5.5 C
Czech
Středa 17. dubna 2024

Tesla propustí více než 10 % své globální pracovní síly, což odpovídá asi 14 000 zaměstnancům

Tesla, gigant v oblasti elektromobilů, se údajně chystá propustit 10 % svých globálních zaměstnanců, aby snížila náklady a zvýšila produktivitu. Rozhodnutí, které by mělo mít dopad na značnou část zaměstnanců společnosti, přijal její miliardářský generální ředitel s politováním.

Alonso ukončil spekulace o budoucnosti F1 podpisem nové smlouvy s Aston Martinem

Fernando Alonso, dvojnásobný mistr světa, se zavázal Aston Martinu a podepsal s britským týmem Formule 1 novou víceletou smlouvu. Dvaačtyřicetiletý španělský jezdec, o němž se spekulovalo jako o potenciální náhradě za Lewise Hamiltona v Mercedesu a Maxe Verstappena v Red Bullu, se místo toho rozhodl prodloužit své působení u Aston Martinu.

IT Partners 2024: Společnost Pantum představuje své nejnovější produkty a urychluje rozvoj evropského trhu

Sledujte nás na sítích

Paříž (Francie) 14. března 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Společnost Pantum, přední dodavatel tiskových řešení, představí své nejnovější produkty na veletrhu IT Partners 2024, který se koná ve dnech 13. a 14. března v pařížském Disneylandu. Mezi vystavenými produkty budou například nové řady černobílých laserových tiskáren formátu A4 s rychlostí tisku 22 stran za minutu, barevných laserových tiskáren formátu A4 s rychlostí tisku 20 stran za minutu a barevných LED tiskáren formátu A3 s rychlostí tisku 30 stran za minutu.

Na této obchodní akci se tradičně setkávají zástupci IT průmyslu, telekomunikací a audiovizuálního průmyslu, aby si vyměnili zkušenosti. Společnost Pantum využije tohoto významného veletrhu informačních technologií k tomu, aby oslovila nejrůznější skupiny zákazníků a získala nové tržní příležitosti. Jejím cílem je posílit povědomí o své značce v Evropě i v širším oborovém měřítku. „Je nám velkou ctí, že se můžeme výstavy IT Partners 2024 zúčastnit a představit zde evropskému trhu naše nejnovější produkty a inovace. Společnost Pantum si zakládá na principech své značky, kterými jsou inovace, dokonalost a orientace na zákazníka, a zavazuje se k zajišťování udržitelnému rozvoji prostřednictvím designu a technologických inovací, aby tak uživatelům mohla nabízet efektivní a spolehlivé tiskové produkty a služby,“ prohlásil Jose Ballesteros, zástupce ředitele pobočky Pantum Holland.

Řada Smart Classic: Cenově výhodné, kompaktní a bezproblémové tiskové řešení

Společnost Pantum na veletrhu IT Partners 2024 představí řadu Smart Classic, cenově výhodné tiskové řešení s kompaktním designem, které je ideální pro váš pracovní stůl i kancelář.

• Vysoká kvalita tisku s rychlostí 22 stran za minutu (str./min.) ve formátu A4 (černobíle)

• V systémech Windows 10/11 instalace bez nutnosti nainstalování ovladačů a v ostatních operačních systémech snadná instalace ovladačů jedním kliknutím

• Bohaté možnosti připojení včetně USB, kabelových připojení, dvoupásmové Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz a rozhraní Bluetooth,

• Mobilní aplikace Pantum pro bezproblémové připojení

• Funkce automatické opravy kopie průkazu totožnosti

• Vybrané modely jsou vybavené automatickým podavačem dokumentů (ADF) pro zajištění lepší funkčnosti a vyšší produktivity

Řada Vibrant 20: Vysokorychlostní tisk s pokročilými funkcemi a rozšířenou konektivitou

Řada Pantum Vibrant 20 je určena pro celou řadu způsobů použití. Je vhodná pro malé kanceláře nebo domácí pracovny, protože nabízí vysokou rychlost tisku a všestranné funkce, které zvyšují produktivitu práce.

• Vysoká rychlost tisku 20 stran za minutu černobíle i barevně

• Keramická technologie ohřevu v souladu s normou ENERGY STAR® 3.0

• Možnost výběru kazety s výtěžností až 3000 stran pro černobílý tisk a 2500 stran pro tisk barevný

• Rozšířené možnosti připojení: kabelové a bezdrátové sítě, rozhraní Bluetooth, USB a sdílené tiskárny

• Rychlé a snadné nastavení s instalací ovladače jedním kliknutím

• Funkce automatické opravy kopie průkazu totožnosti

• Model CM2100ADW s elegantním designem a 3,5palcovým dotykovým displejem

• Pokročilé funkce: tisk bez okrajů, tisk vodoznaků a možnost tisku vícestránkových dokumentů

• Ochrana dokumentů díky vysokému zabezpečení, které splňuje požadavky testů Nessus a AWVS

Dlouho očekávaná řada Ultra 330: Vysoce efektivní barevná LED tiskárna formátu A3

Řada Ultra 330 naopak vyniká jako vysoce efektivní model pro použití v kancelářském prostředí, který nabízí kombinaci vysoce kvalitního tisku, pokročilých funkcí a robustních bezpečnostních opatření.

• Rychlé spuštění a funkce předehřátí

• Vysokorychlostní tisk rychlostí 30 stran za minutu černobíle i barevně

• Rychlost skenování 55 stran za minutu a automatický podavač dokumentů (ADF). který pojme 110 stran

• LED tisk s vysokým rozlišením až 1200 x 2400 dpi (barevně) a 1200 x 1200 dpi (černobíle)

• Uživatelsky přívětivý 7palcový dotykový displej a různé možnosti finální úpravy tisku

• Bezpečnostní funkce: ochrana heslem, ověřování uživatelů a možnosti šifrování

• Pokročilá správa dokumentů s funkcí vodoznaku, možností tvorby brožur a všestrannými možnostmi doručení naskenovaných dokumentů

Společnost Pantum hodlá v rámci svého závazku pro zavádění inovací, orientaci na zákazníka a udržitelný rozvoj i nadále rozšiřovat působivé portfolio svých produktů a současně se zaměřením na trvalý růst navazovat rozsáhlejší partnerství. „Společnost Pantum je odhodlána i v budoucnu nabízet další inovativní produkty a dodávat zákazníkům tiskárny z naší špičkové nabídky. Zaručujeme přitom, že naše nabídka spolehlivě pokryje stále se měnící potřeby a očekávání spotřebitelů,“ konstatoval Jose Ballesteros.

O společnosti Pantum

Společnost Pantum byla založena v roce 2010 a zabývá se výrobou tiskáren, tiskových materiálů a tiskových řešení a nabídkou tiskových služeb. Od roku 2011 pokračuje ve své expanzi na zahraniční trhy, díky které v současnosti nabízí své výrobky ve více než 110 zemích. Společnost Pantum se snaží prostřednictvím svých patentovaných technologií uspokojovat měnící se potřeby v oblasti tisku a nabízet ekonomické, uživatelsky přívětivé a energeticky úsporné produkty a spolehlivá tisková řešení. Společnost Pantum dnes díky svým špičkovým produktům a službám svým zákazníkům nabízí stále větší množství výhod.

Další informace najdete na našich webových stránkách, na Facebooku, Instagramu a na YouTube

S dotazy médií se laskavě obracejte na adresu: [email protected].

 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2361583/Pantum_IT_PARTNER.jpg 

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2361584/Pantum_IT_PARTNER_2.jpg 

KONTAKT: Tingting Shen, [email protected] 

 

PROTEXT

 

Vybrali jsme pro vás

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Záplavy v Ománu si vyžádaly 18 obětí, prudké deště zasáhly i Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty v úterý zažily extrémní srážky, které zaplavily hlavní dálnice a zanechaly na silnicích v Dubaji opuštěná vozidla. V sousedním Ománu mezitím vzrostl počet obětí povodní na 18 a další lidé se stále pohřešují.

Polský premiér se chce připojit k iniciativě European Sky Shield, prezident ne

Polsko by mělo spolupracovat s dalšími zeměmi na evropské iniciativě protivzdušné obrany European Sky Shield Initiative (ESSI), řekl dnes po jednání polské proevropské vlády premiér Donald Tusk. Projekt, jehož součástí je i Česko, se ale nezamlouvá konzervativnímu prezidentovi Andrzejovi Dudovi. Řekl, že jde o německý obchodní projekt.

Macron chce klid zbraní během olympiády; Kreml mluví o přeskupení Ukrajinců

Kreml dnes podle agentury Reuters reagoval chladně na volání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona po příměří ve vojenských konfliktech ve světě během nadcházejících olympijských her. Ukrajina, která se už přes dva roky brání rozsáhlé ruské agresi, by této iniciativy podle mluvčího ruského prezidenta Dmitrije Peskova mohla využít jako příležitost k přeskupení a vyzbrojení. Kyjev se nevyjádřil. Šéf Elysejského paláce o den dříve uvedl, že bude usilovat o dosažení klidu zbraní ve světových konfliktech během olympiády, kterou bude letos v létě hostit Francie.

Írán tvrdě odpoví na každou akci mířící proti jeho zájmům, řekl prezident Raísí

Írán tvrdě odpoví na jakoukoli nepřátelskou akci namířenou proti jeho zájmům, prohlásil dnes íránský prezident Ebráhím Raísí. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na íránskou polooficiální tiskovou agenturu ISNA. Izrael v pondělí varoval, že chystá odvetu za bezprecedentní dronový a raketový útok Íránu na své území, a dnes se má opět sejít válečný kabinet, aby jednal o její možné podobě. Izraelský ministr zahraničí Jisrael Kac oznámil, že v reakci na víkendový útok zahájil také diplomatickou ofenzivu a požádal 32 zemí o uvalení nových sankcí proti Íránu.

Hongkong schválil první spotová ETF na bitcoin a ether

Hongkong v pondělí schválil žádosti několika spotových burzovně obchodovaných fondů pro bitcoin a ether, čímž tento region pokračuje ve své snaze stát se kryptocentrem.

V gruzínském parlamentu vypukla rvačka kvůli kontroverznímu návrhu zákona

V gruzínském parlamentu vypukla v pondělí rvačka kvůli kontroverznímu návrhu legislativy o „zahraničních agentech“, kterou kritizují západní státy i gruzínská veřejnost. Opoziční poslanec Aleko Elisašvili nečekaně udeřil pěstí do obličeje Mamuku Mdinaradzeho, lídra vládnoucí strany Gruzínský sen.

DOPORUČUJEME

Globální síťový inovátor Huawei lídrem nové éry síťových technologií v kampusech

Šen-čen (Čína) 16. dubna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - ÚvodSpolečnost Huawei byla znovu jmenována lídrem v prestižním žebříčku Gartner® Magic Quadrant™ 2024 pro podnikovou drátovou a...

„Přístav volného obchodu Chaj-nan a já": Pohled na proměny Chaj-nanu

Chaj-kchou (Čína) 16. dubna 2024 (PROTEXT/PRNewswire) - Zpráva Chaj-nanského mezinárodního mediálního centra Hainan International Media Center (HIMC):Chaj-nanské mezinárodní mediální centrum představilo 13. dubna originální...

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Záplavy v Ománu si vyžádaly 18 obětí, prudké deště zasáhly i Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty v úterý zažily extrémní srážky, které zaplavily hlavní dálnice a zanechaly na silnicích v Dubaji opuštěná vozidla. V sousedním Ománu mezitím vzrostl počet obětí povodní na 18 a další lidé se stále pohřešují.

Polský premiér se chce připojit k iniciativě European Sky Shield, prezident ne

Polsko by mělo spolupracovat s dalšími zeměmi na evropské iniciativě protivzdušné obrany European Sky Shield Initiative (ESSI), řekl dnes po jednání polské proevropské vlády premiér Donald Tusk. Projekt, jehož součástí je i Česko, se ale nezamlouvá konzervativnímu prezidentovi Andrzejovi Dudovi. Řekl, že jde o německý obchodní projekt.

Macron chce klid zbraní během olympiády; Kreml mluví o přeskupení Ukrajinců

Kreml dnes podle agentury Reuters reagoval chladně na volání francouzského prezidenta Emmanuela Macrona po příměří ve vojenských konfliktech ve světě během nadcházejících olympijských her. Ukrajina, která se už přes dva roky brání rozsáhlé ruské agresi, by této iniciativy podle mluvčího ruského prezidenta Dmitrije Peskova mohla využít jako příležitost k přeskupení a vyzbrojení. Kyjev se nevyjádřil. Šéf Elysejského paláce o den dříve uvedl, že bude usilovat o dosažení klidu zbraní ve světových konfliktech během olympiády, kterou bude letos v létě hostit Francie.

Čína se zavázala přísně regulovat spalování uhlí, přesto staví uhelné elektrárny ve velkém

Čína loni podle analýzy společnosti Global Energy Monitor (GEM) zvýšila kapacitu pro výrobu uhelné energie. Peking se přitom zavázal využívání tohoto fosilního paliva přísně regulovat. Analytici se však domnívají, že nové uhelné elektrárny nemusejí vést k nárůstu jeho spalování.

Írán tvrdě odpoví na každou akci mířící proti jeho zájmům, řekl prezident Raísí

Írán tvrdě odpoví na jakoukoli nepřátelskou akci namířenou proti jeho zájmům, prohlásil dnes íránský prezident Ebráhím Raísí. Informovala o tom agentura Reuters s odkazem na íránskou polooficiální tiskovou agenturu ISNA. Izrael v pondělí varoval, že chystá odvetu za bezprecedentní dronový a raketový útok Íránu na své území, a dnes se má opět sejít válečný kabinet, aby jednal o její možné podobě. Izraelský ministr zahraničí Jisrael Kac oznámil, že v reakci na víkendový útok zahájil také diplomatickou ofenzivu a požádal 32 zemí o uvalení nových sankcí proti Íránu.

Hongkong schválil první spotová ETF na bitcoin a ether

Hongkong v pondělí schválil žádosti několika spotových burzovně obchodovaných fondů pro bitcoin a ether, čímž tento region pokračuje ve své snaze stát se kryptocentrem.

V gruzínském parlamentu vypukla rvačka kvůli kontroverznímu návrhu zákona

V gruzínském parlamentu vypukla v pondělí rvačka kvůli kontroverznímu návrhu legislativy o „zahraničních agentech“, kterou kritizují západní státy i gruzínská veřejnost. Opoziční poslanec Aleko Elisašvili nečekaně udeřil pěstí do obličeje Mamuku Mdinaradzeho, lídra vládnoucí strany Gruzínský sen.

Historická kodaňská burza v plamenech. Věž se zřítila

Starou kodaňskou burzu, jednu z nejznámějších budov dánského hlavního města, v úterý zasáhl požár. Zachvátil její věž, která se zřítila na střechu. Tragédie připomíná požár pařížské katedrály Notre-Dame v roce 2019.