1.1 C
Czech
Čtvrtek 18. prosince 2025
Protext ČTKHuawei představuje přes 20 nových nabídek inteligentních sítí Xinghe pro posílení průmyslové...

Huawei představuje přes 20 nových nabídek inteligentních sítí Xinghe pro posílení průmyslové inteligence

Šanghaj 24. září 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – Na summitu s názvem „Inteligentní síť Xinghe rozvíjí průmyslovou inteligenci“ (Xinghe Intelligent Network, Amplify Industrial Intelligence) představil Leon Wang, prezident produktové řady datových komunikací společnosti Huawei, v rámci konference HUAWEI CONNECT 2024 více než 20 zcela nových nabídek inteligentních sítí Xinghe pro celý svět. Tyto specializované nabídky přispívají k rozvoji ekosystému sítí s umělou inteligencí, pomáhají zákazníkům využívat příležitosti pro inteligentní rozvoj a maximalizovat inteligentní produktivitu.

S rozvojem technologií umělé inteligence svět přechází od konceptu digitální transformace k transformaci inteligentní. Všechna průmyslová odvětví rychle přijímají technologie AI a na jejich základě vytvářejí nové případy použití, jako jsou například samořídící automobily, inteligentní diagnostika a léčba či inteligentní kontrola vlaků. To vše pak významně zlepšuje efektivitu a komfort naší práce i každodenního života.

Příchod inteligentní éry s sebou přináší také přechod sítí na inteligentní. Společnost Huawei pracuje společně se svými partnery na zaujetí vedoucí pozice v jejich výzkumu a realizaci. Neustále proto modernizuje svou nabídku inteligentních sítí Xinghe (Xinghe Intelligent Network), aby svým zákazníkům pomohla využít příležitosti k inteligentnímu rozvoji, vybudovat novou inteligentní síťovou infrastrukturu a maximalizovat inteligentní produktivitu v éře inteligence. Mezi hlavní přednosti této nabídky patří:

• Xinghe Intelligent Campus se zaměřuje na výstavbu kampusové sítě s podporou umělé inteligence, která je zaměřena na uživatelskou zkušenost a zaručuje úplné odbourání zamrzání audio a video aplikací, degradace služeb a čekání na odezvu.

• Xinghe Intelligent WAN zavádí širokou škálu inteligentních technologií pro inteligentní plánování milionů toků a přesnou optimalizaci uživatelských zkušeností při využívání služeb.

• Xinghe Intelligent Fabric využívá engine AI Turbo ke zlepšení propustnosti sítě a zvyšuje efektivitu trénování základního modelu.

• Xinghe Intelligent Network Security využívá technologie AI v detekci pro zabezpečení sítě a přesně a rychle identifikuje hrozby.

V rámci síťových řešení pro různé scénáře vydala společnost Huawei celosvětově více než 20 doporučených nabídek. Patří k nim například první pevný ethernetový přepínač pro datová centra o kapacitě 100 Tb/s, první pevný přepínač pro datová centra s kapalinovým chlazením o kapacitě 51,2 Tb/s, první směrovač s umělou inteligencí, vysoce kvalitní kampusové přepínače o kapacitě 10 Gb/s a přístupové body Wi-Fi 7, inteligentní řešení zabezpečení poboček SASE a první řešení autonomního řízení IP sítě v odvětví. Všechny tyto nabídky jsou přitom koncipovány tak, aby zákazníkům pomáhaly dosáhnout vyšších obchodních výnosů.

Inteligentní éra vyžaduje inteligentní sítě – společnost Huawei proto hodlá i nadále podporovat jejich rozvoj, modernizovat své produkty a řešení z portfolia Xinghe Intelligent Network a ve výsledku tak pomáhat svým globálním zákazníkům vykročit vstříc inteligentní éře a dosáhnout větších benefitů.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2511599/image_5009699_21350445.jpg 

KONTAKT: Venzo Hu, huyuheng2@huawei.com

 

Reklama

Doporučujeme

Europoslanci schválili postupný zákaz dovozu ruského plynu do EU

Evropský parlament dnes ve Štrasburku schválil zákaz dovozu ruského plynu do Evropy nejpozději do podzimu roku 2027. Nařízení se týká zkapalněného zemního plynu (LNG), jehož dovoz by měl skončit nejpozději k 1. lednu 2027, i dovozu potrubního plynu, kdy je nejzazší termín za určitých podmínek 1. listopadu 2027.

Krejčíková spojí síly v deblu s Caty McNally

Barbora Krejčíková jde do sezony 2026 s novou deblovou partnerkou. Vybrala si Američanku Caty McNally, která nabídku přijala s velkým nadšením. Nová dvojice chce navázat na to, co Krejčíková dlouhé roky předváděla po boku Kateřiny Siniakové.

KOMENTÁŘ: Odepisovaná Tesla probořila all-time high. Firmu žene vzhůru robotaxi

Rok, který pro Teslu začal noční můrou, končí euforickým probuzením. Společnost vyrábějící elektromobily znovu na burze předvedla comeback a stanovila novou rekordní cenu akcie. Akcionáře povzbudila zpráva, že Tesla úspěšně testuje autonomní řízení své flotily vozů.

Australská policie obvinila útočníka z pláže Bondi Beach z terorismu a 15 vražd

Australská policie obvinila útočníka z pláže Bondi Beach z terorismu a 15 případů vraždy, informovala agentura AFP. Dva muži, kterými podle australských úřadů byli otec se synem, v neděli zastřelili 15 lidí účastnících se oslav židovského svátku chanuka, čtyři desítky dalších zranili. Přes 20 zraněných stále zůstává v nemocnici, informuje agentura AP.

Pražská burza zažila rekordní rok 2025

Pražská burza má za sebou výjimečný rok. Indexy PX i PX TR během roku dosáhly historických maxim a připsaly si výrazné zisky. Burza mluví o silné kombinaci růstu cen, dividend a vyšší aktivity investorů.

Evropa musí být zodpovědná za svou vlastní bezpečnost, řekla předsedkyně EK

Evropa musí být zodpovědná za svou vlastní bezpečnost, řekla dnes předsedkyně Evropské komise Ursula Von der Leyen v europarlamentu v debatě o nadcházejícím summitu EU. Hlavním tématem setkání šéfů států a vlád unijních zemí bude ve čtvrtek další podpora Ukrajiny bránící se ruské agresi. Von der Leyen v této souvislosti také vyzvala, aby se unie stala energeticky nezávislá na Rusku.

Ukrajinské drony napadly ruskou rafinerii, obě strany informují o raněných

Ukrajinské drony poškodily rafinerii ve městě Slavjansk na jihu evropského Ruska, uvedly místní úřady. Nálet si v regionu vyžádal dva raněné. Dva lidi, ženu ve věku 76 let a sedmatřicetiletého muže, zranil ruský dron v Záporoží, oznámil v úterý večer náčelník správy tohoto regionu na jihovýchodě Ukrajiny Ivan Fedorov. Ve dvou vlnách ruské drony znovu útočily na Oděskou oblast na jihu země, informoval šéf regionu Oleh Kiper. U Družkivky na východě Ukrajiny ruské drony zaútočily na hasiče spěchající k požáru, čtyři lidé utrpěli zranění, sdělila ukrajinská Státní služba pro mimořádné situace (DSNS).

Trump stojí za Susie Wiles i po jejích výrocích ve Vanity Fair

Donald Trump se postavil za svou šéfku kanceláře Susie Wiles poté, co Vanity Fair zveřejnil rozhovory, které odhalují napětí uvnitř administrativy. Prezident deníku New York Post řekl, že má v její práci plnou důvěru a že „odvedla fantastickou práci“.

Jsou to teroristé! Trump oznámil blokádu tankerů plujících do Venezuely

Americký prezident Donald Trump v noci na středu středoevropského času oznámil blokádu všech sankciovaných ropných tankerů plujících do Venezuely nebo z ní. V příspěvku na své sociální síti Truth Social označil vládu prezidenta Nicoláse Madura za teroristickou organizaci.

Muž který zranil v Liverpoolu přes 130 lidí, půjde do vězení na více než 20 let

Britský soud dnes poslal na 21 let a šest měsíců do vězení muže, který 26. května najel v Liverpoolu do davu slavících fotbalových fanoušků a zranil přes 130 lidí. Informovaly o tom agentury Reuters a AFP. Paul Doyle v listopadu přiznal vinu, čelil obžalobě z 31 trestných činů.

Známe jména obětí střelby na Brownově univerzitě. Vrah stále uniká spravedlnosti

Dva studenti, kteří přišli o život při hromadné střelbě na Brownově univerzitě, byli oficiálně identifikováni. Zároveň pokračuje pátrání po pachateli, který dva dny po útoku stále nepadl spravedlnosti do rukou. FBI nabízí tučnou odměnu za jakékoliv informace vedoucí k jeho dopadení.

EU zřejmě zmírní zákaz prodeje nových aut se spalovacím motorem od roku 2035

Evropská unie se chystá ustoupit od jedné z nejviditelnějších částí Green Dealu. Tento týden má podle očekávání představit změny, které oslabí faktický zákaz prodeje nových aut se spalovacím motorem od roku 2035.

Rusko musí uznat, že náš svět řídí určitá pravidla, uvedl v Haagu Zelenskyj

Nestačí Rusko donutit k podpisu mírové dohody, musí také uznat, že náš svět řídí určitá pravidla, řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj. Podle agentury Reuters to uvedl před jednáním Rady Evropy, které má za cíl zřídit mezinárodní komisi pro odškodnění Ukrajiny. Kyjevu má nahradit škody ve výši stovek miliard dolarů způsobené ruskými útoky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama