-4.6 C
Czech
Úterý 6. ledna 2026
Protext ČTKHuawei představuje nové produkty a řešení pro komerční trh a ve spolupráci...

Huawei představuje nové produkty a řešení pro komerční trh a ve spolupráci s partnery akceleruje digitální inteligenci pro malé a střední podniky

Dubaj (SAE) 20. října 2024 (PROTEXT/PRNewswire) – V rámci 44. ročníku jednoho z největších technologických veletrhů na světě GITEX GLOBAL proběhl summit společnosti Huawei pro komerční trh Huawei Commercial Market Summit s podtitulem „Spoluprací s partnery k rozšíření digitální inteligence pro malé a střední podniky (Joining Hands with Partners to Amplify Intelligence for SMEs)“. Na této události společnost Huawei představila 17 nových produktů a 6 nových řešení určených pro globální trh malých a středních podniků (SME). Kromě toho se podělila o své úspěchy v oblasti pokračujících strategických investic do komerčního trhu a zdůraznila své odhodlání zachovat si i nadále partnersky orientovaný přístup. Prostřednictvím spolupráce se svými partnery je společnost připravena poskytovat služby stovkám tisíc zákazníků na komerčním trhu.

Prezident rozvoje partnerů (Partner Development) a oddělení Commercial & Distribution Business při Huawei Enterprise Sales Dept Ernest Zhang ve svém úvodním projevu prohlásil: „V uplynulém roce dosáhla společnost Huawei na komerčním trhu rychlého růstu jak z hlediska počtu partnerů a zákazníků, tak i celkových výnosů. Společnost hodlá i nadále důsledně zachovávat svou partnersky orientovanou tržní strategii, ve spolupráci s partnery si vytvářet detailní přehled o požadavcích zákazníků v nejrůznějších odvětvích a dílčích scénářích, na základě těchto poznatků vyvíjet konkurenceschopnější produkty a řešení navázaná na scénáře, budovat oboustranně prospěšný systém partnerství a podporovat digitální a inteligentní kapacity svých partnerů tak, aby dokázala společně s nimi dosahovat úspěchů na digitálním a inteligentním komerčním trhu budoucnosti.“

Ředitel komerčního obchodního oddělení (Commercial Business Dept) při Huawei Enterprise Sales Dept Peter Zhang uvedl: „Na základě hlubokých technických znalostí společnosti Huawei v oblasti ICT a desítek let zkušeností s digitální transformací jsme uvedli na trh více než 300 inovativních produktů a scénářových řešení pro komerční trh. Prostřednictvím platformy HUAWEI eFly jsme také poskytli našim partnerům digitální podporu při rozšiřování jejich obchodních aktivit s firemními zákazníky. Politikou společnosti Huawei pro partnerství v rámci komerčního trhu je budování partnersky orientovaného, důvěryhodného ekosystému, přinášejícího partnerům více výhod, pobídek a přínosů.“

Při příležitosti tohoto summitu bylo také oficiálně představeno 17 nových produktů a 6 nových řešení pro oblast školství, zdravotnictví, malých a středních podniků i další klíčové obory. Novinkou pro oblast školství je například kooperativní tabule IdeaHub K3, která mění podobu interaktivní výuky; v sektoru výroby pak nově modernizované, vysoce kvalitní síťové řešení pro továrny, působící jako robustní páteř flexibilní výroby. Pro malé a střední podniky je tu zjednodušené řešení all-flash datových center, které poskytuje špičkovou fullstack IT infrastrukturu, a konečně pro poskytovatele spravovaných služeb (managed service providers, MSP) na komerčním trhu společnost nabízí rozmanitou nabídku řešení pro usnadnění prodeje, realizace, provozu a údržby (O&M) i rozvoje.

Yusuf Ahmed, generální ředitel největšího kuvajtského poskytovatele internetových služeb KEMS Zajil Telecom, na summitu popsal, jak podniky v Kuvajtu aktivně přijímají globální přechod ke koncepci „cokoli jako služba“ (anything-as-a-service, XaaS) a jak společnost KEMS Zajil Telecom poskytuje zákazníkům flexibilní, různorodá a inovativní řešení založená na cloudu s využitím špičkových technologií Huawei. Richard Pearson, ředitel pro rozvoj projektů (CPDO) společnosti SIBCA v SAE pak uvedl, že ekologické a inteligentní koncepty i vývoj technologické infrastruktury si získávají stále větší uznání napříč nejrůznějšími obory. Společnost SIBCA doufá v rozšíření svého partnerství se společností Huawei ze stávajících oblastí sítí, úložišť a dalších produktů také na datová centra, cloud a AI inteligenci, aby tak mohly obě formy v blízké budoucnosti společně podpořit ekologičtější a inteligentnější výstavbu budov.

Díky více než třem desetiletím důsledné kultivace na poli informačních a komunikačních technologií (ICT) nashromáždila společnost Huawei bohaté zkušenosti s digitální transformací a je připravena stát se hlavní hnací silou rychlého rozvoje malých a středních podniků v digitální éře. Také v budoucnu hodlá Huawei nadále spolupracovat se svými globálními partnery na společných inovacích, sdílet úspěchy a vytvářet špičkovou digitální ekonomiku pro zákazníky z řad malých a středních podniků na celém světě.

Další informace o řešeních společnosti Huawei pro komerční trh najdete na https://e.huawei.com/cn/industries/commercial-market.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2533834/Ernest_Zhang.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/2533835/Peter_Zhang.jpg

Kontakt: houxudong4@huawei.com

 

 

Reklama

Doporučujeme

Macron, Starmer a Zelenskyj podepsali prohlášení o zárukách pro Ukrajinu

Lídři Francie, Británie a Ukrajiny podepsali podle francouzského prezidenta Emmanuela Macrona na okraj dnešního jednání koalice ochotných v Paříži společnou deklaraci o budoucích bezpečnostních zárukách pro Ukrajinu. Informovala o tom agentura Reuters.

Babiš: Muniční iniciativa může pokračovat, když ji budou financovat jiné státy

Peníze ze státního rozpočtu česká vláda na muniční iniciativu pro Ukrajinu dávat nebude, lze v ní ale pokračovat za podmínky, že ji budou financovat jiné státy. Po dnešním jednání lídrů zemí takzvané koalice ochotných to českým novinářům v Paříži řekl premiér Andrej Babiš.

Seriál Hannah Montana slaví 20 let. Miley Cyrus připomněla svou roli ikonickým účesem

Miley Cyrus se objevila na filmovém festivalu v Palm Springs s účesem, který okamžitě připomněl éru Hannah Montana. Zpěvačka zároveň potvrdila, že na plánech k 20. výročí seriálu se pracuje. Detaily si zatím nechává pro sebe. Fanoušci tak mohou jen čekat, kdy přijde další oznámení.

Rozmach umělé inteligence přináší větší zátěž pro životní prostředí

Umělá inteligence se rychle stává běžnou součástí našeho života. Zároveň s její oblibou roste i ekologická stopa. Datová centra spotřebují stále víc energie a vody a bez jasných pravidel hrozí, že technologický boom zpomalí plnění klimatických cílů.

Ve Francii za zavřenými dveřmi soudí učitele tance, co zneužil desítky žen

Před soudem v jihofrancouzském městě Aix-en-Provence stanul muž obviněný z dlouhodobého omamování a sexuálního zneužívání žen, přičemž některé z útoků si měl tajně natáčet. Proces, který začal za zavřenými dveřmi, patří k nejzávažnějším případům sexuálního násilí projednávaným ve Francii v posledních letech.

Papež Lev XIV. uzavřel svatý rok 2025

Zavřením Svaté brány v bazilice svatého Petra dnes papež Lev XIV. symbolicky ukončil svatý rok 2025. Do Říma během jubilea dorazily desítky milionů věřících a Vatikán už oznámil i termín dalšího mimořádného jubilea.

Nejnižší mzda v roce 2026 vzrostla na 22 400 korun

Od 1. ledna 2026 roste minimální mzda na 22 400 korun měsíčně, při plném úvazku 40 hodin týdně to odpovídá 134,40 koruny na hodinu. Změna platí pro celý rok 2026 a promítne se do výdělků lidí na nejnižších mzdách i do mzdových rozpočtů zaměstnavatelů.

Izrael bombardoval Libanon, podle prezidenta ohrožuje zasedání komise o příměří

Izrael provedl další vzdušné útoky na jižní Libanon. V noci na dnešek bombardoval třípatrovou budovu ve třetím největším pobřežním městě Sidon, poblíž nemocnice Ráí. Libanonský prezident Joseph Aún útok odsoudil jako úmyslnou snahu Izraele zabránit zasedání výboru pro monitorování příměří mezi Izraelem a militantním hnutím Hizballáh, které se má uskutečnit tuto středu. Napsal to libanonský deník L'Orient-Le Jour (OLJ).

Machado ocenila útok USA na Venezuelu jako velký krok pro lidstvo a svobodu

Šéfka venezuelské opozice a nositelka Nobelovy ceny za mír María Corina Machado v rozhovoru se stanicí Fox News uvítala intervenci Spojených států ve Venezuele jako velký krok pro lidstvo a svobodu. Do Venezuely se chce vrátit co nejdříve. Prohlásila, že ze své vlasti, která disponuje největšími ropnými zásobami na světě, hodlá učinit energetické centrum Ameriky. Speciální síly USA v sobotu zaútočily na Venezuelu a unesly jejího prezidenta Nicoláse Madura do USA, kde čelí obviněním z podílu na pašování drog do země.

Trump slíbil přístup k venezuelskému ropnému bohatství a investoři na to slyší

Akcie energetických gigantů rostou po únosu venezuelského prezidenta Nicoláse Madury. Investoři jsou optimističtí, americký prezident Donald Trump totiž uvedl, že USA budou jihoamerickou zemi dočasně řídit, a že uvolní obrovské zásoby její ropy.

U prezidentského paláce v Caracasu létaly drony a střílelo se

U prezidentského paláce v Caracasu se v pondělí večer objevily neidentifikované bezpilotní letouny a ozývala se střelba a výbuchy, když proti dronům zasáhly bezpečnostní složky. Napsala to dnes ráno agentura AFP a web Infobae s odvoláním na svědky. Incident se stal dva dny poté, co autoritářského prezidenta Nicoláse Madura v sobotu unesly americké jednotky do Spojených států. Venezuelské úřady později uvedly, že policie pouze sáhla k varovným výstřelům proti dronům, které v oblasti letěly bez povolení.

Kolumbie je velmi nemocná. Trump pohrozil útokem

Americký prezident Donald Trump naznačil možný vojenský úder na Kolumbii poté, co nařídil únos venezuelského diktátora Nicoláse Madura. Kolumbijského prezidenta Gustava Petra obvinil ze zapojení do obchodu s kokainem. Petro pohrozil, že se v případě útoku sám chopí zbraně.

Úřady v Rusku a na Ukrajině hlásí mrtvé a raněné po vzájemných dronových útocích

Jeden člověk přišel o život a dva lidé utrpěli zranění při ukrajinském dronovém útoku v ruské Tverské oblasti, uvedl dnes úřad jejího gubernátora Vitalije Koroljova. Dva lidé zahynuli při náletech ukrajinských dronů v Belgorodské oblasti na západě Ruska, informoval tamní gubernátor Vjačeslav Gladkov. Tři mrtvé a sedm raněných si vyžádaly ruské útoky v ukrajinských regionech, napsal server Ukrajinska pravda s odvoláním na úřady v Doněcké, Chersonské a Záporožské oblasti na východě a jihovýchodě země.

Maduro si pro boj s USA najal právníka Juliana Assange

Zadržený venezuelský prezident Nicolás Maduro stanul před soudem. V New Yorku ho bude hájit právník, který roky vedl obranu zakladatele WikiLeaks Juliana Assange. Případ otevírá otázky imunity hlav států, legality zásahu amerických sil i hranic americké jurisdikce.

Rodríguez se oficiálně stala prozatímní prezidentkou Venezuely

Venezuelská viceprezidentka Delcy Rodríguez se dnes po složení přísahy oficiálně stala prozatímní prezidentkou země, napsaly agentury. Do funkce se dostala poté, co v sobotu americké speciální síly zajaly autoritářského prezidenta Nicoláse Madura. Nejvyšší soud již dříve nařídil, aby převzala funkci hlavy státu.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama