Reklama
5.8 C
Czech
Čtvrtek 19. března 2026
Protext ČTKHisense pořádá ve spolupráci s berlínským Safe-Hubem inkluzivní projekce UEFA EURO 2024

Hisense pořádá ve spolupráci s berlínským Safe-Hubem inkluzivní projekce UEFA EURO 2024

Praha 8. července 2024 (PROTEXT) – Společnost Hisense, světový lídr v oblasti spotřební elektroniky a spotřebičů, oznámila partnerství s centrem Safe-Hub Berlin. Cílem této spolupráce je sjednotit různorodou komunitu mladých lidí prostřednictvím fotbalu. Hisense jako oficiální partner UEFA EURO 2024 podpoří sérii šestnácti veřejných projekcí v berlínském Safe-Hubu, kde budou mít mladí fanoušci možnost sledovat nejvyšší evropský fotbalový šampionát v bezpečném a přívětivém prostředí a budou se moci účastnit sportovních a vzdělávacích projektů podporujících začlenění a soudržnost.

Safe-Hub Berlin v berlínské čtvrti Wedding nabízí mladým lidem bezpečný prostor pro hru, učení a rozvoj. A nyní díky podpoře společnosti Hisense představuje i místo, kde mohou zažít strhující atmosféru spojenou s probíhajícím mistrovstvím Evropy ve fotbale. Spolupráce se Safe-Hub Berlin je důkazem závazku společnosti Hisense investovat do potenciálu a úspěchu mladých lidí a umožnit jim vést šťastný a zdravý život.

Hisense poskytuje finanční prostředky a nejmodernější technologické produkty, díky nimž se může v komunitě uskutečnit šestnáct fanouškovských večerů s projekcí zápasů fotbalového ME a s dalším programem. Mladým lidem akce nabídnou nejen vzrušující zážitek ze společného sledování fotbalových klání, ale také fotbalové turnaje a tréninky, které posílí pocit sounáležitosti.

Jedinečné partnerství přibližuje i video vytvořené společností Hisense, které podporuje Safe-Hub Berlin a přibližuje nadcházející projekce zápasů UEFA EURO 2024. Vystupují v něm členové místní komunity a trenéři Safe-Hub. Video najdete zde.

Letošní UEFA EURO 2024 je již třetím po sobě jdoucím mistrovstvím Evropy ve fotbale, jehož je Hisense oficiálním partnerem. Aktuální kampaň „BEYOND GLORY“ s globálními ambasadory Ikerem Casillasem a Manuelem Neuerem zdůrazňuje snahu společnosti Hisense posouvat hranice a vyvíjet průkopnické technologie, které zlepší každodenní život.

O Hisense

Hisense je přední světová značka domácích spotřebičů a spotřební elektroniky a oficiální partner UEFA EURO 2024. Podle společnosti Omdia se společnost Hisense v roce 2023 i v prvním čtvrtletí roku 2024 umístila na druhém místě v celosvětovém žebříčku dodávek televizorů a je celosvětovým lídrem v kategorii 100palcových televizorů. Společnost rychle expanduje a působí ve více než 160 zemích. Specializuje se na multimediální produkty, domácí spotřebiče a inteligentní informační IT.

O Safe-Hub

Safe-Hub® je inovativní síť komunitních center a platforma pro komplexní rozvoj mládeže a komunity. Je to fyzicky a emocionálně bezpečný prostor pro mladé lidi, jejich rodiny a komunity. Zde mají přístup ke službám, příležitostem a podpoře od silných vzorů prostřednictvím mimoškolního programu, který je založený na sportu a klade silný důraz i na zdraví, vzdělávání, zaměstnatelnost, místní ekonomický rozvoj a ekologická řešení. Síť center Safe-Hub poskytuje zázemí místním nevládním organizacím, státní správě a poskytovatelům služeb.

Více informací: cz.hisense.com, global.hisense.com 

Sense For Technology

Video je trvale přístupné zde: https://www.youtube.com/watch?v=Utxwa-nZkrU

 

Zdroj: Hisense

 

 

Reklama

Doporučujeme

Trump oznámil, že neplánuje vyslat do Íránu americké jednotky

Americký prezident Donald Trump dnes v Oválné pracovně uvedl, že íránské vedení bylo zničeno a tamní vojáci dezertují. Před novináři také řekl, že neplánuje vyslat americké jednotky do země, na kterou americké a izraelské síly ze vzduchu útočí od 28. února.

Kryptofirmy v Emirátech zatím fungují navzdory válce s Íránem

Válka mezi USA, Izraelem a Íránem zatím podle Reuters výrazně nenarušila fungování kryptofirem ve Spojených arabských emirátech. Zatímco energetika a doprava v regionu čelí problémům, kryptosektor těží z toho, že většina jeho byznysu funguje online a na dálku.

Útok na plynové pole v Íránu zvýšil napětí na Blízkém východě

Izraelský úder na íránské plynové pole South Pars dál zvyšuje napětí na Blízkém východě a prohlubuje obavy o dodávky energií. Jde o další posun ve válce, která už zasáhla i klíčovou infrastrukturu v Perském zálivu a dál tlačí vzhůru ceny ropy a plynu.

Přechod Rafah z Gazy do Egypta byl znovu otevřen, přešel omezený počet osob

Hraniční přechod z Pásma Gazy do Egypta kontrolovaný Izraelem byl dnes poprvé od začátku izraelsko-americké války proti Íránu znovu otevřen, píše agentura AFP s odvoláním na egyptskou televizní stanici Al-Káhira. Počet lidí, kteří mohou přes přechod přecházet, je nicméně pro oba směry omezen na několik desítek denně, píše AFP s odvoláním na činitele egyptské pohraniční policie.

Babiš v Bruselu znovu tlačí na změnu emisních povolenek

Premiér Andrej Babiš na summitu Evropské unie v Bruselu znovu otevřel téma emisních povolenek. Tvrdí, že současný systém EU ETS zvyšuje tlak na český průmysl i ceny energií, a Česko proto chce jeho rychlou revizi. Do debaty navíc vstupují i rostoucí obavy z drahých energií v době dalšího napětí na Blízkém východě.

Nebezpečná eskalace: Ceny ropy a plynu dál kvůli válce s Íránem rostou

Ceny ropy a plynu ve čtvrtek výrazně vzrostly poté, co útoky na klíčovou energetickou infrastrukturu na Blízkém východě prohloubily obavy z globálního nedostatku surovin, píše server CNBC. Trhy reagují na rychlou eskalaci konfliktu, která začíná zasahovat samotné jádro světových dodávek.

Babiš se obává růstu cen plynu, útok Izraele označil za nepochopitelný

Premiér Andrej Babiš (ANO) se obává, že v důsledku středečního útoku Izraele na íránskou infrastrukturu pro těžbu výrazně stoupne cena plynu. Útok Izraele označil za nepochopitelný. Řekl to dnes novinářům před odletem na summit EU v Bruselu.

Saúdská Arábie si vyhrazuje právo vojensky zasáhnout proti Íránu

Veškerá důvěra mezi Rijádem a Teheránem byla otřesena a Saúdská Arábie si vyhrazuje právo vojensky zasáhnout proti Íránu, prohlásil v noci na dnešek podle agentury Reuters saúdský ministr zahraničí princ Fajsal bin Farhán. Uvedl to poté, co Írán ve středu zaútočil balistickými střelami na Rijád, zatímco v saúdskoarabské metropoli jednali ministři zahraničí muslimských zemí.

FBI vyšetřuje bývalého šéfa protiteroristického střediska USA

Federální úřad pro vyšetřování (FBI) vyšetřuje již bývalého ředitele Národního protiteroristického centra (NCTC) Joea Kenta kvůli údajnému úniku informací. Dlouholetý spojenec prezidenta Donalda Trumpa rezignoval na svou pozici kvůli nesouhlasu s válkou s Íránem.

„Není to naše válka.“ Evropa řekla Trumpovi ne

Evropské státy se odmítají připojit k americko-izraelské operaci proti Íránu. Zpochybňují její smysl a kritizují, že USA údery předem se spojenci nekonzultovaly. Přednost by podle nich mělo mít diplomatické řešení. Spor dál zatěžuje vztahy s Washingtonem i jednotu NATO.

Austrálie ve zprávě o biodiverzitě vynechala podporu fosilních paliv

Austrálie ve své první zprávě o plnění globálních cílů ochrany přírody vynechala klíčové číslo. Nezahrnula finanční podporu fosilních paliv. Právě ty přitom patří mezi hlavní faktory poškozující životní prostředí.

Lisa Kudrow se po 10 letech vrací v seriálu The Comeback

Lisa Kudrow se vrací do role Valerie Cherish, herečky, která se snaží znovu prosadit v neúprosném světě showbyznysu. Nová série přichází po dlouhé pauze a přináší téma, které dnes rezonuje celým Hollywoodem. Zároveň ale uzavírá příběh, který si fanoušci drželi při životě celé roky.

Letadlová loď USA zapojená do války proti Íránu kvůli opravám zakotví na Krétě

Americká letadlová loď USS Gerald Ford zapojená do války s Íránem zamíří z Blízkého východu ke Krétě, kde zakotví kvůli potřebným opravám, píší média. V prádelně válečné lodi minulý týden vypukl požár, jehož uhašení trvalo 30 hodin a při němž podle amerického námořnictva utrpěli zranění dva námořníci. Desítky dalších musely být ošetřeny kvůli vdechnutí kouře, napsal deník The New York Times (NYT) s odvoláním na americké činitele.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama