Reklama

Konec v Tokiu zachránil snubní prsten. O ruku se žádalo i na fotbale

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Když už některým sportovcům nevyjde na olympiádě boj o cenné kovy, může je potěšit jiná věc. Taková situace nastala v táboře šermířky Marie Belen Perezové Mauricové. Argentinka se neprobila ani mezi nejlepších 16 účastnic, po bitvě ji ale zaskočil kouč a přítel v jedné osobě. Požádal ji o ruku.

Argentinská sportovkyně, která vyniká v boji se šavlí, prohrála ve druhém kole s Maďarkou Martonovou. Ta nakonec skončila na čtvrtém místě. Ani Mauricovou ale nemusí porážka na olympiádě mrzet, získala totiž něco o dost cennějšího.

Medaili nemá, v životě jí ale začne svítat na lepší časy. Po prohraném zápase si před ní klekl její trenér a partner s velkým papírem v ruce, na kterém byla položena otázka, zda si ho vezme. „Ano,“ odpověděla šermířka.

Napodruhé to tak konečně vyšlo. Mauricová v rozhovoru uvedla, že její přítel už zkoušel štěstí po šermířském mistrovství světa v Paříži v roce 2010, tehdy mu ale odvětila, že je na to příliš mladá. Teď se vše změnilo.

Oslava u grilu v Buenos Aires!

Netradiční dohra souboje na olympiádě se stala ihned předmětem zájmu médií. „Novináři mi řekli, ať se otočím. Pak jsem ho tam viděla s dopisem. Zapomněla jsem na všechno a říkala si jen ‚panebože‘,“ prozradila Argentinka.

„Máme se rádi a chceme spolu strávit celý život,“ dodala. Mimo dosah mikrofonu nezůstal ani přítel. „Miluju ji, a když prohrála zápas, byla smutná, takže jsem jí chtěl zvednout náladu. V tu chvíli mě napadlo, že to napíšu. Kdyby vyhrála, tak asi ne. Počkal bych si na lepší chvíli,“ nechal se slyšet Saucedo.

O ruku se žádalo i na hřišti!

Žádost o ruku v přímém přenosu proběhla i na stadionu, který hostí olympijský turnaj fotbalistů. Němec Max Kruse se po vítězném zápase hnal k mikrofonu pro rozhovor, následně se ale chopil situace a vyslal přes televizi vzkaz přítelkyni.

Sundal si tričko, na kterém byl v kurdštině napsána výzva partnerce Dilaře. „Jsme spolu už několik měsíců, skoro rok. Snad to přečteš, ptám se tě, jestli se chceš stát mojí ženou,“ smál se do mikrofonu kanonýr Unionu Berlín. „Řekla ANO,“ oznámil vzápětí na Instagramu.

Fotbalista měl původně v plánech žádost o ruku po vstřelení gólu, k jeho smůle ale při vítězství nad Saudskou Arábií úřadovali jiní.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

Sha’Carri Richardsonová

Marihuana ve sportu? Agentura WADA zváží její vyřazení z listu zakázaných...

Sportovní svět se kvůli dopingu často otřásá v základech. Sportovci musejí odevzdávat své medaile, není jim umožněn start na mítincích a dostávají stopky. Prohřešků je až až a zakázaných látek ještě víc. Marihuana by se ale ze seznamu mohla vymanit. Komise WADA začne v roce 2022 s přezkumem.
Cristiano Ronaldo

Sídlo za 180 milionů Ronaldovi nevoní. Portugalec se i s rodinkou...

Hvězdný portugalský kanonýr se přestěhoval do Anglie teprve před pár dny. Panství, které mu Manchester pronajmul, už ale opouští. Důvod? Ten vás možná trochu překvapí. Ronaldovi vadí hluk, který v okolí domu za téměř 180 milionů korun vydávají ovce. Fotbalista kvůli nim prý nemůže pořádně spát.
Anna Serme

Čeští squashisté na turnaji u pyramid. Účast na poslední chvíli, zážitek...

Pro squashisty jde o ikonický turnaj. Skleněný kurt je postavený přímo u pyramid, v něm se prohánějí nejlepší hráči světa. Letošního ročníku Egyptian Open se poprvé účastnili dva čeští hráči – Anna Serme a Martin Švec. Oba se dostali do programu na poslední chvíli jako náhradníci. „Seděl jsem doma s připravenými taškami a čekal na email od organizátorů. Ten přišel a já jsem byl za hodinku v autobuse na letiště,“ popisoval Švec, hráč první světové stovky. „Měla jsem obrovskou radost, že jsem se tam dostala. Letenku se mi podařilo koupit v den odletu,“ doplnila Serme.
Manchester United

Další edice Ligy mistrů je tady. Jsme na ni připravení, hlásí...

Fotbaloví nadšenci z celého světa se tohoto dnes nemohli dočkat. Dnes startuje zbrusu nový ročník Ligy mistrů, tedy nejprestižnější klubové soutěže v Evropě. Na úvod nás čeká spoustu zajímavých zápasů, mezi kterými vyčnívá třeba souboj Barcelony a Bayernu Mnichov či bitvy šampionů z Chelsea proti Zenitu.
Donald Trump

Show po americku. Holyfield míří zpět do ringu, jeho návrat bude...

Legendární boxer Evander Holyfield se vrací do ringu a v mnoha ohledech to bude zajímavá podívaná. Bude to show jako hrom. Těžká váha čeká fanoušky v ringu, ale i za mikrofonem. Bude to nevídaná věc, která se může stát asi jenom v Americe.
Alisson Becker

Víkend v PL bez Brazilců. FIFA vyhověla požadavku, v bráně City...

Reprezentační pauza pomalu končí a jednotliví hráči se vracejí zpět do svých klubů. To však neplatí pro některé Brazilce, kteří si na svůj pobyt na hřišti ještě počkají. Nejeli na sraz, kluby je nepustily a o víkendu si nezahrají. Premier League čeká velice zvláštní ligové kolo.
Reklama
Reklama
Reklama