-1.7 C
Czech
Úterý 13. ledna 2026
e-SportsFanoušci Marvel Rivals mají obavy z 1. sezóny kvůli Invisible Woman

Fanoušci Marvel Rivals mají obavy z 1. sezóny kvůli Invisible Woman

Hráči Marvel Rivals se ještě před spuštěním 1. sezóny začínají znepokojovat kvůli jednomu konkrétnímu problému. Tím je nová postava jménem Invisible Woman.

Vývojáři v oznámení prozradili, že hráče čeká spousta novinek, na které se mohou těšit. Hlavním tahákem 1. sezóny je přidání členů Fantastic Four, kteří díky svým unikátním schopnostem mají potenciál výrazně zamíchat kartami.

Ačkoliv sezóna zatím není spuštěna, komunita už nyní spekuluje o nových strategiích a o tom, jak se nový obsah promítne do hry. Zároveň se však objevují obavy týkající se Invisible Woman, která by podle některých mohla způsobit zmatky kvůli své vizuální podobnosti s postavami Cloak a Dagger.

Problém s Invisible Woman

Diskuze na toto téma se rozhořela na Redditu v příspěvku s názvem „Bude asi těžké rozeznat tyto dvě postavy během boje“. Ačkoliv mají podle serveru Dexerto Invisible Woman a Cloak & Dagger odlišné schopnosti, sdílejí podobnou barevnou paletu a stylový, přiléhavý outfit. Z větší vzdálenosti by tak pro hráče mohlo být obtížné je od sebe rozeznat. Navíc obě postavy patří mezi Strategisty a používají speciální střely, které léčí spojence a poškozují nepřátele.

„Už teď se mi stává, že vidím Dagger a na chvilku si říkám, že ona přece ještě ve hře není. Měli se držet víc modré barvy, kterou Sue Storm a Fantastic Four nosili v minulosti,“ napsal jedem z hráčů. 

Další přiznal, že jeho lehké zrakové postižení způsobuje, že už teď má problém rozlišit Dagger a jinou postavu, Lunu. Jeden uživatel také zmínil, že sledoval YouTubera s předběžným přístupem ke hře, který se sám několikrát spletl a zaměnil Invisible Woman za jinou postavu během svého videa.

Jaké je řešení? 

Mnoho hráčů se však shoduje, že potenciální problém by mohl být zmírněn díky skinu Malice pro Invisible Woman. Tento skin má tmavší barevnou paletu, která by ji měla od Cloak & Dagger jasně odlišit. Zda se ale tento skin stane oblíbenou volbou a zda opravdu vyřeší problém s rozpoznáváním postav, ukáže až čas.

S blížícím se spuštěním 1. sezóny Marvel Rivals je jasné, že vývojáři naslouchají komunitě. Zda se však obavy ohledně podobnosti Invisible Woman s dalšími postavami ukáží jako opodstatněné, nebo zda vše vyřeší kosmetické úpravy, bude záležet na zpětné vazbě hráčů po oficiálním spuštění sezóny.

Reklama

Doporučujeme

Čtyři mrtví a šest raněných při ruském útoku na Charkov, uvedly úřady

Nejméně čtyři lidé přišli o život a šest utrpělo zranění při ruském nočním útoku na předměstí Charkova, uvedl šéf oblastní správy Oleh Syněhubov. Dříve informoval o dvou mrtvých a pěti raněných v druhém největším ukrajinském městě, ležícím na východě země. Ukrajina naopak zaútočila na přístavní město Taganrog u Azovského moře, tvrdí ruské úřady.

Íránci se po dnech protestů mohou znovu telefonicky spojit se zahraničím

Íránci se podle agentury AP po dnech protestů mohou znovu telefonicky spojit se zahraničím, nadále ale nefungují internet ani textové zprávy. Na pokračující výpadky internetu upozornila své občany také americká diplomacie, podle níž by, pokud to bude bezpečné, měli Američané zvážit odchod z Íránu přes pozemní hranice s Tureckem a s Arménií.

Grónsko a Dánsko slibují posílení bezpečnosti Arktidy

Severoatlantická aliance (NATO) a Grónsko chtějí posílit obranu dánského autonomního území v naději, že odradí amerického prezidenta Donalda Trumpa od pokusů o jeho převzetí. Šéf Bílého domu trvá na tom, že Grónsko musí být pod kontrolou USA, protože je klíčové pro národní bezpečnost.

Trump vzkázal Nejvyššímu soudu: Zrušte cla a nastane chaos

Pokud Nejvyšší soud neuzná platnost cel na základě zákona International Emergency Economic Powers Act (IEEPA), nastane chaos a ekonomická nejistota. To na své sociální síti Truth Social prohlásil americký prezident Donald Trump. Varoval, že vrátit vybrané peníze by bylo nemožné.

Grónsko odmítá americké převzetí za jakýchkoli okolností

Vláda v Nuuku odmítla, že by Spojené státy mohly převzít kontrolu nad Grónskem. Ostrov, který má širokou autonomii v rámci Dánska, zdůraznil, že patří do západních obranných struktur a bezpečnost chce řešit v rámci NATO.

Rekordní oteplení oceánů zvyšuje tlak na klima i ekosystémy

Oceány v roce 2025 pohltily více tepla než kdykoli dřív. Tento rekord nevěstí nic dobrého a vědci varují před zesílením extrémního počasí i rostoucím ohrožením podmořského života.

Výbuch plynové lahve v Islámábádu zabil novomanžele a další lidi

Novomanželé v pákistánském Islámábádu zemřeli po výbuchu plynové lahve v domě, kde po svatební oslavě přespávali. Neštěstí si vyžádalo i další oběti z řad rodiny a hostů, několik lidí utrpělo zranění.

V Kanadě zmizelo jezero Lake Rouge. Vědci zkoumají proč

V květnu 2025 se v odlehlé části severního Québecu beze stopy vytratilo jezero o rozloze tří čtverečních kilometrů. Místní obyvatele to šokovalo, odborníci dodnes hledají vysvětlení a případ znovu otevírá otázku, jak moc krajina pod tlakem lidské činnosti ztrácí stabilitu.

Zlaté glóby 2026 ovládli Timothée Chalamet a režisér Paul Thomas Anderson

Timothée Chalamet konečně prolomil smůlu, Paul Thomas Anderson si odnesl svou první sošku za režii a Jessie Buckley zaujala emocionálním projevem. Zlaté glóby letos nebyly jen o lesku a šatech, ale i o silných momentech a nečekaných výsledcích.

Milos Raonic ukončil kariéru

Bývalá světová trojka a finalista Wimbledonu Milos Raonic oznámil, že končí s profesionálním tenisem. Pětatřicetiletý Kanaďan se loučí po letech, kdy patřil k nejvýraznějším hráčům své generace.

KOMENTÁŘ: Šéfa Fedu vyšetřují kvůli rekonstrukci. Trump si mne ruce a dělá, že o ničem neví

Americké ministerstvo spravedlnosti zahájilo trestní vyšetřování vedené proti Jeromu Powellovi, předsedovi centrální banky. Šéf Fedu je dlouhodobě na kordy s Donaldem Trumpem. Předmětem vyšetřování má být předražená rekonstrukce, podle Powella jde ale o Trumpovu vendetu.

Šéfka diplomacie EU pohrozila Íránu sankcemi za potlačování protestů

Šéfka diplomacie Evropské unie Kaja Kallasová pohrozila Íránu novými sankcemi kvůli brutálnímu potlačování protivládních protestů. Napsal to dnes bruselský web Politico, podle kterého je reakce Kallasové mezi unijními činiteli zatím nejráznějším odsouzením násilností, kterých se teokratický režim dopouští na demonstrantech.

Teherán navrhl jednání se Spojenými státy, tvrdí americký prezident

Írán navrhl jednání se Spojenými státy poté, co Washington zvažoval i použití síly vůči íránskému režimu. Uvedl to v neděli podle tiskových agentur americký prezident Donald Trump. Možná schůzka se podle Trumpa připravuje, šéf Bílého domu ale nepotvrdil žádný konkrétní termín. V Íránu pokračují protivládní demonstrace, při nichž podle aktivistů od přelomu roku zahynulo nejméně 544 lidí, píše agentura AP.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama