Více
  18.6 C
  Czech
  Pondělí, 23 května, 2022

  Hvězda seriálu Dawsonův svět Michelle Williams je těhotná a září štěstím

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Michelle Williams očekává další přírůstek do rodiny. V roce 2020 americká herečka s manželem Thomasem Kailem přivedla na svět syna Harta. Williams má ještě šestnáctiletou dceru Matildu s australským hercem Heathem Ledgerem, který zemřel v roce 2008. V úterý o tom informoval magazín Variety a další servery.

  Držitelka několika nominací na Oscara v rozhovoru pro Variety prozradila, že je těhotná, přičemž porod svého třetího dítěte očekává na podzim.

  „Je to naprosté štěstí. Jak roky plynou, člověk si říká, co na něj ještě čeká a co ne. Je vzrušující zjistit, že něco, co chcete znovu a znovu, můžete prožít ještě jednou,“ řekla herečka známá ze seriálu Dawsonův svět.

  Také popsala, jaké je přivést na svět potomka v době pandemie: „Připomnělo nám to, že život jde dál. Neplánovali jsme, že ho přivedeme do takového světa, ale miminko to nevnímá. Zažívá absolutní radost z objevování a štěstí milujícího domova.“

  „Není nic, co by vás přimělo přispět k lepšímu světu, jako výchova skvělého dítěte. Je to vrcholný tvůrčí akt,“ dodala Williams.

  Zároveň uvedla, že si během těhotenství plánuje dát pauzu od herectví: „Přemýšlela jsem, jestli bych mohla pracovat, když jsem těhotná, ale jsem příliš unavená.“

  Radost herečka sdílí s manželem

  Williams (41) a Kail (44) spolupracovali na seriálu Fosse/Verdon, který Williams vynesl řadu cen. Jako nastávající maminka tehdy ve své děkovné řeči zmínila partnera i dceru.

  „Tommy, jako všechno ostatní v našem životě sdílím toto (ocenění) s tebou,“ pronesla směrem k režisérovi snímku. „A Matildo, jedna věc je být naprosto upřímná jako herečka, druhá věc je být naprosto upřímná jako lidská bytost. A to je právě to, kdo jsi a jak žiješ, a učíš mě tím, že jsi,“ podotkla podle magazínu People.

  Williams již dříve otevřeně hovořila o hledání lásky po smrti Ledgera způsobené užitím nevhodné kombinace léků. „Nikdy jsem se lásky nevzdala,“ sdělila pro časopis Vanity Fair v roce 2018. „Matildě vždycky říkám: ‚Tvůj táta mě miloval dřív, než si kdokoli myslel, že jsem talentovaná, hezká nebo se pěkně oblékám,‘“ uzavřela.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Napište komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno