské tragédii, tři bratři zemřeli v nádrži na kejdu

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Při manipulaci s čerpadlem uvízli v nádrži na kejdu tři sourozenci, kterým už nedokázali pomoci ani přivolané záchranné složky. Podle velitele místních hasičů se muži nedokázali dostat z nádrže ven a nadýchali se nebezpečných výparů. Informoval o tom server New York Post.

Bratři Wuebkerovi – Gary (37), Brad (35) a Todd (31) zemřeli poté, co spadli do jámy s kejdou, když opravovali čerpadlo. 

Podle velitele místních hasičů Matta Lefelda se muži nedokázali dostat z nádrže ven a nadýchali se nebezpečných výparů. Sourozenci pracovali spolu se svým otcem na farmě GBT Wuebker. 

Rodině vyjádřilo soustrast několik místních farmářů a Asociace Ohio Holstein. „Naše srdce jsou s rodinou. Bratři přišli o život při práci na rodinné farmě, kterou milovali. Brad a Gary byli členy našeho týmu a měli pracovní morálku jako nikdo jiný,“ uvedla na sociální síti farma Mercer Landmark. 

Nádrže na kejdy se běžně používají ve velkých chovech hospodářských zvířat a slouží pro skladování výkalů, kterými se později hnojí pole. 

Výpary mohou produkovat nebezpečné plyny včetně sirovodíku, metanu, oxidu uhelnatého a amoniaku. Některé z těchto plynů mohou způsobovat bolest hlavy, závratě či dušnost. Někdy tyto problémy končí úmrtím.  

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Xavier Novell se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických erotických fikcí

Nejmladší španělský biskup se vzdal celibátu, kvůli vztahu s autorkou satanistických...

Dvaapadesátiletý Xavier Novell se stal v roce 2010 nejmladším španělským biskupem. Teprve nedávno se však vzdal slibu celibátu. Za tímto rozhodnutím má stát jeho vztah se spisovatelkou Silvií Caballolovou, která se dosud prezentovala zejména jako autorka satanistických erotických fikcí. Jeho bývalí kolegové vyjádřili podezření, že je ovlivněn démony.

Žena (62) potřetí otěhotněla s manželem (72), který je po vasektomii....

Jenny, na sociální síti Instagram známá jako The Good Wifey, s tím, že by k jejím dvěma dospělým dětem přibylo v pokročilém věku další, nepočítala ani ve snu. Vždyť už 16 let nemenstruovala a její 72-letý muž je po vasektomii.
influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji

Influencerku vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli tomu, že byla...

Známá německá influencerka Emmy Russ tvrdí, že ji vyhodili z obchodního centra v Dubaji kvůli jejímu vzhledu. Prý vypadala až moc sexy.
Matteo Messina Denaro

Turista obětí policejního omylu! Policie si ho spletla s nejhledanějším bossem...

Italská prokuratura nechala minulý týden v Nizozemsku zatknout muže, o němž se domnívala, že je nejhledanějším bossem sicilské mafie. Britský turista se však zločinci pouze podobal a po několika dnech strávených ve věznici s nejvyšším stupněm ostrahy byl propuštěn na svobodu.
Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin jako potenciální léčba agresivní formy rakoviny prsu

Aspirin, známý jako lék proti bolestem i horečce, vědci testují jako potenciální léčbu agresivní formy rakoviny prsu. Tento levný a běžně dostupný lék by mohl dobře fungovat v kombinaci s imunoterapií.
Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů

Absolutní šílenost! Pilot při průletu tunelem překonal hned několik světových rekordů

Pro drtivou většinu populace nemožné a asi i nepochopitelné. Italský pilot, Dario Costa, při svém průletu tunelem překonal hned několik rekordů. Čeho se nejvíce bál a jaké vlastně byly jeho pocity po tomto parádním činu?
Reklama
Reklama
Reklama