Více
  16.6 C
  Czech
  Středa, 10 srpna, 2022

  Ceb odhalil, jak donutit spoluhráče vystoupit z komfortní zóny

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Sébastien „Ceb“ Debs, dvojnásobný šampion TI s OG, ví, jak vyhrávat hry Dota. Kromě toho, že má se svým týmem skvělou chemii a vynikající koordinaci, se tento vysloužilý hráč podělil o to, že nejlepší způsob, jak přesvědčit spoluhráče, aby hráli za konkrétní hrdiny, je dát jim na ně drahé skiny.

  Většina hráčů Doty má své hrdiny, za které rádi hrají. Někteří dávají přednost hrdinům, kteří jsou na vrcholu mety, zatímco jiní raději maximalizují své šance tím, že využívají schopností nekonvenčních postav.

  Profesionální hráči se neliší a také mají své preference, pokud jde o výběr hrdinů. V profesionálních zápasech ale samozřejmě záleží hlavně na vítězství, takže si každý tým vybírá hrdiny, o kterých si myslí, že mu dají největší šanci na vítězství, bez ohledu na jeho preference.

  Proto musel Ceb své spoluhráče dodatečně motivovat k tomu, aby hráli hrdiny, které po nich chce jejich trenér nebo kapitán, ale bylo to na úkor jeho sbírky skinů pro hru Dota 2.

  Odhalení triku

  Čerstvě po svém působivém výkonu na ESL One Stockholm Major se Ceb rozhodl vrátit ke streamování. Během období draftování hrdinů v konkrétní hře se rozhodl hrát Linu. Po výběr hrdiny začal Ceb hledat konkrétní skin Liny, o kterém si myslel, že ho má ve své sbírce.

  Ceb si uvědomil, že ho dal pryč svému bývalému spoluhráči z OG, Topiasovi Miikka „Topson“ Taavitsainenovi. Svým divákům dále vysvětlil, že rozdávání skinů spoluhráčům je nejlepší způsob, jak je přimět hrát hrdiny, které hrát nechtějí.

  „Vlastně jsem je dal Topsonovi, aby souhlasil, že bude hrát Linu. To byla jedna z mých strategií v některých týmech. Když moji spoluhráči nesouhlasili s hraním hrdiny, dával jsem jim skiny, aby souhlasili, že je budou hrát. To skutečně funguje,“ řekl.

  Ceb neřekl, jaký konkrétní skin Liny daroval. Mohlo se ale jednat o Fiery Soul of the Slayer – Arcanu, kterou Topson používal ve svých Twitch streamech.

  Tento zkušený francouzský profesionál je na koni od chvíle, kdy pomohl OG vyhrát pátý Dota 2 Major tím, že se připojil jako náhradník na ESL One Stockholm Major. Jelikož se kapitán týmu Mikhail „Misha“ Agatov nemohl k OG připojit kvůli problémům s vízy, Ceb se vynořil z důchodu a hrál na pozici pětky za svůj bývalý tým.

  Po vítězství byl třicetiletý hráč pozván francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem, aby přednesl projev o stavu esportu ve Francii.

  Sledujte nás na sítích

  VYBRALI JSME PRO VÁS