Protext ČTKElektrokoloběžky Sencor: Flexibilita do města i adrenalin v terénu

Elektrokoloběžky Sencor: Flexibilita do města i adrenalin v terénu

Praha 3. června 2024 (PROTEXT) – Do kanceláře, na výlet do přírody, kamkoliv se vám zamane … S novou elektrickou koloběžkou Sencor X50 se rozhodně nemusíte omezovat, protože si s ní podmaníte kteroukoliv cestičku ve městě i v terénu.

Elektrická koloběžka Sencor X50 (doporučená prodejní cena 24 999 Kč) na jedno nabití ujede až 65 kilometrů a cesta vám bude taky rychle ubíhat, protože zvládnete jet rychlostí až 25 km/h. Poradí si i s jízdou do kopce a kdyby už zatmělo, cestu vám ukáže LED osvětlení.

Odpružení předního i zadního kola tlumí nárazy a vibrace a také si hravě poradí se všemi nerovnostmi na silnici i v terénu, díky bezdušovým pneumatikám s gelem pro zacelení defektu se zase nemusíte bát, že někde „zkejsnete“. A když bude potřeba náhle zabrzdit, duální brzdový systém vás nenechá ve štychu. Stejně jako při jízdě na kole či na motorce, i v případě elektrokoloběžky je bezpečnost na prvním místě. Bezpečnou jízdu zajistí kvalitní pneumatiky, správně nastavená výška řídítek, pevný rám a právě kvalitní brzdy.

„Koloběžky z nové řady Sencor poskytují maximální bezpečí, které zajistí 10″ bezdušové pneumatiky se vzorkem do terénu a s vlastnostmi pro dobré tlumení, kyvné odpružení kol a duální brzdový systém, který umožní jak brždění motorem, tak i mechanickým způsobem pomocí kotoučové brzdy,“ říká Martin Štancl, produktový manažer značky Sencor.

Na silnicích je také potřeba dobře vidět a být viděn. „Velký čitelný displej našich koloběžek poskytne uživateli maximální komfort při jízdě a neohrozí to jeho bezpečí, protože všechny informace bude mít na jednom místě. Zároveň jsou nové modely vybaveny LED světly, které dokonale posvítí na každou cestu, vestavěné blinkry pak slouží ke včasnému upozornění na změnu směru,“ dodává Martin Štancl.

Koloběžky jsou Sencor robustní a vynikají kvalitou dílenského zpracování, takže rozhodně nejsou žádné „vejtřasky“. Pro milovníky technologií a appek na všechno Sencor připravil mobilní aplikaci plnou statistik o ujetých kilometrech, rychlosti či stavu baterie. Aplikace také umí koloběžku zamknout proti odcizení.

V nabídce elektrokoloběžek Sencor si vybere každý podle svých potřeb a cenových preferencí. Model Sencor Scooter S70 (12.999 Kč) nabízí maximální rychlost až 25 km/h, dojezd 50 kilometrů a kvalitní odpružení obou kol. Sencor Scooter S30 je díky svým parametrům (maximální rychlost 25 km/h, dojezd 30 km) skvělou alternativou pro starší děti.

Pro všechny elektrokoloběžky Sencor platí, že nedělají žádné kompromisy v oblasti funkčnosti, jsou vybaveny nejlepšími technologiemi a nabízejí všechny dostupné funkce, které zajistí pohodlnou a bezproblémovou jízdu. Zároveň vás dovezou kamkoliv budou potřebovat. Až budete v cíli, dost možná byste si zasloužili odměnu. Pokud by jí měl být třeba vychlazený drink, máme pro vás skvělou zprávu: ke každé elektrokoloběžce vám teď jako dárek Sencor přibalí chladící tašku, která je díky vnitřní izolační vrstvě a skladnosti na letní výlety jako dělaná.

Značka spotřební elektroniky SENCOR byla založena v roce 1969 v Japonsku, v devadesátých letech 20. století se pak stala firmou evropskou. SENCOR je řízen z Evropy, své produkty vyrábí v Asii i v evropských zemích. Mezi hlavní přednosti SENCOR patří atraktivní design výrobků, široký sortiment pro každou domácnost a její potřeby, inovace a zpřístupnění moderních technologií a funkcí, za které zákazník neutratí víc, než je nutné.

 

Zdroj: Bypass ideas

 

 

Doporučujeme

Švédové po porážce s Českem řeší krizi

České vítězství 4:3 nad Švédskem rozvířilo ve švédských médiích velkou debatu. Kritika míří hlavně na obranu, výkon brankáře Magnuse Hellberga i slabou hru pět na pět. Experti navíc tlačí na trenéra Sama Hallama, aby konečně nasadil talentovaného Antona Frondella.

Údery USA a Nigérie zabily od soboty 175 členů IS

Při společných americko-nigerijských vzdušných úderech proti Islámskému státu (IS) zahynulo od soboty 175 jeho členů. Dnes to podle tiskových agentur sdělila nigerijská armáda. Při vojenských operacích byly také zničeny skrýše zbraní, kontrolní stanoviště, logistická střediska a sítě pro financování aktivit džihádistů. Podle agentury Reuters operace zahrnovaly i pozemní akce, není však jasné, zda se jich zúčastnili také američtí vojáci.

Trump nevylučuje nový útok na Írán, který podle něj prosí o dohodu s USA

Spojené státy možná budou muset znovu zaútočit na Írán. Dnes to podle agentury Reuters prohlásil americký prezident Donald Trump s tím, že jistý si ale není. Poznamenal také, že Teherán prosí o uzavření dohody s Washingtonem. USA společně s Izraelem na konci února zaútočily na Írán s deklarovaným cílem zabránit islámské republice získat jaderné zbraně. Boje před více než měsícem ustaly díky příměří, které má USA a Íránu poskytnout možnost uzavřít mírovou dohodu.

Stíhačka NATO sestřelila nad Estonskem zřejmě ukrajinský dron

Rumunská stíhačka NATO sestřelila nad Estonskem dron, který vnikl do vzdušného prostoru pobaltské země, uvedl dnes podle veřejnoprávní stanice ERR ministr obrany Hanno Pevkur. Dron podle něj nejspíš patřil Ukrajině a mířil na ruské cíle, jeho pád zřejmě nezpůsobil žádné škody. Letecký poplach vyvolal dron také v sousedním Lotyšsku.

Svět si oddechl. Trump stopl útok na Írán a ceny ropy spadly

Ceny ropy klesly poté, co americký prezident Donald Trump na sociální síti Truth Social oznámil odklad obnovení útoků na Írán. Černé zlato se však stále prodává nad psychologickou hranicí 100 dolarů za barel. Nenaplnila se ani očekávání, že čínský prezident Si Ťin-pching pomůže zprostředkovat pokrok v mírových rozhovorech.

Afghánistán v krizi: Muži prodávají své děti, aby uživili rodiny

Humanitární situace v Afghánistánu je po převzetí moci hnutím Tálibán kritická. Desetiletí války, sucho, pandemie a omezení zahraniční pomoci vytvořily podmínky pro chudobu a hlad. Muži jsou natolik zoufalí, že prodávají své děti, aby uživili zbytek rodiny. O tom, jak je situace v zemi špatná, přitom psala média už před lety. Přesto USA téměř zmrazily humanitární pomoc.

Íránský mírový návrh žádá zrušení blokády i sankcí, uvedl Teherán

Aktuální íránský mírový návrh pro vyjednávání se Spojenými státy požaduje ukončení americké blokády íránských přístavů, zrušení sankcí a konec bojů na všech frontách včetně Libanonu. Podle agentury Reuters to dnes uvedl náměstek íránského ministra zahraničí Kázem Gharíbabádí. Americký prezident Donald Trump v pondělí oznámil, že v zájmu jednání odkládá útoky na Írán původně avizované na dnešek.

Ukrajina a Rusko informují o obětech a raněných po náletech dronů

Nejméně jednu oběť a šest raněných si vyžádal noční ruský útok na Charkov a okolí druhého největšího ukrajinského města, oznámili záchranáři. Jednoho mrtvého a dva zraněné hlásí ruské úřady po ukrajinském útoku na západě Ruska. Ukrajinské drony zasáhly také blíže neupřesněný průmyslový objekt v Jaroslavli, rozsáhlý nálet se obešel bez obětí a raněných, uvedl gubernátor Michail Jevrajev. Již dříve se terčem ukrajinských dronů stala rafinerie ve městě ležícím asi 700 kilometrů od ukrajinských hranic.

Střelba u islámského centra v San Diegu skončila tragédií

Tři muži zemřeli při střelbě v Islámském centru v San Diegu. Dva teenageři podle policie v pondělí zahájili palbu u mešity a poté si o několik bloků dál vzali život. Útok je vyšetřován jako zločin z nenávisti.

Policie v Turecku pátrá po střelci, který zabil šest lidí

Jihem Turecka otřásl krvavý útok, při němž ozbrojený muž podle tureckých úřadů a médií zastřelil šest lidí a dalších osm zranil. K tragédii došlo v pondělí poblíž města Tarsus v provincii Mersin. Podezřelý po útoku uprchl autem a policie zahájila rozsáhlou pátrací operaci s nasazením vrtulníků.

U Los Angeles se rychle šíří požár

Jižní Kalifornii zasáhl další rychle se šířící požár. Sandy Fire vypukl v pondělí dopoledne v kopcích nad městem Simi Valley, zhruba 48 kilometrů severozápadně od Los Angeles, a kvůli větru se během několika hodin přiblížil k obytným čtvrtím.

USA o 30 dní prodloužily výjimku umožňující nákup ruské ropy na tankerech

Spojené státy prodloužily o 30 dní výjimku, která zemím umožňuje nakupovat sankcionovanou ruskou ropu naloženou na tankerech. Na síti X to dnes oznámil americký ministr financí Scott Bessent. Uvedl, že výjimka umožní stabilizovat trh s ropou a dopravit surovinu do energeticky nejzranitelnějších zemí. Třicetidenní výjimku ze sankcí Spojené státy poprvé zavedly v březnu s cílem stabilizovat trhy s energiemi po vypuknutí války na Blízkém východě. V dubnu toto opatření Washington prodloužil.

Shakira uspěla u soudu. Španělsko jí musí vrátit přes 1,5 miliardy korun

Shakira po letech uspěla ve sporu se španělskými úřady. Soud rozhodl, že část peněz od ní stát vybral neoprávněně a nařídil jejich vrácení i s úroky. Případ, který zpěvačku provázel téměř deset let, tak dostal zásadní obrat.

Češi porazili Švédsko a napravili zaváhání se Slovinskem

Čeští hokejisté zvládli na mistrovství světa důležitý zápas. Ve Fribourgu porazili Švédsko 4:3 a po nečekané ztrátě se Slovinskem ukázali výrazně lepší tvář. Národní tým vedl už v první třetině 3:0, poté přežil dlouhé oslabení i švédský tlak a připsal si druhou výhru na turnaji.

Trump oznámil, že v zájmu jednání odkládá útok na Írán plánovaný na úterý

Prezident Spojených států Donald Trump na žádost Kataru, Saúdské Arábie a Spojených arabských emirátů (SAE) odložil nové údery proti Íránu, které byly plánované na úterý. Trump to dnes oznámil na své sociální síti Truth Social, kde zároveň bez podrobností napsal, že se nyní konají "vážná jednání". Poznamenal, že pokud nebude s výslednou dohodou spokojen, podniknou Spojené státy rozsáhlý útok proti islámské republice.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama