Více
  10.5 C
  Czech
  Pátek, 27 května, 2022

  Céline Dion ruší zbývající koncerty své tour. Zpěvačku trápí zdravotní problémy

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Kanadská zpěvačka Céline Dion oznámila zrušení zbývajících 16 koncertů svého světového turné kvůli přetrvávajícím zdravotním obtížím. Umělkyně se podle svého sobotního vyjádření na Instagramu potýká s „těžkými a přetrvávajícími svalovými křečemi“, které jí v koncertování brání. Napsaly o tom magazín Hollywood Reporter a server CNN.

  Dion ruší zbývající část turné v Severní Americe v termínech od 9. března do 22. dubna.

  „Opravdu jsem doufala, že teď už budu v pořádku, ale předpokládám, že musím být trpělivější a dodržovat režim, který mi předepisují lékaři,“ uvedla Dion ve svém prohlášení.

  „Naše show vyžadují hodně organizování a příprav, a tak musíme dnes učinit rozhodnutí, která ovlivní plány za dva měsíce,“ konstatovala hudebnice.

  Prvních 52 koncertů světové tour absolvovala v Kanadě a Spojených státech do března 2020, kdy pandemie ukončila živá vystoupení.

  Kvůli svalovým křečím držitelka cen Grammy a Juno už loni v říjnu odložila show v Las Vegas původně naplánovanou na listopad 2021 a také na leden a únor 2022. V té době Dion stále plánovala vystoupit na nově zrušených koncertech.

  Evropská část turné na programu zůstává

  Se začátkem evropské části Courage World Tour 25. května 2022 v anglickém Birminghamu zpěvačka zatím stále počítá.

  „Budu tak ráda, až se vrátím zpět v plné síle a až všichni překonáme tuto pandemii. Nemůžu se dočkat, až budu znovu na pódiu,“ dodala Dion. „Velmi mě dojala všechna vaše povzbudivá slova, které mi všichni posíláte na sociálních sítích. Cítím vaši lásku a podporu a znamená to pro mě všechno,“ poznamenala třiapadesátiletá umělkyně.

  Dion se nejvíce proslavila nazpíváním ústřední melodie filmu Titanic s názvem My Heart Will Go On, za kterou v roce 1998 získala dvě ceny Grammy. V následujících letech se postupně dostala mezi umělce s nejvíce prodanými alby, když podle Sony Music prodeje přesáhly 200 milionů kopií.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS