Více
  24.9 C
  Czech
  Neděle, 26 června, 2022

  HUAWEI Mate Xs 2 představuje funkci paralelního vyhledávání s Petal Search

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Milán (Itálie) 21. května 2022 (PROTEXT/PRNewswire) – Maximalizujte svou efektivitu díky možnostem paralelního vyhledávání

  S nedávným uvedením telefonu HUAWEI Mate Xs 2 se zákazníkům dostává do rukou skládací telefon, který je tenký a lehký, ale přesto vybavený vlajkovou technologií HUAWEI. HUAWEI Mate Xs 2 přináší inteligentní funkce více oken pro ještě širší využití telefonu, který se zaměřuje na zvýšení kontinuity díky spolupráci mezi různými aplikacemi. Také proto jeho tvůrci zvolili a dále rozvinuli vyhledávání Petal Search, které staví na nových funkcích paralelního vyhledávání.

  Paralelní vyhledávání Petal Search – výkonnější než kdy dříve

  Petal Search se přizpůsobuje „nonstop online“ životu dnešních uživatelů a umožňuje jim zdvojnásobit efektivitu práce s telefonem díky novému uspořádání vyhledávače.

  Díky vyhledávači Petal Search, který je nyní optimalizován pro skládací obrazovky, mohou uživatelé na skládacím displeji True-Chroma o velikosti 7,8 palce nového telefonu HUAWEI Mate Xs 2 snadno vyhledávat cokoli, co je zajímá – zprávy, aplikace, obchody, služby v okolí a mnoho dalšího. Jedním klepnutím na vyhledávací panel se automaticky aktivuje funkce paralelního vyhledávání, kdy se detaily vyhledávání plynule zobrazí na obou obrazovkách v rozložení dvou oken. Tento interaktivní design podporuje multitasking na větších obrazovkách a zvyšuje efektivitu uživatelů při práci i při volnočasovém surfování.

  Nové paralelní vyhledávání Petal Search umožňuje zobrazit různé části používaných vyhledávacích služeb na obou obrazovkách současně. Příjem hodnotných informací se tak zdvojnásobí, nutnost provádět složité operace se sníží na polovinu a celková efektivita vzroste o 100 %.

  Díky paralelnímu vyhledávání mohou uživatelé okamžitě zobrazit výsledky hledání na jedné obrazovce, zatímco na druhé stále procházejí další možnosti. Příkladem může být prohlížení blízkých restaurací na jedné obrazovce, přičemž na druhé se zobrazují podrobné informace o jejich nabídce, slevy, jídelní lístek, fotografie jídel, recenze, možnosti objednání jídla online atd. Toto všestranné rozvržení přináší skutečně plynulé, efektivní surfování po internetu.

  Většina dnešních uživatelů zkrátka miluje nakupování. Výzkumy přitom ukazují, že zhruba 51 % spotřebitelů navštíví až čtyři weby, než se rozhodnou pro nákup konkrétního produktu (Zdroj: People Comparison Shop). Nová funkce vyhledávání však může usnadnit i nákupní rozhodnutí: pro snadné porovnání mezi dvěma položkami dokáže zobrazit všechny podrobnosti o produktu na jedné stránce. Petal Search navíc umožňuje uživatelům telefonu HUAWEI Mate Xs 2 spustit 2 vyhledávací služby současně – na jedné obrazovce si mohou například spustit aplikaci pro streamování videa, zatímco na druhé si mohou přečíst nejnovější zprávy.

  Vyhledávání vše v jednom – strhující uživatelský zážitek

  S funkcí paralelního vyhledávání Petal Search si spotřebitelé mohou vybrat mezi 2 různými režimy prohlížení. Prvním je režim dvou oken, v němž si spotřebitelé zobrazí na každé obrazovce jinou část vyhledávání pro vyšší efektivitu. Pokud naopak vyžadují lepší zobrazení, v režimu jednoho okna uvidí vše mnohem větší pro skutečně pohlcující zážitek z vyhledávání.

  Nový HUAWEI Mate Xs 2 s extra velkým displejem a vyhledáváním Petal Search All-In-One vám umožní dokonale vychutnat surfování po internetu. Díky spolupráci s více než 3000 špičkovými e-shopy, službami pro cestovatele a místními obchodníky přináší Petal Search perfektně přizpůsobené vyhledávání v oblasti nakupování, cestování a více než 20 dalších kategorií.

  Svěřte svůj volný čas opravdu špičkovému vyhledávání! Při online nákupech s Petal Search najdete zajímavé nabídky a snadno porovnáte zboží a ceny, aniž byste museli otevírat další karty. Díky možnosti porovnat ceny letenek a hotelů na jediné stránce s Petal Search lehce naplánujete i příští dovolenou. Neváhejte a posuňte své vyhledávání na vyšší úroveň!

  Petal Search staví na univerzální strategii 1+8+N společnosti Huawei a mimořádné adaptabilitě jejího hardwaru a softwaru. Jeho cílem je nabídnout uživatelům hladké a zároveň spolehlivé vyhledávání.

  Chcete-li si stáhnout a vyzkoušet službu Petal Search, navštivte stránku: https://bit.ly/3rpGYGY

  Fotohttps://mma.prnewswire.com/media/1820758/image_1.jpg

  KONTAKT: Lingling Wang, [email protected]

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS