Více
  23.2 C
  Czech
  Středa, 17 srpna, 2022

  Hvězda NFL Saquon Barkley si nechá vyplatit 100 % sponzoringu v Bitcoinu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hvězda klubu New York Giants, Saquon Barkley, ve středu oznámil, že od teď chce veškeré své peníze ze sponzoringu obdržet prostřednictvím nejpopulárnější světové kryptoměny Bitcoin. Během vystoupení v The Best Business Show, které moderoval Anthony Pompliano, Barkley řekl: „Beru si svoje marketingové peníze v Bitcoinu.“

  „Teď, když vidím [problémy] s inflací a dozvídám se toho tolik o Bitcoinu, myslím, že by bylo chytré, správné, prohnat své investiční peníze přes Bitcoin,“ pokračoval Barkley.

  Barkley také hovořil o dalších profesionálních sportovcích, včetně superhvězd NBA Kevina Duranta a Lebrona Jamese i sedminásobného šampiona Super Bowlu Toma Bradyho a o tom, jak vytvořili „generační bohatství“.

  „Když vidíte tyhle kluky a chcete vytvořit podobné generační bohatství, nemůžete to dělat čistě sportem, který hraju a na pozici, kterou hraju s následky zranění které to přináší. Když celý rok vysedáváte na střídačce, uvědomíte si, že tahle hra pro vás může kdykoli skončit,“ řekl Barkley.

  Podle Joea Pompliana, zakladatele deníku Huddle Up, který odhaluje vztahy mezi podnikáním a penízi ve sportu, je Barkleyho sponzoringová hodnota, kterou nyní dostane v Bitcoinu, kolem 10 milionů dolarů ročně.

  https://twitter.com/JoePompliano/status/1415346064807366658  Začátkem letošního roku New York Giants oznámili partnerství s Grayscale Investments, největším správcem digitálních aktiv na světě.

  „Těšíme se na partnerství s Grayscale, leadery na trhu s digitálními aktivy,“ uvedl v květnovém prohlášení obchodní ředitel Giants Pete Guelli. „Během našeho rozsáhlého průzkumu jsme se utvrdili v tom, že nehledáme klasického partnera, který chápe hodnotu spojení se značkou Giants. Hledáme takového, který by nás mohl vést při navigaci v ekosystému digitálních aktiv. Grayscale se prokázala jako společnost, která sdílí naši vášeň pro newyorský trh a zároveň má oborové znalosti i síť partnerů v rychle se rozvíjejícím digitálním prostředí.“

  Barkley není prvním hráčem NFL, který se zapojil do Bitcoinu. O populární kryptoměnu dříve projevila zájem také bývalá hvězda Carolina Panthers Russel Okung a oznámil, že svůj plat převádí právě na Bitcoin.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS