Více
  11.3 C
  Czech
  Pátek, 30 září, 2022

  Hvězda seriálu Dawsonův svět Michelle Williams je těhotná a září štěstím

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Michelle Williams očekává další přírůstek do rodiny. V roce 2020 americká herečka s manželem Thomasem Kailem přivedla na svět syna Harta. Williams má ještě šestnáctiletou dceru Matildu s australským hercem Heathem Ledgerem, který zemřel v roce 2008. V úterý o tom informoval magazín Variety a další servery.

  Držitelka několika nominací na Oscara v rozhovoru pro Variety prozradila, že je těhotná, přičemž porod svého třetího dítěte očekává na podzim.

  „Je to naprosté štěstí. Jak roky plynou, člověk si říká, co na něj ještě čeká a co ne. Je vzrušující zjistit, že něco, co chcete znovu a znovu, můžete prožít ještě jednou,“ řekla herečka známá ze seriálu Dawsonův svět.

  Také popsala, jaké je přivést na svět potomka v době pandemie: „Připomnělo nám to, že život jde dál. Neplánovali jsme, že ho přivedeme do takového světa, ale miminko to nevnímá. Zažívá absolutní radost z objevování a štěstí milujícího domova.“

  „Není nic, co by vás přimělo přispět k lepšímu světu, jako výchova skvělého dítěte. Je to vrcholný tvůrčí akt,“ dodala Williams.

  Zároveň uvedla, že si během těhotenství plánuje dát pauzu od herectví: „Přemýšlela jsem, jestli bych mohla pracovat, když jsem těhotná, ale jsem příliš unavená.“

  Radost herečka sdílí s manželem

  Williams (41) a Kail (44) spolupracovali na seriálu Fosse/Verdon, který Williams vynesl řadu cen. Jako nastávající maminka tehdy ve své děkovné řeči zmínila partnera i dceru.

  „Tommy, jako všechno ostatní v našem životě sdílím toto (ocenění) s tebou,“ pronesla směrem k režisérovi snímku. „A Matildo, jedna věc je být naprosto upřímná jako herečka, druhá věc je být naprosto upřímná jako lidská bytost. A to je právě to, kdo jsi a jak žiješ, a učíš mě tím, že jsi,“ podotkla podle magazínu People.

  Williams již dříve otevřeně hovořila o hledání lásky po smrti Ledgera způsobené užitím nevhodné kombinace léků. „Nikdy jsem se lásky nevzdala,“ sdělila pro časopis Vanity Fair v roce 2018. „Matildě vždycky říkám: ‚Tvůj táta mě miloval dřív, než si kdokoli myslel, že jsem talentovaná, hezká nebo se pěkně oblékám,‘“ uzavřela.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS